دیجیتال ساینیج سازمان شهرداری ها

سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به منظور هماهنگ سازی امور مربوط به شهرداری ها و همچنین آموزش کارکنان شهرداری ها و هدایت و نظارت بر فعالیتهای ایشان و اجرای وظایفی که توسط قانون در این زمینه به عهده وزارت کشور قرار گرفته ایجاد شده است.
از این رو این سازمان بطور دائمی میزبان افراد مختلف از جمله شهردار ها و نمایندگان و مسئولین محترم استان های سراسر کشور و برگزار کننده جلسات متعدد می باشد . با توجه به اهمیت آگاه سازی مسئولین از اخبار و اطلاعات روز کشور و همگامی با جدیدتری ابزار اطلاع رسانی بصری دیجیتال اقدام به تهیه و را اندازی سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه یا نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه نموده است. این سیستم اطلاع رسانی در ورودی اصلی سازمان و همچنین مجاورت سالن جلسات این سازمان نصب شده است.
دفتر روابط عمومی این سازمان بمنظور ایجاد هماهنگی و اطلاع رسانی در بین مسئولین و مدعوین، و نیز تکریم مراجعه کنندگان خود از این سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه که محصول دانش بنیان شرکت برنا گستران دانش می باشد استفاده نموده است.

روابط عمومی دیجیتال با نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه

شرکت برناگستران دانش با ایجاد نرم افزار برنا رسانه به شکل کاملاً تخصصی توانسته است تمامی نیازهای دفتر روابط عمومی سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی باشد. به این ترتیب این شرکت مفتخر به این امر می باشد که سیستم اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه را در تعداد زیادی از سازمان ها راه اندازی نموده و مورد استقبال و در خواست آن ها برای گسترش و افزایش نقاط نمایشگرهای دیجیتال ساینیج برنا رسانه در ساختمان ها و زیرمجموعه های سازمان های مختلف در سطح استان قرار گرفته است.

دیجیتال ساینیج سازمان شهرداری ها و دهیاری ها
دیجیتال ساینیج سازمان شهرداری ها و دهیاری ها

پخش طراحی های متنوع و گوناگون در برنامه های زمانی از قبل تعیین شده و همچنین پخش چند طرح به شکل متناوب باتوجه به حجم بالای اخبار و اطلاعیه هایی که این سازمان در نظر دارد به مخاطبین خود ارائه دهد اصلی ترین ویژگی مورد انتظار دفتر روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از نرم افزار دیجیتال ساینیج است. نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه با داشتن قابلیت ایجاد زمانبندی پخش چیدمان تا هر زمان دلخواه در آینده و نیز امکان ایجاد سلسله عملیات برای پخش چند طراحی پشت سر هم به صورت دوره ای ابزار مناسبی برای پاسخگویی به نیازهای اطلاع رسانی سازمانی می باشد. از آنجایی که سیستم اطلاع رسانی برنا رسانه قابلیت مدیریت و ارسال محتوا به صورت متمرکز بر روی تعداد نامحدود نمایشگر و بدون محدویت جغرافیایی در محل نصب آنها را دارد میتوان در کمتر از یک دقیقه جدید ترین اطلاعیه ها و اخبار سازمان را با بالاترین کیفیت به کل کلاینت های متصل به سرور در هرکجای جهان ارسال نمود.

 به بیان دیگر سیستم دیجیتال ساینیج یک نرم افزار اطلاع رسانی می باشد که  امکان مدیریت نمایشگرها را از یک نقطه متمرکز فراهم نموده  و با تقسیم سطح  صفحه نمایش به چندین بخش و اختصاص محتواهای گوناگون از قبیل عکس و فیلم یا نمایش اطلاعات از پایگاه های اطلاعاتی مختلف، یک تلویزیون ساده را تبدیل به یک تابلو اطلاع رسانی چند منظوره می کند. شرکت برنا گستران دانش با تولید نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه به عنوان یک نرم افزار دیجیتال ساینیج داخلی موفق شده است هزینه استفاده از این تکنولوژی را تا هشتاد درصد کاهش دهد.یک سیستم دیجیتال ساینیج با داشتن ماژول های مختلف قادر به ارسال انواع محتوا  جهت پخش در نمایشگرها است  که با توجه به محل و نوع استفاده از نمایشگر انتخاب می شوند. برای مثال ماژول های استفاده شده در یک مرکز تجاری بیشتر ویدیو و تصویر هستند اما در یک سازمان دولتی نمایش اخبار و اطلاعیه ها، اوقات شرعی و وضعیت آب و هوا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و شرکت برنا با افزودن ماژول های مورد نیاز جهت استفاده در سازمان ها نرم افزار برنا رسانه را برای استفاده ادارات روبط عمومی آماده سازی کرده است.

 

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English