نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در پارکینگ ها

محوطه پارکینگ های بسیار وسیع محل مناسبی برای نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج می باشند اما استفاده از دیجیتال ساینیج در فضاهای بیرونی با وجود کاربردهایی مانند راهنمایی در یافتن مسیر و استفاده های تبلیغاتی که می توانند داشته باشند کمتر اتفاق می افتد.

راهنمایی در پیدا کردن مسیر

چه در پارکینگ های بسیار بزرگ با علائم مسیر یابی گسترده و چه در پارکینگ های کوچک که با نصب استندها راهنمایی مسیرها انجام می پذیرد نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج میتواند تمامی نیازها را برآورده کند. یکی از رایج ترین شکایات خریداران در مجتمع های تجاری درباره کمبود علائم راهنما در محوطه پارکینگ است. نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج محدودیت های استفاده از تابلوهای راهنمای معمولی را از بین میبرد. برای مثال راهنماهای مسیر که در پارکینگ ها روی زمین کشیده میشوند به دلیل اینکه راننده برای دیدن آنها باید نگاه خود را به پایین بیاندازد خیلی مؤثر نیستند، درحالیکه نمایشگرهای دیجیتال ساینیج درمیدان دید روبروی راننده نصب میشوند و احتمال ندیده شدن آنها خیلی کم است.

بالابردن امنیت

سرقت اتومبیل در همه جای دنیا امری اجنتاب ناپذیر است و براساس آمار سرقت های زیادی هر روزه اتفاق می افتد که تعداد زیادی از آنها در پارکینگ ها رخ میدهند و این وظیفه کارکنان داخل پارکینگ ها است که به رانندگان درباره رعایت مسائل امنیتی مانند اطمینان از قفل بودن درب ماشین ها هشدار دهند و امنیت خودروهای پارک شده را تأمین نمایند. این کاریست که نمایشگرهای دیجیتال ساینیج با نمایش هشدارهای امنیتی برای جلوگیری از شانس دادن به سارقان فرصت طلب به بهترین شکل میتوانند انجام دهند.

اطلاعات ضروری

در برخی از کشورها برای پارکینگ ها ضرورت قانونی وجود دارد که ساعات باز بودن و هزینه های پارکینگ را در برابر دید همهه مراجعین قرار دهند. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج به کارکنان پارکینگ ها اجازه میدهند با نصب آنها در ورودی ها و نمایش اطلاعات ضروری به راحتی امکان دیده نشدن چنین پیام هایی را به حداقل برسانند.

نمایش محدویت های سرعت

تأمین سلامت افراد در پارکینگ ها امری بسیار مهم می باشد به ویژه اینکه عابران پیاده و رانندگان همزمان باهم در محوطه پارکینگ درحال آمد و شد می باشند. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج ابزاری مؤثر برای نمایش دادن محدودیت های سرعت در داخل محوطه پارکینگ و تذکر به عابران پیاده جهت رعایت احتیاط در زمان عبور و مرور می باشند.

تبلیغات

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج تنها برای نمایش اطلاعات نیستند و میتوانند وسیله برای کسب درآمد بیشتر برای پارکینگ ها باشند. میتوان ناحیه هایی از نمایشگرهای دیجیتال ساینیج را جهت نمایش تبلیغات کسب و کارهای اطراف پارکینگ به آنها اجاره داد و کسب درآمد نمود. به طور معمول پارکینگ اولین محلی است که خریداران فروشگاه ها و مراکز خرید به آن وارد میشوند اما خیلی از صاحبان پارکینگ ها از اینکه این امر میتواند فرصت مناسبی برای کسب درآمد باشد غافل هستند. بسیاری از فروشندگان حاضرند پول خوبی برای قرار گرفتن تبلیغ محصولات خود در برابر محل پارک خودرو خریداران بپردازند.

رویدادها

در همه جای دنیا از محوطه پارکینگ ها تنها برای پارک کردن خودروها استفاده نمی شود و خیلی از اجتماعات و رویداد های اجتماعی در محل پارکینگ ها برگزار میگردند. پارکینگ ها محل مناسبی برای بازار خرید و فروش خودرو دست دوم، برگزاری بازارهای روز و حتی کنسرت های کوچک می باشند. به این ترتیب قابلیت تبلیغاتی نمایشگرهای دیجیتال ساینیج به صاحبان پارکینگ ها فرصت میدهد از آنها دربرگزاری چنین رویدادهایی بهترین استفاده را انجام دهند. در حقیقت میتوان از شبکه نمایشگرهای دیجیتال ساینیج پارکینگ در زمان برگزاری یک رویداد چندین استفاده را همزمان انجام داد.

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در پارکینگ ها
نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در پارکینگ ها

دیگر فواید نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در پارکینگ ها

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج مزیت های زیادی نسبت به علائم ثابت و متداول نصب شده در پارکینگ ها دارند. کارکنان پارکینگ به راحتی و درلحظه می توانند تغییرات در نمایش هزینه پارکینگ یا ساعات کاری را ایجاد کنند و توسط سیستم مدیریت محتوا به نمایشگرها ارسال نمایند. در همین حال نمایشگرهای دیجیتال ساینیج پیشرفته تر میتوانند برای جمع آوری اطلاعات مشتریان استفاده شوند. اطلاعاتی مانند مدت زمان متوسط پارک بودن یک خودرو و اطلاعات پرداخت ها میتوانند برای قیمت گذاری بهتر استفاده شوند و یا حتی برای ایجاد محتوای متناسب برای استفاده کنندگان خاص پارکینگ ها به کار گرفته شوند. همچنین نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در تمام طول روز و هفته میتوانند استفاده شوند و حتی در بیرون از پارکینگ نصب گردند. با داشتن تجهیزات نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در فضای باز، میتوان بدون نگرانی از آسیب های باد و باران یا نور آفتاب و گرد وغبار به صورت دائم از آنها استفاده نمود. موارد استفاده از نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در پارکینگ بسیار زیاد هستند و به کاربران قابلیت انعطاف پذیری در کارکردن با آنها را میدهند؛ به طوری که هر کاربر به شکل کاملاً خاص خود میتواند یک نمایشگر دیجیتال ساینیج را به کار گیرد و فرصت های خیلی زیادی را از این طریق برای مجموعه خود ایجاد نماید.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English