نقش دیجیتال ساینیج در بازگشایی مدارس

راه حل هایی که سیستم های اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج ها در پی بازگشایی مدارس بعد از  شیوع بیماری کرونا ارائه میدهند ، نقشی اساسی در ایمن و راحت نگه داشتن دانش آموزان ، معلمان و کارکنان خواهند داشت.

سیستم های اطلاع رسانی یکپارچه  می توانند در طیف وسیعی از برنامه ها ، از مسیریابی تعاملی و تابلوهای منوی دیجیتال گرفته تا ارتباطات دانش آموزان و راه حل های بدون تماس  فیزیکی افراد ، بکار گرفته شوند.

هدف اصلی استفاده از دیجیتال ساینیج ها در این زمینه بسیار ساده ولی مهم میباشد : تأمین امنیت و آرامش خاطر برای همه در یک فضای آموزشی.

توانمند سازی ارتباطات در فضاهای آموزشی

سخت ترین عامل برای هرگونه استراتژی بازگشایی ، چه برای یک مرکز آموزشی باشد یا دفاتر شرکتی و خرده فروشی ها برقراری ارتباط است.

ارتباطات موثر، احساس آگاهی و ابتکار عمل را برای افراد فراهم می کند. برخی از مواردی که دیجیتال ساینیج با کمک آنها باعث بهبود ارتباطات میگردد به اختصار در زیر آورده شده است.

امکان استفاده از استراتژی های بهتر جهت یابی

مسیریابی تعاملی و سرراست همیشه برای کمک به بازدیدکنندگان ، دانش آموزان و جهت یابی بهتر در یک مدرسه یا خوابگاه بسیار مهم بوده است، اما نقش مسیریابی در این دوره بحرانی اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

راه حلهای اطلاع رسانی یکپارچه ،  که قابل درک و تأثیرگذار باشد می توانند راهگشایی برای حفظ فاصله اجتماعی بوده و کمک شایانی به دانش آموزان در کنترل محیط اطراف خود مینماید. این کار باعث جلوگیری از سردرگمی، که می تواند منجر به ازدحام بیش از حد و ایجاد شرایط ناامن برای افراد شود، خواهد بود.

یکی از عواملی که درموفقیت بازگشایی یک مرکز آموزشی بسیار مهم میباشد توانایی انتشار اطلاعات ضروری و برخط با توجه به تغییرات لحظه ایی آنها میباشد. دانش آموزان ، معلمان و کارکنان باید در اسرع وقت از اعلان های اضطراری ، پروتکل های به روز شده ، تغییر در مکان جلسه و موارد دیگر آگاه شوند و نمایشگرهای دیجیتال ساینیج واضح و روشن کارآمدترین راه برای دستیابی به این هدف هستند.

برای استفاده از نمایشگرهای تعاملی در محیطی که قابلیت های لمسی میتوانند نگران کننده باشند تلفیق صدا ، فناوری کد QR و موارد دیگر می توانند این نمایشگرها را کاربردی و ایمن کنند و تعامل بیشتر را بدون تضعیف آرامش روانی تقویت کنند.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English