نرم افزاردیجیتال ساینیج: از کجا شروع کنم؟

درابتدا دیجیتال ساینیج یه ابزارساده به نظرمی‌رسد، با این حال، گرفتن تمام این ابزار برای همکاری با یکدیگر می تواند یک کابوس واقعی باشد، به ویژه هنگامی که شماویژگی هایی پیچید‌ای مانند ابزارامحتوا،…. بخواهیداستفاده کنید. مهم است که قبل ازانتخاب یک بسته نرم افزاری دیجیتال ساینیج تحقیقات خودراانجام دهید.

شروع شدن

جف هاستینگز، مدیر عامل شرکت BrightSign، در مصاحبه ای گفت:

اولین چیزی که باید درک کنید این است،که شما از نرم افزار خودچه راه حل می خواهید. آیا شما یک راه حل یا نمایش تبلیغاتی می‌خواهید دریک خرده فروش به کاربگیرید؟

انتخاب نرم افزار با درک دقیق اینکه کدام توابع نیاز به نرم افزار دیجیتال ساینیج دارد،شروع می شود. برای بعضی ها، سادگی مدیریت محتوا و سخت افزار دیجیتال ساینیج مناسب است. اما سایر مشتریان ممکن است نیاز به مجموعه ای از ابزارهای نرم افزارنیاز داشته باشند که همچنین مدرک تبلیغاتی، برنامه ریزی اتاق کنفرانس، برنامه های کاربردی پیچیده و غیره را مدیریت کنند.

راهنمای نرم افزار دیجیتال ساینیج ملاحظات مختلف دیگری را در هنگام انتخاب یک بسته نرم افزاری نظیر:

 • در دسترس بودن لایه های ویدئویی و عناصر محتوا
 • مدیریت کتابخانه مجتمع
 • پشتیبانی چند لمسی و ماشه
 • تشخیص چهره
 • پشتیبانی از چندین کاربر
 • تکنولوژیDayparting
 • مدیریت محتوا مبتنی بر جمعیت شناسی
 • گزارش های اثبات شده از بازی
 • مدل های خرید

  نرم افزاردیجیتال ساینیج
  نرم افزاردیجیتال ساینیج

 

سازگاری

یکی دیگر از مسائل کلیدی که هنگام انتخاب یک راه حل نرم افزاری باید در نظر گرفت این است که آیا با اجزای دیگرخوب عمل می کند. از آنجا که فروشندگان در هر سطح برای دلار خودرقابت می کنند، بسیاری از آنها برای اطمینان از کارایی نرم افزار رسانه ای، انگیزه خاصی ندارند.هیستینگز دستگاه پخش رسانه را شناسایی می کند، نه برای صفحه نمایش،بلکه به عنوان منطقه کلیدی زمانی که آن را به سازگار درمی‌اورد. او توصیه می کندبافروشنده سخت افزار رسانه تماس بگیرید و بپرسید که چه نرم افزاری توسط سازنده سخت افزار آزمایش شده است. وب سایت ها را برای لیست شرکای مورد تأیید بررسی کنید.

اجتناب از مشکلات دیجیتال ساینیج

برنامه نویسی مانند یک راه جادویی است که شما فقط می توانید راه اندازی کنید و ترک کنید. به عنوان مثال، بهترین پلت فرم مدیریت محتوا در جهان، شما را خشنود نخواهد کرد اگر محتوای دینامیک را با آن نداشته باشید. توسعه محتوای ابتدایی و مداوم، حدود 60 درصد بودجه برای یک برنامه دیجیتال ساینیج تامین می کند. تعجب آور است که مقدار منابع بسیاری از شرکت ها پس از راه اندازی در محتوا قرار می گیرد،کریس کرونت، مدیر بازاریابی، Convergent در یک وبلاگ گفت:

هنگامی که راه حل شما در حال اجرا است، اکثر کار روز به روز در اطراف محتوا قرار دارد. و مانند همه بازاریابی ها، باید زمان،توسعه، تصویب و مدیریت کافی برای استراتژی صرف شود.

یک راه برای کنار آمدن با این مشکل این است که با یک ارائه دهنده نرم افزاری عالی که می تواند مطالب شما را برای شما ایجاد کند، همکاری کند. با این حال، برای بعضی از کاربران این امکان وجود ندارد و یا فراتر از بودجه خود است.

در این مورد، هیستینگز توصیه می کند که کاربران با مشتریانی که از یک راه حل برای یک سال استفاده کرده اندوبه شما ایده قابل استفاده برای نرم افزار دیجیتال ساینیج رامی‌‍دهند, صحبت کنید.

همه در یک

با تمام این پیچیدگی، بسیاری از مشتریان می خواهند یک راه حل کامل را پیدا کنند که بتواند تمام نیازهایش را برآورده کند. با این حال، تمام راه حل های “همه در یک” وجودندارند.

ویژگی ها و نرم افزارهایی که همه در یک محدوده از سطح پایه،وتامقداری پیشرفته هستند, با این حال, باز هم آنها برای برنامه های پیچیده و دیوارهای ویدئویی ایده آل نیستند. هاستینگز گفت، باید عدم انعطاف پذیری راه حل های سیستم را بر روی یک سیستم در نظر بگیرد. سیستم عامل پایه ای که با تلویزیون همراه می شود، چیزی است که شما می خواهید. اگر قصد دارید برنامه را که بر روی سیستم عامل ساخته شده است گسترش دهید،ممکن بامشکلاتی که انتظاران راندارید روبه روشوید.و از آنجا که این راه حل های ساخته شده به ندرت ارتقا می یابند، آنچه کسب می کنید چیزی است که شما خریداری کردید.

به عنوان یک نقطه مقابل , ارائه دهندگان SoC در مورد صرفه جویی در هزینه محصولات خود نسبت به پخش کننده رسانه های سنتی تمسخر می گیرند. گری بیلر , SoC را یکی از بزرگترین روندها در بازار معرفی کرد، زیرابه کاربران اجازه می دهد تا “سخت افزار خود را حفظ و نرم افزار خود را ارتقا دهند”.

فراموش نکنید که ارتقا دهید

سرعت سریع تکنولوژی متأسفانه طول عمر سخت افزار و نرم افزار را به طور یکسان کاهش می دهد. بنابراین یکی از آخرین نگرانی ها باید در ذهن داشته باشید این است که آیا نرم افزار شمابرای آینده اثبات شده و یا آن در آینده ارتقا خواهد یافت.

در حالی که شما مجبور نیستید به صورت خودکار از فناوری جدید استفاده کنیدشما باید در نظر داشته باشید که اگر با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج قدیمی به کاردهید؛اعتبار را از دست خواهید داد.

برنا گستران دانش

 • فارسی
 • English