دیجیتال ساینیج برنا در آب منطقه ای کرمان

اجرای پروژه تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق در شرکت آب منطقه ای استان کرمان با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در راستای سیاست های اطلاع رسانی اداره روابط عمومی وزارت نیرو صورت گرفته که از این طریق اخبار و رویدادهای صنایع آب و برق و همچنین آگاه سازی های کارکنان و مراجعین در سازمان های ذیربط ارسال انجام می پذیرد. این سامانه که به صورت متمرکز از طریق سرور مدیریت میگردد امکانات بسیاری را در کنار افزایش سرعت اطلاع رسانی و همچنین کاهش هزینه های آن فراهم می نماید. وزارت نیرو به عنوان اصلی ترین متصدی خدمات برق رسانی و آب رسانی در کشور در زمینه فعالیت های روابط عمومی نیز با توجه به تعداد زیاد سازمان های فعال در صنعت آب و برق عملاً امکان استفاده از روش های سنتی ارسال اطلاعات را ندارد و این امر هزینه های زیادی را برای وزارت نیرو در پی خواهد داشت. بنابراین به عنوان راهکاری برای حل این مسأله استفاده از سیستم روابط عمومی الکترونیک و روش های نوین اطلاع رسانی اجتناب ناپذیر می نمود که اداره روابط عمومی وزارت نیرو با راه اندازی تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق و راه اندازی این سامانه در تمامی سازمان های صنعت آب و برق کشور اقدام به ارسال اخبار و اطلاعیه های سراسری می نماید.

راه اندازی تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا در شرکت آب منطقه ای استان کرمان

این سامانه که توسط نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه راه اندازی شده است دارای امکاناتی از قبیل ارسال یکطرفه ویدیو به صورت زنده جهت پخش مراسم و کنفرانس ها در سازمان های دارای این سامانه می باشد که با استفاده از این ابزار خیلی از هزینه های سفر کارکنان برای شرکت در کنفرانس های مختلف کاهش می یابد و علاوه بر آن تمامی کارکنان و افراد علاقه مند می توانند به صورت مستقیم در جریان چنین رویدادهایی قرار بگیرند. پخش اخبار و اطلاعیه ها به صورت زیرنویس یکی دیگر از امکانات نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه است که این ابزار با متصل شدن به منابع خبری متعدد اخبار آنلاین و لحظه ای را نمایش میدهد. قابلیت پخش انواع مختلف فایل ها از جمله تصاویر و ویدیو، پاورپوینت، پی دی اف و نیز فایل های html و پخش برنامه های تلویزیون در نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه امکان اجرای طراحی های متنوع و جذاب را برای نمایشگرها ایجاد می نماید که در کنار اطلاع رسانی جنبه های سرگرمی هم می تواند داشته باشد. یکی از مهم ترین ابزار نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا ابزار مدیریتی آن است که با انعطاف پذیری بالا جهت دادن دسترسی های مختلف به کاربران و همچنین تعیین گروه های کاربری متفاوت حتی میتواند تنها کاربری یک ناحیه از از یک چیدمان را به یک کاربر واگذار نمود و دسترسی های دیگر را برای او مسدود نمود. صفحه نمایش ها هم در برنامه دیجیتال ساینیج برنا قابلیت گروه بندی دارند به صورتی که بعد از تعیین گروه نمایشگرها با یک بار برنامه ریزی زمانی برای یک گروه مشخص، دیگر نیازی به برنامه ریزی تک تک نمایشگرهای متعلق به آن گروه نخواهد بود. با امکاناتی نظیر برنامه ریزی زمانی میتوان یک بار محتوای تمام طول سال را با درنظر گرفتن مناسبت ها و رویدادها برنامه ریزی نمود و از این نظر دقت پخش محتوای مناسب در هر زمان را افزایش داد و درگیر مشکلاتی مانند فراموش کردن زمان بروزرسانی در نمایشگرها نبود. امکانات یادشده به همراه ده ها قابلیت دیگر در نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا این نرم افزار را به ابزاری مناسب برای ایجاد یک شبکه اطلاع رسانی متمرکز و گسترده تبدیل کرده است که میتواند در جهت رسیدن به اهداف روابط عمومی های سازمان ها و الکترونیک نمودن خدمات ایشان به کار گرفته شود. شرکت آب منطقه ای کرمان به عنوان سازمانی که با استفاده از ابزارهای جدید تکنولوژی به دنبال ارائه هرچه بهتر خدمات خود به شهروندان میباشد با در نظر گرفتن مزایای نصب این سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برای رسیدن به اهداف بخش روابط عمومی این سازمان به این شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق پیوسته است.

دیجیتال ساینیج برنا در شرکت آب منطقه ای استان کرمان
تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق در شرکت آب منطقه ای استان کرمان

شرکت آب منطقه ای کرمان در سال 1356 با ادغام با شرکت برق منطقه ای جنوب شرق ایران فعالیت خود را آغاز نمود و از سال 1359 به طور مستقل به ادامه فعالیت های خود پرداخته است. عمده اهداف این شرکت انجام مطالعات در خصوص منابع آب استان کرمان، حفاظت از منابع آبهای سطحی و زیرزمینی، مدیریت منابع آب و اجرای طرح های توسعه منابع آب میباشد. استان کرمان پهناورترین استان در جنوب کشور میباشد و در سطح کشور در زمره مناطق خشک محسوب می شود. بنابراین ارائه فرهنگ صحیح مصرف به مشترکین آب در این استان اهمیت به مراتب بیشتری دارد که استفاده از سیستم اطلاع رسانی یکپارچه وزارت نیرو و نمایشگر دیجیتال ساینیج برنا با تأثیر گذاری بسیار بیشتری که در رساندن پیام ها به مخاطبین دارد برای رسیدمن به همین منظور صورت پذیرفته است.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English