نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی از جمله شرکت برنا گستران دانش با نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

گزارش برنا، نمایشگاه نفت امسال که به دلیل شیوع بیماری کرونا در تاریخ معمول هرساله (اردیبهشت‌ماه) برگزار نشد، صبح روز جمعه، سوم بهمن‌ماه 1399 با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی در تهران و دیگر مسئولان، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.محصولی که شرکت برنا گستران دانش در این نمایشگاه ارائه میدهد نرم افزار دیجیتال ساینیج است.

جدا از تفکر متداول در مورد بستر تبلیغاتی، دیجیتال ساینیج در زمینه های مختلفی از جمله یافتن راه ، هدف سرگرمی ، اشتراک اطلاعات و موارد دیگر مجهز شده اند. نمایش گروه های کارکنان از طریق دیجیتال ساینیج می تواند باعث اتلاف وقت در آشنایی با نقشی شود که هر یک از آنها دارند. این همچنین یک عامل راهنما برای کسی است که تازه وارد این حوزه شده است. در موسسات، دیجیتال ساینیج می تواند مدیریت زمان موثرتر و کار تیمی مناسب را به همراه داشته باشد. از جمله سازمانهایی که از نرم افزار دیجیتال ساینیج استفاده می کنند می توان : شرکت ملی نفت ایران ، شرکت پتروشیمی کاویان ، شرکت پلیمر پادجم را نام برد.

بیست‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی :

هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و ششم بهمن‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.شما عزیزان می توانید جهت بازدید از شرکت برنا گستران دانش به سالن خلیج فارس B غرفه 1070 (پارک علم و فناوری) مراجعه نماید.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English