شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ وظیفه تأمین برق حدود ۴٫۱ میلیون مشترک در محدوده‌ای به وسعت ۱۰۰۵ کیلومتر مربع در شهر تهران را بر عهده دارد. ساختمان ستادی این شرکت در خیابان شیخ بهایی واقع شده است.

دیجیتال ساینیج

تاریخچه:

به موجب قانون استقلال شرکت‌های توزیع نیروی برق مصوب مجلس شورای اسلامی، در تاریخ ۱مهر ۱۳۸۶ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ تشکیل و از تاریخ ۱۵آبان ۱۳۸۶کلیه اختیارات، تأسیسات، داراییهای برق منطقه‌ای تهران در محدوده جغرافیایی شهر تهران به این شرکت منتقل شد.

حوزه این شرکت به چهار حوزه معاونت‌های شمال‌شرق، شمال‌غرب، جنوبشرق و جنوب‌غرب با ۲۱ منطقه تقسیم شده است. علاوه بر این شرکت توزیع برق تهران بزرگ دارای معاونت هماهنگی، معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ، معاونت برنامه‌ریزی، معاونت مهندسی و نظارت، معاونت فروش و خدمات مشترکین، معاونت منابع انسانی و معاونت مالی و پشتیبانی نیز می‌باشد.

بر اساس آمار منتشر شده از طرف شرکت توزیع برق تهران بزرگ این شرکت در سال ۱۳۹۲ دارای ۸۲۹۳ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۲۱۵۷۱ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۵۱۸۴ دستگاه پست توزیع برق هوایی و ۱۰۸۷۸ دستگاه پست توزیع برق زمینی بوده است.
در همین سال شرکت توزیع دارای ۳۱۵۲ نفر نیروی انسانی رسمی و پیمانی بوده که این تعداد را ۱۸۶۸ نفر نیروی رسمی و ۱۲۸۴ نفر نیروی پیمانی تشکیل داده‌اند. در میان نیروی انسانی رسمی تعداد زن‌ها ۳۵۳ نفر و مردها ۱۵۱۵ نفر گزارش شده‌است.

روابط عمومی وزارت نیرو با توجه به یکپارچه سازی شرکتها و سازمان های  مادر تخصوصی مثل (شرکت برق منطقه ی ˓آب و فاظلاب تهران ˓ پژوهشگاه نیرو ˓ آب و فاظلاب روستایی و شرکت توزیع برق تهران بزرگ)وابسته به این وزارتخانه کارشناسان این وزارت با توجه به نیاز های خود در جستجوی شرکتی بودن که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب و نمایش ویدئو با حجم بالا  و نمایش روزنامه ها و همچنین امکان استفاده از فایل های پاورپوینت و اوقات شرعی و امکان دسترسی افراد مختلف جهت مدیریت و همچنین ارائه اطلاعات، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.

این وزارت خانه از شرکت های مطرح دیجیتال ساینیج دعوت به عمل اورد که در آخر سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش به علت دارا بودن ماژول های بومی سازی شده مثل نمایش خودکار بریده جراید و پخش شبکه های دیجیتال و همچنین دارا بودن تقویم جلالی با امکان نمایش مناسبت ها با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر وزارت نیرو، موفق به عقد قرارداد با این شرکت های وابسته به وزارت نیرو جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید .

1

شرکت برنا رسانه تا بحال در شرکت های وابسته به وزارت نیرو ازجمله  شرکت برق منطقه ی ˓آب و فاظلاب تهران ˓ پژوهشگاه نیرو ˓ آب و فاظلاب روستایی و شرکت توزیع برق تهران بزرگ و همچنین دو کلاینت هم در خود وزارت نیرو نصب و راه اندازی گردید.

در شرکت توزیع برق تهران بزرگ یک نسخه کلاینت مدیریت نمایشکر  nirootv  را در طبقه همکف رو به روی درب ورودی ساختمان مرکزی نصب و راه اندازی شد.

شرکت برنا گستران دانش با توجه به نیاز  وزارت نیرو این سیستم را در شرکت های وابسته به وزارتخانه مدیریت و پشتیبانی میکند.

برنا گستران دانش

 

  • فارسی
  • English