دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه علامه

پروژه سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه علامه طباطبائی راه اندازی شد

مقدمه

دانشگاه علامه طباطبائی  دانشگاهی مولود و فرزند انقلاب اسلامی است، در عین اینکه بنیاد و ریشه هایش قدمتی 60 ساله دارد. بعد از انقلاب اسلامی براساس جایگاه رفیع علوم انسانی و نیاز به ایجاد یک دانشگاه تخصصی در حیطه علوم انسانی و اجتماعی در کشور، از ترکیب مراکز آموزش عالی مستقل با عناوین دانشگاه، دانشکده ، پژوهشکده ، مدرسه عالی ، آموزشگاه عالی ، مؤسسه ، مرکز و سازمان که از سال 1337 به تدریج تاسیس شده بودند، 2 مجتمع دانشگاهی با عناوین مجتمع دانشگاهی ادبیات و علوم انسانی و مجتمع دانشگاهی علوم اداری و بازرگانی تشکیل شد. این مجتمع ها هر یک تحت مدیریت مستقل، بیش از 5 سال فعالیت کرده و در 16 تیر 1363 براساس موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی ، از ادغام آن ها دانشگاه علامه طباطبائی تاسیس شد. هم اکنون دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان تنها دانشگاه تخصصی علوم انسانی و اجتماعی کشور با ۱۰ دانشکده و یک مؤسسه آموزش عالی فعال، یک پردیس تحصیلات تکمیلی ، یک مرکز رشد و نه پژوهشکده و مرکز پژوهشی، در ۲۱۸ رشته و گرایش تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد. تعداد اعضای هیأت علمی تمام وقت دانشگاه، در حال حاضر ۵۰۶ نفر است. این دانشگاه از بدو تأسیس تا حال حاضر، حدود ۷۳ هزار و ۵۰۰ دانش آموخته به جامعه تقدیم کرده است و تعداد دانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ به حدود ۱۷ هزار نفر بوده است.شرکت برنا گستران دانش سیستم دیجیتال ساینیج را در پنج نقطه در ساختمان های مرکزی، دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دانشکده مدیریت و حسابداری، دانشکده روان شناسی و دانشکده علوم ارتباطات در فاز اول جهت اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نمود.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی

مراحل انجام کار در پروژۀ دیجیتال ساینیج دانشگاه علامه طباطبائی :

با توجه به پراکندگی جغرافیایی دانشکده ها و ساختمان های دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین نیازهای این دانشگاه در حوزه یکپارچه سازی اطلاع رسانی واحد های مختلف خود، کارشناسان این دانشگاه در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب و نمایش ویدئوها و نمایش بریده جراید و به صورت کاملا فارسی و امکان دسترسی افراد مختلف جهت مدیریت و همچنین ارائه اطلاعات، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.
این دانشگاه جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش به علت دارا بودن ماژول های بومی سازی شده مثل نمایش خودکار بریده جراید و پخش شبکه های سیما و همچنین دارا بودن تقویم جلالی با امکان نمایش مناسبت ها با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر دانشگاه علامه طباطبائی ، موفق به عقد قرارداد با این شرکت جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در  دانشکده علوم ارتباطات
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشکده علوم ارتباطات

آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه:

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه علامه طباطبائی، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این دانشگاه محترم داده شد. همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

شرکت برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English