پروژه دیجیتال ساینیج اب و فاضلاب استان تهران

پروژه سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آّب و فاضلاب استان تهران راه اندازی شد

مقدمه

شرکت آب و فاضلاب استان تهران مسئولیت توزیع آب آشامیدنی و بهداشتی و جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب مناطق شهری استان تهران را برعهده دارد. اگر چه این استان با ١٢هزار و ٩٨١ کیلومتر مربع مساحت، حدود ١,٢ درصد وسعت کشور را تشکیل می‌دهد، ولی با داشتن حدود ١٤ میلیون نفر جمعیت که ٩٢درصد آن را جمعیت شهری تشکیل می‌دهد، حدود ٢٠درصد جمعیت کشور را در خود جای داده است. از نظر تقسیمات کشوری ١٣ شهرستان و ٥٤ شهر در محدوده استان قرار گرفته‌اند. از نظر صنعتی نیز حدود ٤٤ درصد صنایع کشور در استان تهران قرار دارد. علاوه بر این موارد، قرارگرفتن مرکز سیاسی و وجود مراکز حساس کشور در این استان، اهمیت و حساسیت مسئولیت شرکت را در انجام وظایف خدمت‌رسانی دوچندان کرده است. شرکت آب و فاضلاب استان تهران وظایف محول را از طریق شرکت‌های زیرمجموعه‌اش شامل شرکت‌های آب و فاضلاب شش‌گانه تهران (شرکت‌های آبفای یک تا ٦)، شرق استان تهران، جنوب شرقی استان تهران، جنوب غربی استان تهران، شهرها و شهرک‌های غرب تهران، شرکت تامین و تصفیه و شرکت فاضلاب تهران انجام می‌دهد. شرکت برنا گستران دانش سیستم دیجیتال ساینیج را در یک نقطه از ساختمان مرکزی شرکت در فاز اول جهت اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نمود.

مراحل انجام کار در پروژۀ دیجیتال ساینیج شرکت آّب و فاضلاب استان تهران :

با توجه به اینکه شرکت آّب و فاضلاب استان تهران قبلا از نمونه خارجی سیستم دیجیتال ساینیج استفاده می کرده و این سیستم مشکلات فراوانی در حوزه اطلاع رسانی برای بخش روابط عمومی داشته که از جمله آن می توان به عدم پخش شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی، عدم پشتیبانی از فونت های مختلف جهت متون وارده و …
لذا ، کارشناسان این سازمان در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب و نمایش ویدئوها و نمایش بریده جراید و به صورت کاملا فارسی، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.
این شرکت جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش به علت دارا بودن ماژول های بومی سازی شده مثل نمایش خودکار بریده جراید و پخش شبکه های سیما و همچنین دارا بودن تقویم جلالی با امکان نمایش مناسبت ها با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر شرکت آّب و فاضلاب استان تهران ، موفق به عقد قرارداد با این شرکت جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید.

آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه:

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آّب و فاضلاب استان تهران، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این شرکت محترم داده شد. همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

شرکت برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English