اطلاع رسانی یکپارچه

افزایش نقاط سامانه اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در شرکت تولید برق حرارتی

شرکت برق ايران در قالب معاونت طرح و توسعه شركت توانير در سال 1366 تأسیس گردید. پس از آن به مدت 10 سال اين تشكيلات جديد براي حفظ تأسيسات، بازسازي و ايجاد ظرفيت هاي جديد تلاش كرد تا در نهايت در سال 1375 سازمان توسعه برق ایران به عنوان يكي از بازوهاي اجرايي وزارت نيرو شکل گرفت. در پي سالها فعاليت اين شرکت،‌ اكنون در بخش توليد برق بيش از 95 درصد خودكفايي در ساخت داخلی تجهيزات حاصل شده است. در سال 1392 اساسنامه «شركت سهامي سازمان توسعه برق ايران» به «شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي» اصلاح و تصويب شد و روند تبدیل سازمان توسعه برق ایران به شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در سال 1393 وارد مرحله نهایی گشت و این شرکت در سال 1394 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

شرکت تولید برق حرارتی ساماندهی فعالیت های تولید نیروی برق حرارتی متصل به شبکه انتقال را بر عهده دارد. همچنین مدیریت توسعه و بهره برداری از نیروگاههای تولید برق حرارتی در چارچوب سیاست های وزارت نیرو و تسهیل مشارکت بخش غیر دولتی در تولید برق حرارتی تحت نظر این شرکت انجام می پذیرد. مهمترین وظایف شرکت تولید برق حرارتی برنامه ریزی و مدیریت ظرفیت های تولید برق حرارتی و ساماندهی شرکتهای تولید کننده برق حرارتی و نیز توسعه ظرفیت های تولید برق حرارتی دولتی در چارچوب مقررات مربوطه می باشد. حمایت های لازم از شرکت های زیر مجموعه، فعالیت های پژوهشی، نوآوری و فن آوری در حوزه فعالیت شرکت و هدایت آنها در جهت سیاست های تعیین شده از طرف وزارت نیرو همواره در نظر شرکت تولید برق حرارتی می باشد.

سامانه اطلاع رسانی یکپارچه وزارت نیرو
دیجیتال ساینیج سامانه اطلاع رسانی یکپارچه وزارت نیرو

با توجه به سیاست های دفتر روابط عمومی وزارت نیرو، در راستای اطلاع رسانی یکپارچه و متمرکز، طراحی سامانه نیرو تی وی توسط شرکت برنا گستران دانش اجرا گردید و تا کنون در بسیاری از شرکت های تابعه وزارت نیرو نیز  دیجیتال ساینیج سامانه اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه پیاده سازی شده است. شرکت تولید برق حرارتی نیز یکی از سازمان های پیوسته به این سامانه اطلاع رسانی یکپارچه می باشد که با توجه به انتقال بخشی از فعالیت های خود به ساختمان پژوهشگاه نیرو درخواست اضافه کردن سیستم دیجیتال ساینیج در این ساختمان و پیوستن به سامانه اطلاع رسانی یکپارچه نیرو تی وی را داشت.

دفتر روابط عمومی این شرکت ضمن اتصال به سامانه اطلاع رسانی یکپارچه وزارت نیرو مدیریت نمایشگر نصب شده را در اختیار گرفته و با توجه به امکان تعریف کاربران متعدد و تعیین سطح دسترسی هر کاربر حتی برای یک ناحیه از کل نمایشگر در نرم افزار برنا رسانه، تولید محتوا و اطلاع رسانی داخلی خود را نیز با همین نمایشگر انجام می دهد.

ضمن اینکه با قابلیت زمان بندی پخش محتوای نمایشگر در برنا رسانه این امکان نیز وجود دارد که در ساعاتی از روز بر اساس برنامه ریزی انجام شده اطلاعات ارسال شده داخلی شرکت برق حرارتی نمایش داده شود و یا اینکه با استفاده از یکی دیگر از ابزار برنا رسانه در فواصل زمانی تعیین شده نمایشگر بین پخش اطلاع رسانی یکپارچه نیرو تی وی و اطلاع رسانی داخلی روابط عمومی شرکت برق منطقه ای تغییر کند.

افزایش تعداد نقاط دیجیتال ساینیج برنا  رسانه در مجموعه برق حرارتی با توجه به پراکندگی ساختمان های این شرکت و محدودیتی که روابط عمومی در اطلاع رسانی به این ساختمان ها داشت، اتفاق افتاد با هدف یکپارچگی در این ساختمان ها محتوای مورد نظر در لحظه ( جهت خوش آمد گویی مدیران و معاونین ، افتتاحیه از یک پروژه، مناسبت های ملی و مذهبی و …) برای نمایشگر ها انجام می شود.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English