پروژه مدیریت و زمانبندی نمایشگر برنا رسانه در سازمان بیمه سلامت راه اندازی شد

مقدمه

سازمان بیمه سلامت ایران در تاریخ اول مهر ماه سال 91 تشکیل شد تا به این ترتیب خدمات پایه سلامت به طور یکسان به تمامی مردم در قالب یک سازمان ارایه شود . به این ترتیب همه جمعیت 75 میلیونی کشور از یک بیمه پایه ای درمان برخوردار می شوند و دیگر فردی فاقد پوشش بیمه درمان در کشور نخواهد بود و شرکت برنا گستران دانش سیستم مدیریت و زمانبندی نمایشگر را در لابی و طبقه ریاست ساختمان سازمان در فاز اول جهت اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نمود.

پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بیمه سلامت
پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بیمه سلامت

مراحل انجام کار در پروژۀ دیجیتال ساینیج سازمان بیمه سلامت:

با توجه به اینکه یک عدد LCD در  لابی سازمان موجود بوده که تنها به پخش شبکه های سیما اختصاص داشته و امکان نمایش فایل ها با فرمت های مختلف و همچنین مدیریت و زمانبندی نمایشگرها نبوده و لذا ، کارشناسان این سازمان در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب و نمایش ویدئوها و نمایش بریده جراید، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.

این شرکت جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر سازمان بیمه سلامت، موفق به عقد قرارداد با این شرکت جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در لابی سازمان بیمه سلامت
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در لابی سازمان بیمه سلامت
آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بیمه سلامت، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این شرکت محترم داده شد. همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

شرکت برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English