دیجیتال ساینیج بیمارستانی

علایم دیجیتال ساینیج بیمارستانی برای هر فردی سودمند و مفید است. وجود دیجیتال ساینیج در بیمارستان برای کمک به افرادی که در یک موقعیت استرس زا و منفی و در محیطی غیر آَشنا قرار گرفته اند بسیار مهم و حیاتی میباشد. مسیریابی یک امر مهم در اینگونه موقعیت ها میباشد، وجود دیجیتال ساینیج خصوصا در کنار درب بیمارستان به افراد این اجازه را میدهد که محل مورد نظر خود را انتخاب و سریعا به موقعیت مورد نظر خود برسند. با افزودن تهمیدات دیجیتال ساینیج در محیط بیمارستان، میتوان قدرت تصمیم گیری و دستیابی به نتایج موقعیتی را برای بیماران ، بازدیدکنندگان و کارمندان به طور یکسان بهبود بخشید و حتی این سیستم را بخشی از جامعه بیمارست تلقی نمود. انتظار یکی از اقداماتی هست که ما معمولا برای مدتی محبور به انجام آن در مراکز درمانی هستیم.
داشتن یک درک واضح از مکانی که در آن قرار داریم ، کجا میخواهیم برویم و چه انتظاری را داریم برای کاهش سطح استرس بسیار مهم میباشد. دیجیتال ساینیج بیمارستانی شامل سیستمهای نوبت دهی و داخل صف قرار گرفتن یا حتی ساعت و زمان معکوس نوبت فرد میباشد. تا به شخص بعدی کمک شود و به افراد احساس خوبی دهد که حداقل مقداری زمان و شرایط خود را کنترل نمایند. تنها با افزودن چنین امکاناتی میتوان به افراد کمک کرد که از استرس بدور و آرامش داشته و تجربه بهتری داشته باشند. مطالعات بالینی عملی انجام شده نشان دهنده ارتباط مستقیم کاهش اضطراب و استرس و همچنین ناراحتی های جسمی ( که بیمار بخاطر آن به بیمارستان مراجعه کرده است ) با عدم سردرگمی در محیط بیمارستان است.

دیجیتال ساینیج بیمارستانی چه قابلیت هایی را فراهم می نماید

دیجیتال ساینیج بیمارستانی در حال توسعه و فزونی است و در برگیرنده مواردی مانند اخبارها، اوضاع آب و هوا ، سرگرمی ها و پیامهایی خواهد بود که با توجه به نکات بهداشتی و اطلاعات مفید در سایت طراحی شده اند و شرایطی را بوجود می آورند و افراد با دیدن آنها و تفکر در مورد آنها از هرگونه اضطراب دور شوند. اصولا هرچه اطلاعات بیشتری در اختیار افراد قرار گیرد آرامش بیشتری خواهند داشت. برای مثال اطلاعاتی همچون از کجا میتوانم چیزی برای خود تهیه کنیم؟ سرویس بهداشتی در کجا قرار دارد؟ چگونه به مکانی که میخواهیم برویم را پیدا کنیم؟ و… علایم دستیابی ( راهیابی ) در بیمارستان میتواند پاسخگوی این سوالات و موارد مشابه باشد.

با مهیا نمودن و قرار دادن صفخات نمایشی تامل برانگیز و تاثیر گذار یا کیوسک های اطلاعاتی به صورت واضح و کاربردی در مکانهایی که احتمال مراجعه افراد و استفاده مورد نیاز به آنها ؛ میتواند یک گزینه اختیاری و خودیاوری به افراد بدهد و احساس کنترل بر شرایط موجود را برای آنها داشته باشد. به صورت واضح ؛ دستورالعمل های مشخص میتواند مسیریابی مکانها را آسانتر نماید. شما در دیجیتال ساینیج میتوانید گزینه ها و آپشن هایی مانند برچسب ها و پیامک را بصورت دستورالعمل های نوبتی و چرخشی به دستگاه های موبایل ارسال کنید ؛ با این روش افراد همواره آنچه را که نیاز دارند با خود دارند. مسیریابی دیجیتال زوجی ( دوتایی) با یک فهرست راهنما باعث میشود بازدید کنندگان راحتر به موضوهات مورد نیاز دسترسی داشته باشند .

نقش دیجیتال ساینیج برای کارکنان بیمارستان

این صفحات دیجیتالی باعث میشود فشار از روی برخی از کارکنان بیمارستان کاهش یابد (فشار جهت پاسخگویی به مراجعان). مراجعین و بیمارانی که نیازمند راهنمایی هستند زمان بسیار زیادی از وقت کارکنان مراکز درمانی را به خود اختصاص میدهند. با رایه و تامین اطلاعات فوق از طروق دیگر مانند دیجیتال ساینیج کارکنان میتوانند به وقت خود را به خدمات تخصصی تر و ویژه متمرکز کنند و لازم نیست تعامل و ارتباط مستقیمی با صفحات لمسی داشته باشند. حتی قراردادن آمارها و نقشه ها به روی دیجیتال ساینیج ایستاده و ساکن میتواند مفید و سودمند باشد. دیجیتال ساینیج بیمارستانی همچنین برای مراکز بهداشتی و خدمات درمانی مفید است حس همبستگی و تداوم که در محیط کاری بسیار مهم است و عدم هرج و مرج ایجاد شده در برخی اوقات را با این تسهیلات و تکنولوژی میتوانیم بوجود آوریم. پیامهای کارفرما میتواند از طریق اعلامیه های عمومی جهت مشارکت و اطلاع رسانی به کارکنان داده شود و از آنجا که کارکنان غالبا روزانه با افراد و بیمار در تماس هستند ، اینگونه اطلاع رسانی و یادآوری های ایمنی روی صفحات نمایشگر دیجیتال ساینیج توسط کارفرما میتواند به آرامی به افراد مطالب مفید را یادآوری کند و همچنین باعث این احساس در کارکنان میگردد که مدیریت به به سلامتی آنها اهمیت میدهد و باعث ایجاد یک فضا و اتمسفری بهتر میشود. استفاده از دیجیتال ساینیج که به سیستمهای برنامه ریزی در خارج از محیط های مشترک مانند اتاق های ملاقات و آزمایشگاهها متصل است میتواند دستیابی به ملاقات با یک اتاق باز و آزاد را بسیار تسریع کند و متواند تاثیر گزار و بصورت تعامل با سایر اطلاعات باشند . بنابر این میتوانند بروی صفحه دیجیتالی نمایان و بصورت اتوماتیک از طریق نرم افزار تقویم سازگار و جفت شده به روز رسانی شود و یا اینکه بسادگی جدول زمانی اتاقهاری بیرونی را نشان دهد.

نقش آموزشی دیجیتال ساینیج بیمارستانی

دیجیتال ساینیج بیمارستانی میتواند از این هم فراتر رفته و به سمت شناخت دستاوردهای کارکنان ، پیشرفت به سمت اهداف ، رویدادها و مراسم و یادبودها و غیره پیش روند. برای افراد بسیار خوشایند میباشد که درصورت انجام فعالیت مفید مورد تقدیر قرار گرفته شوند مخصوصا کارکنان مراکز درمان و بهداشتی که اغلب اوقات کار بسیار سختی را پیش رو دارند و دیچیتال ساینیج میتواند این مهم را نیز میسر نماید. همچنین فرصتهای آموزشی و تاییدیه ها ( صدور گواهینامه ها ) میتواند بصورت پیام هایی روی صفحه نمایشگر اضافه و ارتقا یابد و به کارکنان امکان میدهد مکررا یکسری از مهارتهاییی را که برای کمک به بیماران از آن استفاده میکنند را بهبود بخشند. ضمنا جامعه بزرگتر و وسیعتر میتوانند از دیجیتال ساینیج بیمارستانی بهره مند شوند . شما میتوانید اهدا کنندگان ، سرمایه گزاران ، اهدا کنندگان خون و سایر رویداد های مهم را عمومی را تبلیغ نمایید. شاید شما دوره ها ، کلاسها یا کارگاههایی را با موضوعات و زمینه بهداشت ، سلامت و ایمنی پیشنهاد و ارائه دهید. نیاز به پیچیده کردن کار و تلاشهای گران قیمت نیست ؛ باید زندگی را برای هر فردی راحتر و هر فردی با تسهیلات مراکز درمانی شما تعاملی راحتر داشته باشد . شما میتوانید با بهره گرفتن از دیجیتال ساینیج اولیه که قابل ارتقا و مقباس پذیر باشد ، شروع کنید. هدف اصلی این است که زندگی را برای همه کمی آسانتر و کمی ایمنتر کنیم و دیجیتال ساینیج بیمارستانی قطعا میتواند به این کار مهم کمکی شایان نماید.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در راه حل بیمارستانی به مراتب میتواند در فرهنگ سازی بیماران و همراهان بیمار موثر باشد. در دیجیتال ساینیج برنا رسانه مقرر شده شده ست که که یکی از ناحیه ها به سامانه HIS بیمارستان متصل شود . به این ترتیب اطلاعات مربوطه در ناحیه مربوطه پخش محتوا خواهد کرد. در کنار آن اطلاع رسانی روابط عمومی اعم از مناسبت ها ویدئو های آموزشی نیز پخش خواهد شد . دیجیتال ساینیج ها در شرایط امروزی کرونا اطلاع رسانی جهت رعایت پروتکل های بهداشتی را در فرمت های مختلف پخش خواهد کرد .

نمایشگر ه ای مختلف در سراسر بخش های مرکز درمانی نصب خواهند شد. از طریق دیجیتال ساینیج برنا رسانه از یک مرکز مدیریت و زمانبندی خواهند شد . مدیریت نمایشگر ها به این ترتیب خواهد بود که در هر ناحیه محتوای با فرمت های مختلف پخش خواهد شد .

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English