نمونه برای محتوای دیجیتال ساینیج

همانگونه که در مطلب قبلی اشاره شد اگر شما به دیجیتال ساینیج احتیاج دارید، میتوانید ایده هایی برای چند نمونه عالی طراحی محتوای نمایشگر دیجیتال ساینیج خود که قابل استفاده در خرده فروشی ها، مدارس ، دفاتر و رستوران ها هستند اینجا ببینید. ضمن اینکه بازهم تأکید میشود خوب یا بد بودن دیجیتال ساینیج کاملا بستگی به محتوای آن دارد.

 

24- مسابقات

همان روشی که می توانید از دیجیتال ساینیج خود برای به اشتراک گذاشتن برد کارمندان پیشتاز استفاده کنید. شما همچنین می توانید با شرکت در مسابقات نظر کارکنان یا مشتریان را جلب کنید. تبلیغ هدیه دادن یا درخواست از آنها برای ارائه چیزی (مانند تصویر اینستاگرام) برای شانس برنده شدن، استفاده بسیار خوبی از ساینیج شماست.

25- یادداشت های اضطراری

صفحه نمایش برای همه چیزهای خوبی که دوست داریم در جهان قرار دهیم عالی است، اما وقتی شما نیاز به اخطار اضطراری دارید که باید به دست افراد زیادی برسد، ابزار مناسب و عالی است.

26- ساینیج اتاق جلسات

آیا تا به حال تجربه بد در جلسات را داشته اید؟ یک نفر به طرز ناجوری بیرون منتظر هست و در زدن قبل از اینکه جلسه شما به اتمام برسد و سئوال پرسیدن در مورد اینکه چه مدت جلسه طول می کشد؟ به همین دلیل استفاده از صفحه نمایش های کوچک، iPad ها یا تبلت ها که در اطراف خود قرار داده اید، استفاده بسیار جذاب از ساینیج است.

چند نمونه طراحی محتوای نمایشگر دیجیتال ساینیج
چند نمونه طراحی محتوای نمایشگر دیجیتال ساینیج

27- پروفایل کارمندان

شرکتهایی که رشد سریع دارند ، از زمانی که به نظر می رسد افراد جدید بیشتری سریعتر از آنچه شما بتوانید بگویید، مشغول انجام کار هستند. به همین دلیل آپلود پروفایل کارمندان راهی سریع و آسان برای معرفی کارمندان قدیمی و جدید به هم است. شما همچنین می‌توانید از آن در فروشگاه یا هتل یا رستوران خود برای تماس شخصی استفاده کنید.

28- ویترین کار

اگر شما در یک گالری هنری و یا جایی که می‌خواهید کار را نشان دهید کار کنید، دیجیتال ساینیج یک راه عالی برای نمایش عکس‌ها، ویدئو و یا طراحی‌های واقعی که شما روی آن کار کرده‌اید می باشد.

29- ویترین کار

اگر شما در یک گالری هنری و یا جایی که می‌خواهید کار را نشان دهید کار کنید، دیجیتال ساینیج یک راه عالی برای نمایش عکس‌ها، ویدئو و یا طراحی‌های واقعی که شما روی آن کار کرده‌اید می باشد.

30- ارتباطات داخلی

البته از دیجیتال ساینیج همواره می توان برای ایجاد یک تصویر زیبا استفاده کرد، اما وقتی این کار مفید است که بتواند تفاوت جدی ایجاد کند. دیجیتال ساینیج به طور فزآینده ای برای تسهیل و بهبود استراتژی های ارتباطات داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. از اشتراک گذاری اطلاعیه های شرکت گرفته تا اطلاعات کلیدی و تقویت پیام های آموزش بهداشت و ایمنی، به طوری که همیشه دیده می شوند.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه با هدف بهبود محتوای استفاده شده در نمایشگر ها خود نیز اقدام به ارائه محتوای اتوماتیک کرده است . به این ترتیب که برای مثال در یکی از ناحیه ها قابلیت بارگزاری روزنامه ها وجود دارد. روزنامه ها به صورت اتوماتیک در هفت صبح هر روز در نمایشگر بارگزاری می شود. همچنین قابلیت انتخاب روزنامه ها با توجه به الویت های مجموعه ها وجود دارد .

در برخی از ماژول ها مانند اتصال به دیتا بیس نیز به نوعی محتوای هوشمند امکان پذیر است . برای مثال در دیجیتال ساینیج برنا رسانه در پروژه های بیمارستانی امکان اتصال به سامانه HIS بیمارستان وجود دارد . در پروزه های فرودگاهی امکان اتصال به FIDS فرودگاه در نسخه سرور دیجیتال ساینیج تعبیه شده است . دیجیتال ساینیج برنا رسانه امکان پخش شبکه های تلویزیونی دی یک ناحیه را به روابط عمومی ها می دهد . همچنین امکان نمایش تمامی شبکه های استانی در دیجیتال ساینیج برنا رسانه وجود دارد .

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English