کیوسک دیجیتال ساینیج استانداری تهران

شرکت برنا گستران دانش بعد از تولید نرم افزار دیجیتال سانیج برنا رسانه به جهت اطلاع رسانی دیداری یک طرفه که در نمایشگر های سازمان و ساختمان های پراکنده آن در سطح شهر و یا حتی کشور راه اندازی میشود با توجه به نیاز روابط عمومی سازمان ها و مصوبه هیات دولت مبنی بر ارائه میز خدمت سازمانی در پی آن شد تا محصول دیجیتال ساینیج برنا رسانه را ارتقا داده و به صورت دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه در بیاورد که میتواند به صورت یک کیوسک لمسی در سایز های مختلف به صورت عمودی و افقیدر ورودی سازمان ها به جای میز خدمت های سنتی قرار بگیرد و تمامی نیاز های ارباب رجوع در ورودی استانداری تهران را پوشش بدهد

دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه نرم افزار سرور کلاینتی بوده و در نسخه سرور تمامی نیازهای تعاملی ارباب رجوع سازمان در نظر گرفته خواهد شد از امکانات آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نمایش محتوای چند رسانه­‌ای سازمان در قالب فیلم، تیزر و عکس با قابلیت به‌روزرسانی آسان در دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه
 2. اخبار روز به صورت زیرنویس و نمایش صفحات اول روزنامه‌های ایران و جهان به صورت روزانهکه این قابلیت در دیجیتال ساینیج دیداری برنا رسانه نیز وجود دارد.
 3. پخش اعلانات صوتی، مجهز به برنامه زمان‌بندی پخش و مدیریت موسیقی پس‌زمینه
 4. نقشه­‌ی تعاملی طبقات و نمایش فلوچارت‌های اداری برای راهنمایی ارباب رجوع در نسخه سرور دیجیتال ساینیج برنا رسانه
 5. طرح نظرسنجی برای ارزیابی امکانات ارایه شده، دریافت پیشنهادات و انتقادات و ارتباط مستقیم با مدیریت در دیجیتال ساینیج برنا رسانه

و خیلی امکانات دیگر که به صورت مفصل در کاتالوگ دیجیتال ساینیج برنا رسانه آورده شده است.

کیوسک دیجیتال ساینیج استانداری تهران 2
کیوسک دیجیتال ساینیج استانداری تهران

بیشترین تمرکز استانداری تهران در استفاده از دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه راهنمایی ارباب رجوع در هنگام ورود به سازمان در قالب راهنمای طبقات هوشمند است مرور در جراید خبری روز با پوشش خبری استانداری تهران از دیگر امکانات مورد استفاده در دیجیتال ساینیج برنا رسانه در استانداری تهران می باشد

روابط عمومی استانداری تهران از جمله ورابط عمومی های بسیار فعال در بین سازمان ها به شمار می رود به نحوی که عمده وظایف آن در حوزه روابط عمومی به شرح زیر می باشد :

شرح وظایف :

 • تهيه و تنظيم برنامه‌هاي مربوط به ملاقات های عمومی ،مصاحبه‌هاي مطبوعاتي، راديويي و تلوزيوني و سخنراني‌هاي – استاندار و ديگر مقامات استانداري با توجه به خط مشي‌ هاي تعيين شده.
 • بررسی جراید و رسانه ها ، جمع آوری اطلاعات و اخبار روز و رویداد های مهم و انتقال سریع به استاندار.
 • انجام وظایف و امور مربوط به تشریفات و امور بین الملل و استقبال از مقامات کشوری و لشکری و مدعوین خارجی با هماهنگی دفتر امور اقتصادی و بین الملل.
 • همکاری با رسانه های جمعی در انعکاس عملکرد استانداری ، پاسخگویی به هرگونه ابهام در دستگاه مربوط و نظارت بر هر گونه انتشار جوابیه به رسانه ها.
 • هماهنگی ، سازماندهی و مدیریت ارتباطات رسانه ای پایگاه اطلاع رسانی استانداری با استفاده از ابزار نوین فناوری اطلاعات و افکار سنجی عمومی و دستگاهی.
 • برقراري و ارتباط مستمر با واحد روابط عمومي رياست جمهوري و وزارت كشور به منظور ايجاد هماهنگي در اجراي سياست‌ها و خط مشي كاري دولت در استان.
 • تماس مستمر و مدام با ائمه جمعه و نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي به منظور كسب نظرات مشورتي در رابطه با مسائل مختلف استان و همچنين مشكلات مبتلا به مردم در حوزه انتخابيه و انعكاس آن به مقامات اجرايي استان.
 • برقراری  و ارتباط مستمر با روابط عمومي دستگاه‌هاي اجرايي و نهادهاي انقلاب اسلامي در سطح استان به منظور ايجاد هماهنگي و ابلاغ سياست ‌ها و خط‌ مشي‌ هاي ابلاغي در زمينه وظايف مربوطه.
 • برگزاری جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی واحدهای استانی دستگاه های اجرایی به عنوان دبیر و پیگیری و نظارت بر اجرای مصوبات شورا .
 • برگزاری جلسات شورای اطلاع رسانی استان  به عنوان دبیر و پیگیری و نظارت بر اجرای مصوبات شورا .
 • هماهنگی و نظارت بر برگزاری نمایشگاه و جشنواره های مرتبط با استانداری.
 • نظارت مستمر بر مصاحبه و انتشار اخبار سایر دستگاه ها اعم از مرکز استان و شهرستان.
 • تهیه و ارسال گزارش عملکردها و اقدامات انجام شده در قالب الکترونیکی به دفاتر وزراتی و روابط عمومی وزارت کشور.
 • مستندسازی اقدامات استانداری در قالب تهیه فیلم ، عکس و انتشارات و آرشیو آن.

در برنامه ریزی هماهنگی شرکت برنا گستران دانش با استانداری تهران در ارائه این محصول دانش بنیان تحت عنوان سیستم اطلاع رسانی یکپارچه تعاملی و یا دیجیتال ساینیج  برنا رسانه سعی شده با هدف شرح وظایف در روابط عمومی سازمان ها گامی موثر داشته باشد و اغلب وظایف سنتی را با این ابزار به اطلاع رسانی دیجیتالی با استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه تبدیل کند .

برنا گستران دانش

 • فارسی
 • English