راهکار نمایشگرهای دیجیتال ساینیج

از آنجا که بسیاری از دولت ها در سرتاسر جهان محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کووید 19 را برداشته اند ، خرده فروشان و مشاغل دیگر به دنبال راهی هستند که بتوانند با خیال راحت و به شکل مؤثری بازگشایی شوند. مسأله اصلی آنها این است که چگونه می توانند ضمن حفظ تجربه مثبت مشتری ، از سلامت کارگران و مشتریان اطمینان حاصل کنند؟ یکی از مهمترین چیزها در این مورد برقراری ارتباط خوب با مشتریان است ، به گونه ای که آنها همه دستورالعمل ها و چگونگی ایمن سازی شرکت شما را درک کنند که نمایشگرهای دیجیتال ساینیج می توانند در انجام این کار کمک کنند.

دو روش اصلی که نمایشگرهای دیجیتال ساینیج می توانند به خرده فروشان در این راه کمک کنند ، کمک به اجرای فاصله گذاری اجتماعی و همچنین مهیا کردن شرایطی برای از بین بردن نیاز مشتریان به لمس اشیاء است.

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج به مشتریان یادآوری میکند تا فاصله اجتماعی خود را حفظ کنند

مهمتر از همه نمایشگرهای دیجیتال ساینیج می توانند به کارکنان و مشتریان یادآوری کنند تا فاصله خود را در هنگام حضور در فروشگاه حفظ کنند.

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، دیجیتال ساینیج ها می توانند پیوندی حیاتی را در ارتباط بین مشاغل و مشتریان خود به وجود آورند. فاصله اجتماعی و رعایت بهداشت در محیط کار ملاحظات اساسی برای مشاغل در تلاش برای از سرگیری سطح عادی فعالیت است. دستورالعمل های بهداشتی به طور مکرر تغییر می کنند ، که در اینجا اهمیت نمایشگرهای دیجیتال ساینیج برای ارائه اطلاعات دقیق و به موقع برای ایمن نگه داشتن مردم مشخص می شود.

برخی از شرکت ها برای کمک به این فرآیند از دیجیتال ساینیج های پویا استفاده می کنند. این دستگاه ها به عنوان مثال می توانند به مشتریان اجازه دهند از ورود ایمن به ساختمان مطمئن شوند. همچنین می توانند با درهای اتوماتیک ادغام شوند تا با توجه به ظرفیت فروشگاه ها و در صورت تکمیل ظرفیت آنها بسته بماند.

این نمایشگرهای دیجیتال ساینیج پویا با توجه به اطلاعاتی که توسط حسگرهای خود دریافت میکنند پیام های مختلفی را روی صفحه نمایش در ورودی مانند “لطفاً صبر کنید ، فروشگاه در حداکثر ظرفیت خود است ” یا ” لطفاً وارد شوید ” را میتوانند نمایش دهند.

کمک دیجیتال ساینیج ها برای عدم نیاز به لمس اشیاء

بسیاری از کاربران برای لمس صفحه نمایش های لمسی دیجیتال ساینیج نگران هستند. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج می توانند بدون نیاز به لمس کردن آنها تعامل با مخاطب را حفظ کنند. به عنوان مثال میتوان فرمان صوتی را برای نمایشگرها فعال کرد. همچنین می توان به کاربران امکان داد که به جای لمس کردن صفحه ، مستقیماً استفاده از تلفن های هوشمند خود با صفحه نمایش دیجیتال ساینیج ارتباط برقرار کنند.

مهمترین چیز این است که خرده فروشان روی امنیت و سلامت مشتریان و کارمندان خود متمرکز باشند. در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، استفاده از یک راهکار دیجیتال ساینیج که بتواند به سرعت مطابق با نیاز این روزها بروزرسانی شود و در صورت لزوم حاوی محتوای برنامه ریزی شده باشد ضروری است. نمایشگر دیجیتال ساینیج میتواند راهنمایی های مربوط به سلامت و سایر اطلاعات مربوط به ایمنی عمومی را به سرعت انتشار دهد که این مسأله نقش مهمی در سلامت عمومی خواهد داشت.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English