در اینجا می خواهیم به جنبه های اشتراک گذاری با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج بپردازیم.

سمینارها و وبینارهای زیادی شرکت کرده ایم و مقالاتی زیادی در خصوص ابزارهای اشتراک گذاری همچون دیجیتال ساینیج و ویدئو کنفرانس مطالعه کرده ایم.

فاکتورهای زیادی در نظر گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که تکنیک به اشتراک گذاری با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک عمل بسیار مفید است و باعث صرفه جویی در وقت در محیط کار می شود.

در هر سازمان و کسب و کاری که به دنبال سرمایه گذاری و استفاده از این تکنولوژی است، چند مورد ضروری باید در نظر گرفته شود:

اصلاح فایل منبع:  صفحه نمایش دیجیتال ساینیج در یک جلسه کاری می تواند به صرفه جویی در زمان جهت ویرایش و اصلاح  متن کمک کند و با استفاده از آن می توان فایل منبع را مستقیما ویرایش کرد.

مدیریت الویت ها: اگر به دنبال راه حل هایی هستید که کنترل کاملی بر روی آنچه انجام می دهید، داشته باشد، دیجیتال ساینیج پیشنهاد و راه حل خوبی است.

سازگاری با ویدئو وال: توجه و اهمیت به سازمان های بزرگ و حضور تکنولوژی دیجیتال ساینیج  در آنجا. جایی که اپلیکیشن ها نیاز به اشتراک گذاری و مشاهده بر روی ویدئو وال دارند. دیجیتال ساینیج برای محیط و اتاق جلسات بسیار کاربرد دارد.

صرفه جویی در زمان با دیجیتال ساینیج
صرفه جویی در زمان با دیجیتال ساینیج

زیر ساخت فناوری اطلاعات: به جای کار بر روی شبکه های یک سازمان، به دنبال راه حل های نقطه به نقطه امن باشید. به اشتراک گذاری به صورت نقطه به نقطه دو مزیت کلیدی را به ارمغان می آورد. اولا بار را از سرورهای شبکه دور می کند، چیزی که توسط دپارتمان آی تی استقبال می شود. ثانیا امنیت بیشتری را فراهم می آورد، زیرا تنها کسانی که در محیط هستند به آن دسترسی پیدا می کنند.

نمایش هر چیزی در زمان واقعی، تعریف ما از به اشتراک گذاری نرم افزار دیجیتال ساینیج است. این موضوع به این معنی است که هر پنجره نرم افزاری (داده های مالی ، CRM، اسناد پزشکی، طرح های معماری) در یک شرکت یا سازمان به کمک دیجیتال ساینیج می تواند به اشتراک گذاشته شود.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English