کیوسک های دیجیتال ساینیج

احتمالاً هم اکنون بدلیل شیوع بیماری کرونا در یکی از بزرگترین رکودهای اقتصادی کسب و کارها به سر میبریم، اما در این شرایط تجهیزات و ابزاری که خودکار قابلیت ارئه خدمات را داشته باشند در مبارزه با این معضل نقش زیادی می توانند داشته باشند. شیوع ویروس کویید 19 باعث شده تقاضا برای تولیدات ایمن افزایش یابد تا مردم بتوانند خودشان را از این بیماری مسری محافظت کنند و ارایه خدمات خودکار نقش مهمی در ساخت و تهیه محصولات و تجهیزات خدمت دهنده ایمن ایفا میکند. کیوسک های هوشمند دیجیتال ساینیج تعاملی یکی از این تجهیزات سرویس دهنده می باشند که کاربردهای زیادی برای جلوگیری از لمس محصولات ارائه شده خواهند داشت. با شروع به کار مجدد مشاغل، علاوه بر پیروی از قوانین حفظ فاصله اجتماعی، کارکنان و مراجعان ملزم به پوشیدن ماسک های ایمنی و شست وشوی مکرر دستهای خود میباشند. همچنین بسیاری از ادارات بازدید کنندگان و ارباب رجوع را ملزم به گرفتن درجه حرارت بدن خود میکنند.

در میان تجهیزات سرویس دهی خودکار کیوسک های دیجیتال ساینیج تعاملی هوشمند با قابلیت های متناسب با وضعیت کنونی راه حل جدیدی است که نقش مهمی در مبارزه با این بیماری ایفا میکند. کیوسک های دیجیتال ساینیج که برای کمک به شرایط شیوع بیماری طراحی شده اند به صورت پکیج تجهیزات ایمنی و ضد عفونی کنندهای مایع را توزیع میکنند. برخی از این تجهیزات دارای سنسورهایی هستند که میتوانند دما و حرارت مراجعین مورد دار که نیاز به غربالگری بیشتر دارند را تشخیص و نشان دهند.

کویید 19 باعث شد که توجهات بر روی عدم استفاده از کیوسک های دیجیتال ساینیج لمسی سنتی که با خطرات سلامتی همراه هستند معطوف شود. مطالعات نشان داده است که کویید 19 میتواند برای چندین روز روی سطوح سخت زنده بماند و در حال حاضر آواتارها که در کیوسک ها دیجیتال ساینیج غرفه های سلف سرویس بصورت 24 ساعته و هر روز هفته قابل دسترس و از طریق یک نماینده ارایه خدمات به مشتری ،که کاملا آموزش دیده است ، با مشتری ارتباط نزدیک برقرارا کند.

آواتارها همچنین با رفع نیاز مشتری و عدم لمس مستثیم کیوسک سطح ایمنی بالاتری را فراهم میکنند و با دسترسی به سابقه خرید یا خدمات کامل مورد نیاز مشتری میتوانند در ارائه پشتیبانی بهتر به مشتری به شما کمک کنند. آنها به 25 زبان مختلف عمل میکنند لذا تجربه خدمات مشتری یا یک فرمول خدمات شخصی سازی از سراسر جهان را دارا هستند.

صفحه نمایش لمسی مکانیکی یا صفحه نمایش لمسی روی دستگاهها میتوانند باکتری ها و ویروس هارا گسترش دهند ، ولی اکنون میتوان فناوریهای جدیدی که از راه دور کار میکند و بصورت دستگاه های لمسی هوایی عمل میکند جایگزین شوند. شما میتوانید از فاصله 2 سانتی متری از سطح انتخابگر کالای موردنظر را انتخاب کنید.

علاوه بر انتخاب کالا بصورت لمسی هوایی، میتوان پرداخت ها را نیز بدون تماس و از طریق ماشین های دارای فناوری پرداخت الکترونیکی یا حتی با نصب نرم افزارهای تلفن همراه انجام داد.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English