شرکت برنا گستران دانش نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه را در بسیاری از شرکت ها، سازمان ها و وزارتخانه ها نصب و راه اندازی کرده و مورد استقبال قرار گرفته است.از جدیدترین پروژه های شرکت برنا گستران دانش می توان به پیاده سازی سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم اشاره کرد.

شرکت پتروشیمی جم یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الفین و محصولات پلیمری در جهان و نیز یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولات پلیمری ایران به شمار می رود. پتروشیمی جم شاخصترین مجتمع تولیدی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با تولید و عرضه گریدهای متنوع محصولات پتروشیمی در بازارهای داخلی و خارجی و حرکت به سمت توسعه و پیشرفت، یکی از مهمترین مجتمع های صنعتی پتروشیمی در عرصه اقتصاد به شمار می رود.

پتروشیمی جم بزرگترین تولید کننده بوتادین در خاورمیانه، بزرگترین صادر کننده HD در ایران، تولید کننده 76 گرید مختلف است و همچنین با 300 هزار تن صادرات سالانه به 20 کشور جهان، در بازارهای مصرف پنج قاره جهان حضور دارد.

به دلیل حجم بالای تولید و پروژه های اجرایی شرکت پتروشیمی جم ، واحد روابط عمومی و فناوری اطلاعات این شرکت به فکر جایگزینی روش اطلاع رسانی سنتی مجموعه خود با روش های نوین دیجیتالی افتادند. این شرکت در روش سنتی اطلاع رسانی خود، جهت انتقال اطلاعات از فلش استفاده می کردند و به دلیل تعداد بالای نمایشگرها، عملا در مدیریت نمایشگرها با مشکلات زیادی مواجه شده بودند. در نهایت با توجه به کاربری فراوان دیجیتال ساینیج برنا رسانه از جمله مدیریت یکپارچه نمایشگاه از طریق سرر مرکزی ، خواستار پیاده سازی این سیستم در مجموعه خود گشتند. با اجرایی شدن پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم، امکان آپلود و نمایش فایل با فرمت های مختلف فراهم گردید و محدودیتی که در گذشته به جهت استفاده از روش سنتی وجود داشت، برطرف گردید. از طرفی مدیریت نمایشگرها بسیار ساده تر گشت و از ماژول های بسیار متنوع دیجیتال ساینیج برنا رسانه بهره مند گشتند. از کاربردهای عمده سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت توسعه پلیمر پادجم، استفاده از ماژول تصویر و ویدئو جهت نمایش عکس (با فرمت های مختلف) و فیلم های پروژه های انجام شده و در حال انجام ، ماژول counter یا شمارنده ای که روزهای باقیمانده تا افتتاح پروژه های این شرکت را نمایش می دهد، ماژول Ticker که مختص نمایش rss خبری و اخبار مرتبط با شرکت است.

پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم
پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت پتروشیمی جم

علاوه بر این، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه ماژول های بسیار پرکاربردی هم چون ماژول جراید که مختص نمایش بریده جراید و روزنامه های کشور با قابلیت به روزرسانی اتوماتیک است، ماژول فلش جهت نمایش فایل های با فرمت فلش مانند ساعت و تقویم، ماژول های Text , power point , PDF  که با این استفاده از آنها می توان فایل هایی با فرمت  پی دی اف و پاور پوینت و یا متن مورد نظر را بر روی نمایشگرها قرار داد. به کمک ماژول Stream امکان پخش تصویر زنده دوربین (live) فراهم می گردد، از این طریق سخنرانی، کنفرانس و یا هر مراسم زنده دیگری به طور کامل پوشش دهی می شود و تصاویر زنده آن مراسم در تمام نمایشگرهای موجود در سازمان به نمایش در می آید. ماژول Web page این امکان را فراهم می آورد که هر صفحه ای از سایت یک سازمان و یا هر سایت مورد نظر دیگر با قابلیت به روزرسانی در لحظه بر روی نمایشگرها به نمایش درآید.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English