دیجیتال ساینیج ها ارتباطات در محل کار

ایجاد فرهنگ ارتباطات باز در محیط کار برای موفقیت هر شرکت ضروری است. در دنیای دیجیتالی امروزی ، فعال ترین و جذاب ترین حالت ارتباطات اغلب از طریق فناوری است. بسیاری از شرکت ها برای تعامل کارمندان به ایمیل و سرورهای چت آنلاین اعتماد می کنند، اما اشکال دیگری از فناوری نیز وجود دارد که می تواند مفید باشد. به عنوان مثال، استفاده از دیجیتال ساینیج ها در فضای اداری می تواند بسیار مفید باشد. روش های مختلفی وجود دارد که این فناوری می تواند اطلاع رسانی در محیط کار را چه برای کارکنان و چه برای مراجعین به شکلی بسیار مؤثرتر به انجام برساند.

دیجیتال ساینیج می تواند انتقال اطلاعات را ساده کند

اگر اخبار و اطلاعات ضروری وجود دارد که باید با کارمندان خود به اشتراک بگذارید، دیجیتال ساینیج ها می توانند انتقال آن اطلاعات را با سرعت بسیار زیاد و کمترین زحمت انجام دهند. در یک سازمان اینکه چه کسی از اخبار مهم مطلع است و چه کسی نیست بسیار اهمیت دارد. نمایشگر دیجیتال ساینیج می تواند اطلاعات را با توجه به محل نصب شده در دسترس همه افراد در آن بخش قرار دهد.

استفاده از فناوری های جدید در محیط کار برای ساده سازی و اتوماسیون فرآیندهای مربوط به انتقال اطلاعات رو به افزایش است. هرچه راه‌حل های دیجیتال بیشتر در محل کار استفاده شود، کارکنان راحت تر می توانند به شکلی آگاهانه و کارآمد کار خود را  انجام دهند.

دیجیتال ساینیج ها می توانند هماهنگی کارکنان و ترویج فرهنگ سازمانی در آنها را تقویت کنند

علاوه بر استفاده از دیجیتال ساینیج ها برای به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعیه ها با کارکنان در محل کار، می توان از آنها برای ترویج اهداف و ارزش های یک شرکت استفاده کرد. دیجیتال ساینیج ها همچنین میتوانند برای آگاه سازی کارکنان در حوادث غیرمترقبه و اطلاع رسانی روشهای ایمنی در محل کار استفاده شوند. در مواقع اضطراری که نیاز به تخلیه فضاهای اداری باشد، بسیار مهم است که خروجی ها و محل های تعیین شده اجتماع کارمندان در خارج از ساختمان کاملاً قابل مشاهده باشد.

دیجیتال ساینیج می تواند فضای بحث بین کارکنان را ارتقاء بخشد

اگر در محل کار شما نمایشگرهای دیجیتال ساینیج نصب شده که به طور مرتب اطلاعات جدیدی را به نمایش می گذارد، احتمالاً دیدن این اطلاعات باعث ایجاد مکالمه بین کارمندان خواهد شد و هنگامی که نیاز به حل مشکلات بوجود آمده در روند یک سازمان ایجاد شود، به اشتراک گذاشتن آنها از طریق دیجیتال ساینیج ها در محیط کار می تواند فرصتی را برای کارکنان ایجاد کند تا راه حل های خلاقانه ای را برای حل مسائل بوجود آمده ارائه دهند. همکاری حداکثری در محل کار می تواند به طور کلی بهره وری شرکت ها را ارتقاء بخشد، بنابراین فراهم کردن یک بستر مناسب برای افزایش مشارکت همه کارکنان میتواند بسیار راه گشا باشد.

شرکت برنا گستران دانش با نصب سامانه اطلاع رسانی برنا رسانه در بیش از 90 سازمان دولتی و غیر دولتی از جمله وزارت نیرو و شرکت های آب و فاضلاب و برق در کل کشور، تلاش نموده است تا این سازمان ها را از ظرفیت ها و امکانات فناوری دیجیتال ساینیج که به برخی از آنها اشاره شد بهره مند سازد.

منبع، برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English