دیجیتال ساینیج منطقه ویژه اقتصادی امیر آباد

با توجه به ماهیت اطلاع رسانی نرم افزار های دیجیتال ساینیج، یکی از کاربرد های آنها استفاده به عنوان تابلو اعلانات روابط عمومی در ادارات و سازمان ها می باشد که در مقایسه با تابلوهای سنتی از مزایا و امکانات بسیار بیشتری برخوردار می باشد. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج منطقه با امکان پخش محتوای چند رسانه ای و نمایش اخبار و اطلاعیه ها به روشهای های متنوع، در جلب توجه و انتقال پیام به مخاطبان موفق ترند و به این ترتیب اثر گذاری بیشتری دارند. طبق تحقیقات انجام شده این تفاوت نسبت به تابلوهای ثابت و سنتی حدود چهار برابر بیشتر می باشد و پیش بینی میشود با توجه به ارتباط خوب نسل جدید با فناوری های نو، نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در آینده به کلی جایگزین روشهای سنتی اطلاع رسانی و تبلیغات گردند. اما در کنار جذابیت های بصری بیشتر برای مخاطبان، امکانات گسترده مدیریت پخش محتوا در نرم افزار دیجیتال ساینیج مزیت مهم دیگر این سیستم اطلاع رسانی یکپارچه نسبت به تابلوهای سنتی می باشد. قابلیت هایی مانند ارسال لحظه ای بروزرسانی ها و اخبار به تمامی نمایشگرها و برنامه ریزی زمانی پخش محتوا، ناحیه بندی صفحه نمایش و امکان واگذاری دسترسی هریک از ناحیه ها به افراد خاص، مدیریت جداگانه محتوای یک یا گروهی از نمایشگرها و غیره… ضمن دربرداشتن صرفه جویی های مالی و زمانی در سازمان امکانات جدید و ویژه ای را در اختیار مدیران روابط عمومی قرار میدهد.

دیجیتال ساینیج منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد
دیجیتال ساینیج منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد

شرکت برنا گستران دانش، که شرکتی دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات می باشد، با توجه به هزینه های بسیار بالای نرم افزارهای خارجی و به منظور فراهم کردن شرایط آسان تر استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج در ایران و نیز بومی سازی برخی امکانات مانند ماژول های اوقات شرعی، پخش تلویزیون و بریده جراید اقدام به توسعه نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه نمود و تا کنون آن را در بسیاری از سازمان های دولتی و غیر دولتی و نیز مراکز تجاری و هتل ها اجرا نموده است. این نرم افزار درکنار دارا بودن امکانات نمونه های خارجی دارای قابلیت سفارشی سازی و هماهنگ سازی هرچه بیشتر با توجه به نیازهای هر سازمان می باشد. سازمان بنادر و دریانوردی منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد خواهان نصب و استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا در هجده نقطه از ساختمان های خود گردید. نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در این سازمان با توجه به نوع فعالیت این مجموعه صورت پذیرفته و با ارسال محتواهای متنوع به اطلاع رسانی خدمات ارائه شده در منطقه آزاد امیرآباد می پردازد. ماژول های استفاده شده در نمایشگرهای دیجیتال ساینیج منطقه ویژه امیرآباد مانند نمایش وضعیت آب و هوا، فیلم ها و تصاویر خبری، استفاده از بانک های اطلاعاتی برای نمایش آنلاین تبادلات کالاهای ورودی و خروجی از بندر امیرآباد و ماژول های کاربردی دیگر می باشد.

منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بعنوان یکی از نمادهای توجه ایران به مقوله ترانزیت کالا و ایجاد زیرساختهای اساسی حمل و نقل درجهت رسیدن به استانداردهای جهانی و استفاده از حداکثر ظرفیت ترانزیتی کشور ، نقشی بسیار مهم با اهدافی بسیار بزرگ مانند کسب درآمد ارزی ، ایجاد اشتغال ، جذب سرمایه گذاری خارجی و بخش خصوصی ، افزایش نقش جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر و ایجاد گذرگاه در شمال کشور را برعهده گرفته است.

  • فارسی
  • English