رونمایی از جدیدترین نمایشگر ویدئو وال OLED

طی مراسمی در روز چهارشنبه 29 شهریور شرکت ال جی در ایران از نمایشگرهای پیشرفته و باکیفیت OLED رونمایی کرد. در این مراسم قدرت و کیفیت نمایشگرهای کلاس تجاری و صنعتی ال‌جی را به نمایش گذاشت و عملکرد بی‌نظیر نمایشگرهای  VIDEO WALL OLED را به تصویر کشید. این نمایشگرها در مدل‌های گوناگونی مانند ویدئو وال تخت و خمیده، نمایشگر‌های هتلی و IPTV، نمایشگرهای OLED BACK TO BACK و نمایشگرهای استرچ کشیده و غیره به کار گرفته می‌شوند و با توجه به انعطاف و تطبیق‌پذیری خود می‌توانند به هر محیطی و با هر شرایطی جلوه‌ای تازه ببخشند.
شرکت مهندسی برنا گستران دانش به عنوان یکی از فعالترین همکاران شرکت ال جی در زمینه نمایشگر دیجیتال ساینیج و نرم افزار تخصصی دیجیتال ساینیج برنا رسانه، جهت یکپارچه سازی نمایشگر ها و مدیریت و زمانبندی آنها نیز در این مراسم حضور داشت.

رو نمایی از جدید ترین نمایشگر ویدئو وال OLED
رو نمایی از جدید ترین نمایشگر ویدئو وال OLED

نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه (نمایشگر دیجیتال ساینیج)به عنوان یک نرم افزار دانش بنیان با هدف سازگاری با تمامی سخت افزار ها و نمایشگر های مختلف یک راهکار بسیار حرفه ای در کنار نمایشگر های شرکت ال جی در بازار ایران در حال فعالیت می باشد.
در طی بومی سازی دیجیتال ساینیج قابلیتی در آن اضافه شده که می­توان سایز های استاندارد حتی غیر استاندارد نمایشگر ها را تعریف کرده و با هدف مدیریت تمامی نمایشگر های موجود در بازار نیاز مشتری را بر طرف نمود.
دیجیتال ساینیج برنا رسانه سایز های متعارف 16:9 – 4:3 به صورت افقی و یا عمودی ، نمایشگر های استرچ ،ویدئو وال های بزرگ، نمایشگر های OLED ، کیوسک های اطلاع رسانی دو طرفه و خیلی دیگر از نمایشگر ها خاص را طراحی کرده و چیدمان مرتبط با آن را ارسال می­کند.

رو نمایی از جدید ترین نمایشگر ویدئو وال OLED
رو نمایی از جدید ترین نمایشگر ویدئو وال OLED

همان‌طورکه می‌دانید عصر تبلیغات ثابت و بنرهای معمولی به پایان رسیده و حالا در سراسر دنیا از نمایشگرهای صنعتی برای تبلیغات و همچنین استفاده تجاری بهره می‌گیرند. نمایشگرهای صنعتی ال‌جی نیز در انواع مختلف از جمله پنل‌های OLED و خمیده، مقاوم و یا فوق کشیده به همین منظور تولید شده است .این نمایشگرها در انواع بسیار متنوعی تولید شده و با توجه به نیاز هر کسب و کار می‌توانند به عنوان بهترین رسانه تصویری با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه (نمایشگر دیجیتال ساینیج) جهت تولید محتوای مناسب  برای هر شرکت ایفای نقش کنند.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English