نرم افزار دیجیتال ساینیج در شرکت آب و فاضلاب استان گلستان

فناوری هایی که برای پیش رفتن به سمت روابط عمومی الکترونیک استفاده میگردند از ایمیل و پیامک گرفته تا پایگاه های اطلاع رسانی دیجیتال و ابزارهای جستجو و انتخاب اخبار در فضای مجازی همه به دنبال دسترسی بهتر و نزدیکتر روابط عمومی ها و مخاطبان هستند. استفاده از این ابزار امکان استفاده از حجم وسیع اطلاعات و داده هایی را که در دنیای امروز به سرعت به حجم آنها افزوده میشود فراهم می کند. بدون استفاده از امکانات چند رسانه ای و تنها با به کار گیری روش های سنتی اطلاع رسانی نمیتوان پیام های خود را به مخاطبانی رساند که در معرض انواع رسانه ها قرار دارند و در هر لحظه بوسیله تلفن همراه خود می توانند هرگونه اطلاعاتی را بدست بیاورند. نرم افزار دیجیتال ساینیج با کاربردهای وسیع و قابل انعطافی که دارد از مهم ترین وسایل ارتباط تصویری و پیام رسانی میباشد که در سریعترین زمان پیام رسانی برای مخاطبین وسیع را انجام میدهد و میتواند در جهت رسیدن به یک روابط عمومی الکترونیک جامع و کم هزینه تر یاری رسان باشد. نرم افزار دیجیتال ساینیج با تقسیم صفحه نمایش به بخش های مختلف، و استفاده از انواع رسانه در هر بخش یا ناحیه، و کنترل محتوای ارائه شده به صورت متمرکز، تقریباً تمامی ابزار مورد نیاز روابط عمومی الکترونیک را به صورت جامع فراهم میکند. استفاده از وب سایت ها و نرم افزارهای پیام رسان که از پر استفاده ترین موارد در روابط عمومی ها هستند برای ارتباط با مخاطب نیازمند اقدام او برای استفاده از وب سایت یا اپلیکیشن ها می باشند درحالی که میتوان با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج یک ناحیه را به نمایش وب سایت اختصاص داد که همیشه در برابر دیدگان مخاطب خواهد بود و فقط لازم است مخاطب به صفحه نمایش دیجیتال ساینیج نگاه کند تا به اطلاعات وب سایت دسترسی داشته باشد. همچنین با افزودن قابلیت های تعاملی به نرم افزار دیجیتال ساینیج امکاناتی فوق العاده مانند نظرسنجی و دریافت نظرات مخاطبین در اختیار روابط عمومی ها قرار میگیرد.

نرم افزار دیجیتال ساینیج در تلویزیون صنعت آب و برق
نرم افزار دیجیتال ساینیج در تلویزیون صنعت آب و برق

تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آب و فاضلاب استان گلستان راه اندازی شد

وزارت نیرو به عنوان مسئول تأمین آب و انرژی در سراسر کشور دارای زیرمجموعه های زیادی مانند شرکت توانیر و سازمان آب و فاضلاب است که دفتر روابط عمومی این وزارتخانه، برای هماهنگ سازی اطلاع رسانی و یکپارچه سازی خدمات و فرهنگ سازی عمومی، شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق را با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه راه اندازی نموده و تا کنون در چندین نقطه بهره برداری کرده است. بدون استفاده از این سامانه، اطلاع رسانی های سراسری در حوزه صنعت آب و برق دارای هزینه های زیادی بود که عملاً آن را غیرممکن می نمود و به همین دلیل روابط عمومی وزارت نیرو به استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج پرداخته است. سازمان های فعال صنعت آب و برق نیز تا کنون استقبال بسیار خوبی از راه اندازی این سامانه نموده اند که شرکت آب و فاضلاب استان گلستان یکی از آخرین نقاطی است که به شبکه تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق پیوسته است. شرکت برنا گستران دانش به عنوان مجری این طرح امیدوار است با تکمیل نمودن سریع این پروژه گام کوچکی در پیشبرد اهداف توسعه روابط عمومی الکترونیک در کشور برداشته باشد و باتوجه به تجارب بدست آمده در این طرح سراسری نرم افزار برنا رسانه را با نیازهای آینده در روابط عمومی الکترونیک بیش از پیش همگام سازد.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English