دیجیتال ساینیج دانشگاه خوارزمی

مراکز علمی و دانشگاهی مهم ترین محل برای تبادل اخبار و اطلاعات بین جمعیت جوان و دانشجوی هر جامعه می باشند که شاید مهم ترین بخش جامعه نیز به حساب بیایند. به همین سبب امر فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در دانشگاه ها اهمیت و تأثیر گذاری بسیار زیادی دارد که این مهم لزوم استفاده از جدیدترین و تأثیر گذارترین ابزار اطلاع رسانی مانند دیجیتال ساینیج را در این مراکز نشان میدهد. استفاده از بوردهای اطلاع رسانی، مجلات و نشریات داخلی و روش هایی از این دست در دانشگاه ها معمولاً نمونه هایی متداول برای پاسخگویی به این نیاز بوده اند که ابزار اطلاع رسانی در دانشگاه خوارزمی نیز تا کنون شامل همین موارد بوده است.

اما به نظر میرسد استفاده از این رسانه ها نمی تواند پاسخگوی نیازهای امروزی در زمینه آگاهی رسانی به مخاطبین باشد ، به ویژه که اصلی ترین مخاطبین اطلاع رسانی در دانشگاه جوانان و دانشجویان هستند که نسبت به سایر افراد جامعه تمایل بیشتری به استفاده از ابزار و تکنولوژی های جدید نشان می دهند. بنابراین برای رسیدن به اهداف اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و تأثیر گذاری هرچه بیشتر بر روی این افراد باید به فکر استفاده از رسانه های جذاب تر با قابلیت های ویژه بود. یکی از روش های اطلاع رسانی مؤثر استفاده پیام های بصری از طریق سامانه های دیجیتال ساینیج است که با فراهم کردن امکان استفاده از انواع محتوای چند رسانه ای و تقسیم صفحه های نمایش دیجیتال یا تلویزیون ها می توانند نگاه مخاطبین بیشتری را به خود جذب نمایند. سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه یک نرم افزار توسعه یافته در ایران می باشد که با توجه به نیازها و درخواست های مراکز اطلاع رسانی و تبلیغاتی سازمان های داخل کشور توسط شرکت برنا گستران دانش طراحی شده و برای کاربرد در محل های متنوع از فروشگاه ها گرفته تا ادارات و دانشگاه ها انعطاف پذیری بالایی دارد.

دیجیتال ساینیج دانشگاه خوارزمی تهران
                                دیجیتال ساینیج دانشگاه خوارزمی تهران

نصب سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج دانشگاه خوارزمی

دانشگاه خوارزمی که یکی از قدیمی ترین مراکز دانشگاهی کشور میباشد با راه اندازی سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه اقدام به استفاده از سیستم روابط عمومی الکترونیک نموده است. این دانشگاه که تحت عنوان دارالمعلمین مرکزی با ریاست دکتر میرزا ابوالحسن خان فروغی در سال 1297 شمسی تأسیس شد بعد از چند بار تغییر نام نهایتاً در سال 1390 به دانشگاه خوارزمی تغییر نام یافت و هم اکنون پس از گذشت صد سال چهره های ماندگار علمی و مفاخر تاریخی زیادی را به كشور معرفی کرده است. دانشگاه خوارزمی در حال حاضر جزو دانشگاه های برتر کشور و نخستین دانشگاه مدرن ایران می باشد که ارتباطات گسترده ای نیز در عرصه بین المللی برقرار نموده است. دانشگاه خوارزمی دارای ساختمان های متعدد در تهران و کرج می باشد و امکان اطلاع رسانی یکپارچه و متمرکز از یک نقطه در استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا مد نظر مسئولان روابط عمومی این دانشگاه بوده است.

امکانات سامانه اطلاع رسانی برنا

نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه دارای قابلیت های مدیریتی و طراحی زیادی است که میتوان با درنظر گرفتن نوع کاربرد و محل استفاده به انتخاب ماژول های مورد نیاز اقدام نمود. برای مثال امکان ایجاد کاربران متعدد با سطح دسترسی های مختلف، از دسترسی به تنها یک ناحیه در یک چیدمان تا اجازه دسترسی به تمامی بخش های نرم افزار یکی از ابزار مدیریتی سامانه اطلاع رسانی برنا می باشد که در موارد وجود کاربران متعدد به کار می آید. امکان استفاده از فایل های ویدیو، عکس، پاورپوینت و نمایش صفحه اول جراید و شبکه های تلویزیونی و همچنین اخبار بصورت زیرنویس و محتوای متنوع دیگر در سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه به راحتی انجام می پذیرد. به علاوه امکان سفارشی سازی نرم افزار برای استفاده های خاص همیشه وجود دارد که این امر پس از بررسی نیازهای موجود توسط مهندسین شرکت برنا گستران دانش در کمترین زمان قابل انجام است.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English