برنا رسانه

پروژه سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بنادر و دریانوردی راه اندازی شد

مقدمه

 به موجب مصوبه مورخ 1387/02/10مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان نام سازمان بنادر و کشتیرانی به سازمان بنادر و دریانوردی تغییر یافت و کلیه قوانین و مقررات حاکم بر سازمان بنادر و کشتیرانی عیناً در سازمان بنادر و دریانوردی حاکم و جاری گردید و در حال حاضر ساختمان مرکزی سازمان واقع در پارک آب و آتش شهر تهران و دیگر ساختمان های سازمان در بنادر شهید رجائی، امام خمینی (ره)، بوشهر، امیرآباد، خرمشهر، چابهار، باهنر، انزلی، آبادان، لنگه می باشد. که شرکت برنا گستران دانش سیستم دیجیتال ساینیج را در 2 نقطه از ساختمان مرکزی سازمان در فاز اول جهت اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نموده و در گام بعدی ساختمان های پراکنده در سطح بنادر زیر مجموعه سازمان را راه اندازی خواهد نمود.

برنا رسانه
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بنادر و دریانوردی

مراحل انجام کار در پروژۀ دیجیتال ساینیج سازمان بنادر و کشتیرانی:

با توجه به اینکه دو عدد ویدئو وال در قسمت لابی سازمان بنادر و دریانوردی موجود است که تنها قابلیت نمایش فایل پاورپوینت را داشته و امکان نمایش فایل ها با فرمت های مختلف و همچنین مدیریت و زمانبندی نمایشگرها نبوده و لذا نمایش ویدئوهای تبلیغاتی بنادر و نمایش بریده جراید برای این سازمان از اهمیت ویژه ای برخوردار بود، کارشناسان این سازمان در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.

این سازمان جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر سازمان بنادر و دریانوردی، موفق به عقد قرارداد با این سازمان جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید.

برنا رسانه
راه اندازی سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بنادر و دریانوردی

آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بنادر و دریانوردی، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این سازمان محترم داده شد. همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

شرکت برنا گستران دانش

 

  • فارسی
  • English