پروژه سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 راه اندازی شد

مقدمه

شرکت آب و فاضلاب استان تهران در تاریخ 1371 به صورت شرکت های سهامی خاص تاسیس گردیده و بنا به تشخیص وزارت نیرو در شهرهای یک استان ضرورت تشکیل شرکت‌های مستقل آب و فاضلاب می توان نسبت به تشکیل شرکت‌های متعدد اقدام نمود که بدین منظور شرکت‌های مناطق ششگانه نیز مطابق با اساسنامه و قوانین تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب در شش منطقه و تحت عنوان شش شرکت مستقل در سال ٧٥ ایجاد گردید. شرکت برنا گستران دانش سیستم دیجیتال ساینیج را در 1 نقطه از ساختمان شرکت در فاز اول جهت اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نمود.

مراحل انجام کار در پروژۀ دیجیتال ساینیج شرکت آب و فاضلاب منطقه 3:

با توجه به اینکه یک عدد LCD در قسمت لابی شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 موجود است که تنها قابلیت نمایش فایل پاورپوینت را داشته و امکان نمایش فایل ها با فرمت های مختلف و همچنین مدیریت و زمانبندی نمایشگرها نبوده و لذا نمایش ویدئوها و نمایش بریده جراید برای این شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار بود، کارشناسان این سازمان در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.

این شرکت جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر شرکت آب و فاضلاب منطقه 3، موفق به عقد قرارداد با این شرکت جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید.

دیجیتال ساینیج
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آب و فاضلاب منطقه 3

آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آب و فاضلاب منطقه3، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این شرکت محترم داده شد. همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

شرکت برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English