5رونددیجیتال ساینیج  برای تغییراینده بازار

آینده علامت های دیجیتال ساینیج شامل بسیاری از توابع و ویژگی هاکه: شامل شخصی سازی، تجزیه و تحلیل داده ها، واقعیت افزوده، رسانه های تعاملی و هوش مصنوعی است.

فن اوری هاپیچیده ترخواهدشد

هیچ کس نمی خواهد نشان دهد و منتظر است.مردم به پردازش سریع دادهانیازدارند.چنین افزایش سرعتی نیازبه تجهیزات پیشرفته ای دارد.پاسخ سریع برای بهبود پردازش داده ضروری است, که در نتیجه پیشنهاد محتوای مناسب است.

در دنیای کسب و کار، زمان به معنی پول است،بنابراین انتظار می رود سرمایه گذاری درکار نمایندگی فروش دیجیتال باشد. از آنجا که محتوا هسته، علامت های دیجیتال است، گزینه های جریان برای درک بهتر توسط مشتری بهینه می شود.

نمایشگرها با دوربین ها، دستگاه های موبایل و برنامه های کاربردی همکاری خواهند کرد، سنسورهایی که داده های شخصی را پردازش می کنند تا به حداکثر رضایت مشتری برسند.

به عنوان مثال، هنگام بازدید از یک رستوران، منو مخصوص مطابق با  رژیم و شرایط سلامتی خود را ارائه می دهد. و مهمترین چیز این است که این اطلاعات به محض ورود به رستوران به شما ارائه می شود، یعنی داده ها برای زمان کمتر از آنچه که برای خواندن نیاز دارید، پردازش می شود.

 

فن آوری ها دقیق تر خواهند بود

سیستم دیجیتال ساینیج، بهبود روند عملیات را با حذف برخی از مراحل بی فایده، که بیشتر به عنوان ترمز عمل می کند، تسهیل می کند. الگوریتم های پیشرفته ،تغییرات را برای عملکرد بهتر درک میکنند. تجزیه و تحلیل محصولات، خدمات و راه حل های شما تسریع خواهد شد و مشتریان شما در خدمات بهبود یافته راضی خواهند شد. برای مثال، هنگام خرید nachos، یک تبلیغات گوآمکول به شما نشان داده خواهد شد.

توابع کلیدی در این تجزیه و تحلیل، شناسایی و شخصی سازی خواهدشد. شخصی سازی به معنی اطلاعات شخصی است که شما برای باز کردن منابع یا دستگاه های خصوصی خود ارائه می دهید. این شامل سن، ابعاد، ترجیحات، طعم و مزه، شیوه زندگی، موقعیت شغلی و بسیاری از عوامل دیگر است که شخصیت شما را در کل نشان می دهد.

فرایند تشخیص پیچیده تر است، زیرا شامل سنسورهای متعدد، دوربین ها، دستگاه ها و برنامه های کاربردی می شود. نتایج تشخیص ، بیشتر به اطلاعات شخصی بستگی دارد، بنابراین دقت در ارتباط با شخصی سازی است. هنگامی که وارد برخی از فروشگاه ها و یا سایر تاسیسات می شوید، به اسم شما احترام گذاشته می شود و بلافاصله محصولات مورد نیاز شما عرضه می شود. یک دزد کاملا شگفت زده خواهد شد، زمانی که یک نمایشگر فریاد می زند: “برو”. استفاده از علامت های دیجیتال در دفتر،  باعث افزایش کارایی می شود. نمایشگرها به عنوان دستیار شخصی عمل می کند، که با توجه به شرایط ، راهنمایی و مشاوره ارائه می دهند.

 

نقش دیجیتال ساینیج دراینده بازار
نقش دیجیتال ساینیج دراینده بازار

نرم افزار تصمیم می گیرد که چه موقع نمایش داده شود

بخش های متعدد بازاریابی از هوش مصنوعی (AI) در انجام وظایف خود بهره می گیرند.وظایف این متخصصان شامل مدیریت و نظارت بر عملیات دیجیتال می باشد.AI یک تصمیم میگیردکه آیا یک محتوای خاص باید به یک مشتری بر اساس تجزیه و تحلیل شاخص های متعدد و پایگاه های داده نمایش داده شود.AI اهداف فرد در مقابل صفحه نمایش را تجزیه و تحلیل می کند تا مشخص کند که چه نوع تبلیغاتی بهتر است در این لحظه نمایش داده شود.بگذارید بگوییم یک خریدار بالقوه یک خمیر دندان را در بخش انتخاب کرده و سپس به صفحه نمایش نگاه می کند.خریدار نیازدارد به جای نشان دادن تخفیف اب نبات بهترین معامله خمیردندان به اونشان داده شود.

داده ها هسته اصلی هستند و پردازش داده ها تفاوت را ایجاد می کند

دیجیتال ساینیج یک ابزار قوی برای بهبود پاسخ مشتری و روابط است، بنابراین مهم است که بدانیم چه محتوایی نمایش داده می شود و چگونه برای رسیدن به حداکثر کارایی کار می کند.اگر شما یک ماشین فراری دارید، نباید آن را مانند فیات رانندگی کنید.دیجیتال ساینیج فرآیند گران قیمتی است، که اگر به درستی اعمال شود می تواند به ارمغان بیاورد.

دیجیتال ساینیج به جای کارکنان

ارتباط با مشتریان از طریق صفحه نمایش به جز هر رابطه انسانی با انسان انجام می شود.Amazon Go در حال حاضر تکنولوژی پیشرفته ای را برای فروشگاه های بدون خطوط و یا چک ها معرفی کرده است.نمایشگر های هوشمند نقش کلیدی در خرید بدون پرسنل خرید دارند.شما آنچه را که نیاز دارید انجام می دهید، از طریق یک برنامه پرداخت می کنید و ازیک فروشگاه بدون صرف زمان خرید می کنید.

اگر به یک شامپو نیاز دارید، صفحه نمایش به شما بهترین را نشان می دهد.در حالی که منتظر تاکسی خود هستید، صفحه نمایش حتی فکر شما را با ارائه مکان هایی که در مقصد نهایی خود,پس از ورود شما می دید، حدس میزند.به نظر می رسد مثل یک برادر بزرگ، شما را تماشا می کند.با این حال، اطلاعات شما اکنون مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است اما به درستی استفاده نشده است.در 10 سال، نرم افزار دیجیتال ساینیج به خوبی نشان می‌دهدکه چگونه واردسکل جدیدازدنیاشدید.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English