سه روش کلیدی جهت حفظ نرم افزار دیجیتال ساینیج در بودجه شما

بدانید که چه چیزی نیاز دارید

به دقت انتخاب کنید

با دقت مذاکره کنید

 

بدانید که چه چیزی نیاز دارید

این مهم است که قبل از شروع پروژه دقیقا مشخص کنید که آیا شما یک خرده فروش، شرکت ساختمانی یا صاحب هتل هستید یا خیر، زیرا در غیر این صورت پولتان را هدر خواهید داد.JonHutson ، مدیر بازاریابی و ارتباطات شرکت VermeerSoutheast سازنده تجهیزات ساخت و ساز، گفت که شرکت او به راه حل های دیجیتال ساینیج نیاز دارد.

Huston می گوید شرکت VermeerSoutheast به دنبال یک راه حل برای ارائه توانایی جهت سفارشی سازی و به روز رسانی طراحی و مدیریت چند فروشگاه با یک رابط آنلاین بصری است.

SeanMatthews ،رئیس و مدیرعامل شرکت Visix، بر اهمیت دادن به کاربران نهایی برای تعریف اهداف آنها قبل از خرید، تاکید دارد. زیرا در غیر این صورت ممکن است راه حل اشتباهی را انتخاب کنید.اگر شما در یک پلتفرم که برای خرده فروشی طراحی شده است سرمایه گذاری کنید و هدف شما ایجاد یک کنسول مجازی برای کمک به مهمانان در هتل باشد، شما اشتباه بزرگی را انجام داده اید.

ویژگی ها را با دقت انتخاب کنید

شما باید دقیقا در مورد ویژگی هایی که در بسته نرم افزاری شما وجود دارد، توجه کنید و مطمئن شوید که  واقعا به این عناصر نیاز دارید.

Matthews راه حل مدیریت محتوای ابری را پیشنهاد می دهد که باعث کاهش هزینه ها می شود. راه حل های هاست ابری، پول شما را ذخیره می کند. اما اگر بودجه شما کاهش یابد ممکن است نتوانید اشتراک سالانه و هزینه لایسنس دائمی را بپردازید.

در عین حال، با استفاده از راه حل های ساده مانند یک درایو USB برای محتوای قوی، ممکن است مقداری از پول شما  صرفه جویی شود، اما ممکن است زمان زیادی را برای حذف درایو و به روز رسانی محتوا صرف کنید. در یک سطح ساده اگر شما نیازی به ابزاری مانند آب و هوا و یا یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی ندارید، می توانید راه حل ارزانتری را انتخاب کنید که این عناصر را نداشته باشد.

دیجیتال ساینیج
دیجیتال ساینیج

با دقت مذاکره کنید

در نهایت، شما باید بتوانید از تاکتیک های قدیمی فروش برای به دست آوردن یک معامله بهتر استفاده کنید. Matthews توصیه می کند که هزینه های خود را به طور مستقیم با فروشنده مذاکره کنید.اگر شما از آنچه که رقبا ارائه می دهند مطلع باشید ممکن است بتوانید از این اطلاعات برای به دست آوردن قیمت بهتر استفاده کنید.

برای دریافت این اطلاعات، باید راه حل های نرم افزاری دیجیتال ساینیج را با دقت بررسی کنید. شما می توانید از ابزارهای تحقیقاتی مانند راهنمای مقایسه نرم افزار دیجیتال ساینیج استفاده کنید که می تواند به شما یک تصویر وسیع از وضعیتی که در آن حضور دارید و چگونگی مقایسه با دیگران را نشان دهد.در پایان روز، شما باید یک ایده روشن برای ایجاد یک دیجیتال ساینیج موفق داشته باشید.

برنا گستران دانش

 

  • فارسی
  • English