قابلیت های دیجیتال ساینیج ها

مشتریان معمولا از تعداد قابل توجهی از محصولات موجود در بازار، بدون هیچ راه واقعی برای مقایسه آنها با یکدیگر استفاده می کنند.این مسئله در رابطه با دیجیتال ساینیج ها نیز وجود دارد.

به عنوان یک مشتری باید از بین صدها سخت افزار و نرم افزار و بسته های مدیریت محتوا، یک مدل را انتخاب کرد. دیجیتال ساینیج  امروز در حال توسعه یک راهنماست تا بسته های نرم افزاری مختلف  را با هم مقایسه کند.

فروشندگان می توانند بسته های خود را با کمک نظر سنجی، آماده کنند. راهنمای مقایسه نرم افزار دیجیتال ساینیج ، یک راهنمای سالیانه است که فروشندگان نرم افزاری بر اساس محصولاتی که ارائه می دهند، ویژگی های آن محصول را بررسی می کنند. در این نظر سنجی سوالاتی مطرح می شود:

آیا امکان زمانبندی بر اساس شرایط آب و هوایی را دارد؟

آیا امکان پخش فایل با فرمت های مختلف (تصاویر و ویدئو و پاورپوینت و فلش…..) وجود دارد؟

آیا محتوای متفاوتی را بر اساس جمعیت شناسی مخاطبان، نشان می دهد؟

آیا امکان گروه بندی نمایشگرها و دسته بندی محتوای آنها وجود دارد؟

تمرکز محصول شما بر روی چیست؟

مراکز مورد نظر و موردتمرکز شما کجاست؟ به طور مثال خرده فروشی، آموزش و پرورش، دانشگاه ها و…….

چه سیستم عاملی محصول شما را پشتیبانی می کند؟

قابلیت پخش زنده تصاویر امکانپذیر است؟

امکان نمایش شبکه های دیجیتال تلویزیونی وجود دارد؟

قابلیت پخش و بروز رسانی اتوماتیک جراید را دارا می باشد؟

قابلیت پخش اخبار زیرنویس و اتصال به RSS سازمانی را دارد؟

دیجیتال ساینیج
دیجیتال ساینیج

این راهنما یک سرویس با ارزش است برای کاربرانی که ساعت ها از طریق مراجعه به وب سایت شرکت های مختلف، تحقیق می کنند تا بتوانند جزئیات فنی نرم افزار دیجیتال ساینیج را پیدا کنند. شرکت برنا گستران دانش تنها شرکت تولیدکننده نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه است که تمامی قابلیت های ذکر شده و نیز بسیاری از امکانات دیگر را در نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه قرار داده است.

اگر شما نیز یک فروشنده نرم افزار دیجیتال ساینیج هستید، می توانید با ارائه این بسته راهنما به اعتبار خود نزد مشتریان بیفزایید.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English