راه اندازی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان سکان دار آموزش عالی در کشور همواره به روشهای مختلف و با اهداف متنوع به اطلاع رسانی و ارائه اخبار به مراجعین و مخاطبین خود پرداخته است و ضمن حضور فعال در فضای وب و ارائه خدمات آنلاین، در پی جدیدترین روش ها و راهکارهای اطلاع رسانی دیگر نیز می باشد تا بتواند به موثرترین و سریعترین شکل ممکن پیام رسانی های خود را انجام دهد.یکی از مهم ترین دغدغه های هر سازمان اطلاع رسانی درباره خدمات، اهداف و فرهنگ خود به کارکنان و مراجعینی است که روزانه در محل آن سازمان حضور می یابند. وزارت علوم نیز به عنوان بالاترین مرجع و سیاست گذار در زمینه آموزش عالی کشور دارای مراجعین زیادی از بین فرهیختگان جامعه می باشد که برای پیام رسانی مناسب به این مراجعین در پی جدیدترین روش های اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال می باشد تا  بدینوسیله به ارائه اخبار و اطلاعات مورد نیاز آنها در سریع ترین زمان، و با بالاترین کیفیت و به همراه قابلیت استفاده از پیام های چند رسانه ای برای تأثیر گذاری بیشتر، بپردازد.

در همین راستا شرکت برنا گستران دانش اقدام به راه اندازی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نمود تا با استفاده از این نرم افزار اطلاع رسانی متمرکز و یکپارچه به صورت دیجیتال در اختیار اداره روابط عمومی وزارتخانه قرار داشته باشد. نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه، یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه، دارای امکاناتی مانند پخش شبکه های تلویزیون، پخش ویدیو و عکس، نمایش تقویم، ساعت و اوقات شرعی، نمایش فایل پی دی اف و پاورپوینت و امکانات کاربردی دیگر می باشد که به همراه قابلیت زمان بندی به کاربران خود اجازه می دهد یک بار برای مدتی طولانی طراحی های متنوع ایجاد شده خود را برای نمایش در زمان های مورد نظر برنامه ریزی نمایند. پخش آنلاین سخنرانی و مصاحبه های وزیر محترم علوم و سایر مسئولان وزارتخانه از نمایشگرهای نصب شده داخلی یکی از مهم ترین موارد مدنظر دفتر روابط عمومی این سازمان بود که با استفاده از قابلیت استریم در نرم افزار اطلاع رسانی برنا رسانه و زمان بندی پخش محتوا در زمان مورد نظر این امر به سرعت و سادگی قابل انجام می باشد.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دو نمایشگر ها بالای آسانسور های طبقه همکف همچنین طبقه 15 و طبقه 16 از این ساختمان روی نمایشگر ها در حال اطلاع رسانی دیجیتال و به روز محتوای سازمان بوده است دیجیتال ساینیج برنا رسانه مشکلات زیادی از گروه روابط عمومی که باید به صورت سنتی در قالب نصب یک فلش به صورت دستی روی نمایشگر هر روز اتفاق میافتاد را بر طرف کرده است .

اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه
اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در وزارت علوم

آموزش عالی در فرهنگ و تمدن پویای ایرانی و اسلامی از قدمت و غنای شایسته‌ای برخوردار است. با تأسیس وزارت علوم و آموزش عالی در بهمن ماه ۱۳۴۶ و متعاقب آن تشکیل «شورای مرکزی دانشگاه ها» در سال ۱۳۴۸، نخستین گام در جهت تمرکز، تجدید سازمان و اعمال یک نظارت مرکزی بر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برداشته شد.

وزارت فرهنگ و آموزش عالی در تاریخ 1357/12/17 با ادغام وزارت علوم و آموزش عالی و وزارت فرهنگ و هنر تشکیل شد. بر اساس قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، وزارت فرهنگ و آموزش عالی در سال ۱۳۷۹ به منظور انسجام بخشیدن به امور اجرایی و سیاستگذاری نظام علمی کشور، به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تغییر نام داد و وظایف برنامه‌ریزی، حمایت و پشتیبانی، ارزیابی و نظارت، بررسی و تدوین سیاست‌ها و اولویت‌های راهبردی در حوزه‌های تحقیقات و فناوری به وظایف این وزارتخانه افزوده شد.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یکی از ۱۸ وزارتخانه دولت ایران و مسئول انسجام بخشیدن به امور اجرایی، سیاستگذاری نظام علمی، تحقیقاتی و فناوری ایران است.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English