فاصیه گذاری اجتماعی در کیوسک های دیجیتال ساینیج

در شرایط کنونی که تمام جهان درگیر ویروس کرونا میباشند راهکارهای گوناگونی برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به حداقل رساندن تماس های لمسی افراد با اشیاء در مکان های عمومی ارائه می شوند. کیوسک های لمسی دیجیتال ساینیج امروزه در بسیاری از مراکز عمومی مانند مراکز خرید و ادارات و سازمان ها برای راهنمایی مراجعین و انجام برخی خدمات استفاده می شوند. این کیوسک های لمسی دیجیتال ساینیج بدلیل ویژگی تعامل با کاربر می توانند تمامی اطلاعات مورد نیاز افراد مراجعه کننده به یک سازمان یا مرکز خرید بزرگ را به شکل هوشمند به اطلاع ایشان برسانند تا در کمترین زمان بهترین پاسخ را دریافت کنند. اما اکنون و به توجه به امکان انتشار ویروس کرونا لمس کردن صفحه نمایش کیوسک های دیجیتال ساینیج در یک مکان عمومی پر ریسک خواهد بود.

به همین دلیل راهکارهای جدیدی را میتوان در این کیوسک های دیجیتال ساینیج به کار گرفت که شامل راه حلهای دیجیتال هوشمند است تا بدون هرگونه تماس افراد بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را روی گوشی های هوشمند خود دریافت و مشاهده کنند. این مرجع و نرم افزار به منظور اصلاح ارتباطات در فاصله گذاری اجتماعی ناشی از همه گیر شدن ویروس کرونا را در برمیگیرد. این راهکار به صورت اپلیکیشن هایی است که روی تلفن هوشمند نصب میشوند و به بازدیدکنندگان این اجازه را میدهند تا اطلاعات مورد نیاز را از نمایشگرهای دیجیتالی به تلفن های همراه خود منتقل، مشاهده و بررسی نمایند. دریافت اطلاعات دیجیتال سمعی بصری با یکسری تغییرات بصورت ارسال سریع پیامها در هر مکان و موقعیت برای رعایت فاصله گذاری ایمن به کاربران اجازه میدهد تا اطلاعات مورد نظر خود را به دستگاه تلفن همراه شخصی خودشان انتقال دهند.

امکانات نرم افزار جدید کیوسک های دیجیتال ساینیج برای فاصله گذاری اجتماعی

برخی از امکاناتی که این راهکار میتواند داشته باشد عبارتند است از: مدیریت کاربران و بازدید کنندگان بدون هیچگونه تماسی، راه حلهای مدیریتی شیفت شده به سمت تسهیلات تولیدی، تابلوهای برنامه ریزی شده در کارگاهها با در نظر گرفتن فاصله اجتماعی، کنترل و مونیتورینگ زنده ویدئویی از راه دور برای برگزاری جلسات و لابی ها، تجزیه و تحلیل های متراکم مبتنی بر استفاده از دوربین در جهت نظارت بر فاصله اجتماعی. استفاده از کیوسک های لمسی دیجیتال ساینیج بر روی تلفن های همراه امکانات قوی و خیره کننده ایی در جهت کمک به حل مشکلات جدید ناشی از بیماری کرونا به استفاده کنندگان را دارد، مشکلات جدیدی که به لحاظ همه گیر شدن ویروس کرونا در جهان آن را احساس میکنیم.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English