دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه

شرکت برنا گستران دانش موفق شده است محصول دانش بنیان دیجیتال ساینیج برنا رسانه را تا کنون در50 الی 60 سازمان دولتی و خصوصی نصب و راه اندازی نموده و در این مسیر سعی بر این بوده است که نیاز های حوزه روابط عمومی و تبلیغات سازمانی تا حد امکان در این نرم افزار درنظر گرفته شود. در همین راستا پس از ارائه محصول دیجیتال ساینیج برنا رسانه شرکت برنا گستران دانش در حوزه سیستم های دیجیتال ساینیج تعاملی نیز ورود کرده است و با ساخت محصول کیوسک یا میز خدمت برنا توانسته است گام دیگری در جهت برآوردن نیازهای حوزه روابط عمومی و تبلیغات سازمانی بردارد. وب کیوسک ها یا میز خدمت الکترونیک نوعی از دیجیتال ساینیج تعاملی هستند که قابلیت ارتباط دوطرفه با مراجعه کنندگان سازمان ها و ادارات، یا فروشگاه ها و هتل ها را برقرار میسازند و درکنار ارائه اطلاعات مربوط به محل مانند تاریخچه و لیست خدمات قابل ارائه و راهنمای طبقات و معرفی مدیران، میتوانند سفارش ها و درخواست های خدمات قابل ارائه را دریافت کنند و برای مراحل بعدی راهنمایی های لازم را به مراجعین ارائه دهند. همچنین با امکان نظرسنجی و ارسال پیام مستقیم به مدیران از طریق میز الکترونیک خدمت گزارش های واقعی از وضعیت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان و میزان رضایت آنها در اختیار مدیران قرار میگیرد.این سامانه علاوه بر نمایش محتوای متنوع مانند عکس، فیلم، جراید و کتاب های الکترونیکی و… قابلیت دریافت اطلاعات از طرف مخاطبین و محیط پیرامون خود را نیز دارد. نرم افزار میز خدمت برنا باتوجه به این موضوع که فعالیت سازمان های مختلف با یکدیگر متفاوت میباشد کاملاً قابل تغییر و سفارشی سازی برای کاربرد های مختلف می باشد و شرکت برنا گستران دانش برای هر مجموعه طراحی و نرم افزار اختصاصی برای همان سازمان طراحی میکند.
دیجیتال ساینیج برنا رسانه و سامانه دیجیتال ساینیج تعاملی دو محصول شرکت برنا گستران دانش هستند که در راستای اطلاع رسانی، تبلیغات و تکریم ارباب رجوع در سازمان ها به کار میروند. رابط کاربری کیوسک یا میز خدمت برنا به صورت کاملاً تعاملی می باشد و مخاطب می تواند در میز خدمت برنا به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود از جمله پیگیری مکاتبات، ثبت نظرات و انتقادات، تکمیل فرم های نظرسنجی، ثبت و پیگیری درخواست ها، راهنمای طبقات و کارکنان، مطالعه جراید، چارت سازمانی، تاریخچه مجموعه و… دستیابی داشته باشد و پاسخ تمام سوالات خود در ارتباط با آن سازمان را بیابد.

دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه در شرکت بیمه رازی

شرکت بیمه رازی به عنوان نخستین شرکت بیمه خصوصی در ایران فعالیت می کند و سرلوحه فعالیت این شرکت ارتقاء سطح خدمات بیمه ای و توسعه فرهنگ بیمه ای می باشد. این شرکت پس از نصب و راه اندازی سیستم های اطلاع رسانی برنا رسانه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه در 40 نقطه اقدام به تهیه و استفاده از کیوسک های اطلاع رسانی یا میز خدمت برنا نیز نموده است تا در کنار امر اطلاع رسانی به مخاطبین خود بتواند از نظرات آنها نیز آگاهی حاصل نماید و همچنین بسیاری از خدمات بیمه ای را بوسیله همین میز خدمت ارائه نماید تا بدین ترتیب با استفاده از فناوری های روز سرعت و کیفیت ارائه خدمات خود را بیش از پیش افزایش دهد.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English