سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج اتاق بازرزگانی تهران

اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران یکی از قدیمی ترین نهادهای تجاری می باشد که مورخین قدمت آن را از سال 1263 به عنوان اولین نهاد حامی تجارت به رسمیت می شناسند. این نهاد با اصل و نسب و پیشکسوت در طول ادوار گذشته همواره جزو نهادهای به روز و مدرن می باشد و همین ذهنیت را در تمامی حوزه ها حفظ کرده  است، به خصوص در حوزه ی روابط عمومی در سال های گذشته این نهاد از سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج نسخه های خارجی موجود در بازار استفاده می نموده است و پس از گذشت زمان مدیران روابط عمومی به این نتیجه رسدند که نسخه های خارجی نمیتوانند تمامی نیاز های روابط عمومی را برطرف کنند و به دنبال محصولی که بتواند به نیازهای روابط عمومی داخلی پاسخگو و بومی سازی شده باشد نیازمند هستند. با توجه به ذهنیت این نهاد نسبت به دیجیتال ساینیج های نسخه خارجی و مشکلاتی که در بخش پشتیبانی این سامانه ها داشتند در جلساتی که با کارشناسان شرکت مهندسی برنا گستران دانش داشتند به طور مفصل سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه را مورد بررسی و تحقیق قرار دادند و نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه را به مدت یک هفته توسط مدیران فناوری اطلاعات مورد آزمایش قرار دادند و روابط عمومی این نهاد با استفاده از محصول دانش بنیان شرکت مهندسی برنا گستران دانش، یعنی سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه اطلاع رسانی سازمانی را انجام میدهند.

پایه تمامی فعالیت‌های صنفی و تخصصی بخش بازرگانی کشور از همین نهاد شکل گرفته است و این نهاد نقش مهمی در فعالیت های بازرگانی کشور دارد. از اینرو این نهاد محل تردد تعداد زیادی از بازگانان کشور می باشد که لازم به این است که از فعالیت ها و امور درون اتاق بازرگانی اطلاع دقیق و درستی بدست بیاورند. شرکت برنا گستران دانش با نصب و راه اندازی سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در 6 نقطه از این نهاد توانسته است نقش مهمی در اطلاع رسانی به مراجعه کنندگان اتاق بازرگانی تهران داشته باشد.

نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه برای سازمان ها و نهادهایی که دارای پراکندگی جغرافیایی می باشند بسیار مناسب می باشد. این مزیت نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه کمک شایانی به روابط عمومی سازمان ها و نهادها میکند تا با استفاده از روابط عمومی دیجیتال بتوانند فواصل جغرافیایی را از بین ببرند و تنها با یک کلیک در نرم افزار اطلاع رسانی شرکت مهندسی برنا گستران دانش بتوانند مطالب و فایل های خود را به صورت بکپارچه در تمامی شعب یا ساختمان های خود بارگزاری کنند و کارمندان و مراجعین را از اطلاعیه های مد نظر خود با خبر سازند.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English