محتوای مناسب دیجیتال ساینیج

اگر شما در نهاد، شرکت و یا سازمانی که کار میکنید به دیجیتال ساینیج احتیاج دارید، در اینجا چند نمونه عالی برای طراحی محتوای قابل استفاده در خرده فروشی ها، مدارس ، دفاتر و رستوران ها برای به اشتراک گذاشتن با شما داریم.

خوب یا بد بودن دیجیتال ساینیج کاملاً بستگی به محتوای آن دارد. محتوای بد حتی میتواند درخشان ترین و مدرن ترین نمایشگر ها را نیز مورد بی اعتنایی قرار دهد. در حالیکه محتوای خوب حتی در قدیمی ترین صفحات نیز باعث جلب توجه مخاطبین گردد. این فیلم ها و تصاویر در رسانه های اجتماعی هستند که آنها را به یاد خواهید آورد.

حال اگر اینگونه فکر می کنید: “من نمی دانم چه محتوایی را نشان دهم!”، وقت آن رسیده است که نمونه هایی الهام بخش به شما بدهیم. با وجود چند نمونه از محتوای نمایشگرهای دیجیتال ساینیج، می توانید به عنوان یک منبع ایده از آن استفاده کنید و زمانی که به مفاهیم جدید برای نمایش دادن محتوا در نمایشگرهای دیجیتال ساینیج خود نیاز دارید از آنها استفاده کنید.

چند نمونه مناسب از محتوای دیجیتال ساینیج

  • وب سایت شما

شما می توانید وب سایت خود را روی صفحه نمایش دهید. روشی ساده برای هدایت مخاطبان خود به صورت آنلاین و نمایش بهترین کارهای خود به آنها. بعلاوه میتوانید وب سایت بی نظیری را که ایجاد کرده اید به افراد بیشتری نمایش دهید.

  • تصاویر

می گویند یک تصویر بیش از هزار کلمه را در بر می گیرد، بنابراین از تصاویر برای گفتن داستان برند خود استفاده کنید. میتوانید از بسیاری از قالب های تصویری ، از جمله JPEG ، PNG و GIF در محتوای نمایشگر دیجیتال ساینیج خود استفاده کنید. تصاویری از کارگاه های شرکت ، رویدادها ، ویترین محصولات و غیره را در نمایشگرهای خود به نمایش بگذارید. لیست پخش تصاویر می تواند با بارگذاری تصاویر و تعیین مدت زمان پخش برای هر یک از آنها به راحتی تهیه شود.

  • اعلامیه های سریع

اگر شما نیاز به ایجاد یک هشدار یا اطلاعیه سریع مانند جزئیات تغییر اتاق یا زمان جلسه داشته باشید ، میتوانید یک صفحه نمایش سریع و آسان را در چند ثانیه ایجاد کنید و برای پخش به نمایشگرهای دیجیتال ساینیج خود در محل مورد نظر ارسال نمایید. البته می توانید از ابزارهای ساده تولید محتوا نیز استفاده کنید و سپس به راحتی یک متن یا تصویر را در نرم افزار دیجیتال ساینیج بارگذاری کنید.

  • اخبار و رویدادهای جاری

بیشتر ما یک سایت خبری یا روزنامه را داریم که وقتی میخواهیم بدانیم در جهان چه می گذرد به آنها رجوع میکنیم. به همین دلیل میتوانید اخبار هریک از سایتهای خبری معروف یا روزنامه های جهان را در نمایشگر دیجیتال ساینیج خود نمایش دهید. همچنین میتوانید یک برنامه تلویزیونی خبری را با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج در لیست پخش محتوای خود قرار دهید تا در زمان مشخص شده نمایشگرهای دیجیتال ساینیج شما به پخش آن برنامه بپردازند.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English