همانگونه که در مطالب قبلی گفتیم اگر شما در نهاد، شرکت و یا سازمانی کار میکنید که به دیجیتال ساینیج احتیاج دارید، در اینجا نمونه های عالی دیگری برای طراحی محتوای قابل استفاده در خرده فروشی ها، مدارس ، دفاتر و رستوران ها برای به اشتراک گذاشتن با شما داریم. ضمن اینکه توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت میباشد که  خوب یا بد بودن دیجیتال ساینیج کاملاً بستگی به محتوای آن دارد.

16- رونمایی در لحظه

مزیت دیجیتال ساینیج نسبت به علائم استاتیک یا پوسترهای چاپی این است که می توان آن را در لحظه بروزرسانی کرد. تنوع طراحی محتوای دیجیتال ساینیج این امکان را به شما می دهد که تخفیف ها را به صورت لحظه ای بروز کنید یا از آیتم هایی که موجودی آنها در انبار کم شده یا تاریخ انقضا آنها رو به اتمام است رونمایی کنید، تا بتوانید فروش روزانه را افزایش دهید.

17- پخش کردن اعلان های شرکت

تصور کنید یک روش ارتباط داخلی که به شما با زدن یک دکمه اجازه پخش اعلان های داخلی شرکت را می دهد. این همان چیزی است که دیجیتال ساینیج با برقراری شبکه صفحه نمایش شما فراهم می کند. این باعث می شود اعلان های شرکت به طور همزمان و به آسانی اخبار یا اعلامیه های سلامتی و ایمنی در همه صفحه نمایشگرهای دیجیتال به اشتراک گذاشته شوند.

طراحی محتوای دیجیتال ساینیج
طراحی محتوای دیجیتال ساینیج

18- رونمایی ساینیج داخل فروشگاه

از دیجیتال ساینیج می توان در خرده فروشی برای رونمایی و نمایش محصولات استفاده کرد تا تعداد مشتریانی که از تخفیف ها استفاده می کنند را افزایش دهید.

19- جملات یا نقل قول های الهام بخش

چه کسی عاشق جملات زیبا و الهام بخش نیست؟ استفاده از دیجیتال ساینیج برای به اشتراک گذاشتن نقل قول های انگیزشی تقریباً در هر سناریو کار می کند. ما حتی به نقل از حرف هایی که بنیانگذاران گفته اند، که تیم یکی از ارکان اصلی موفقیت اصلی هر کسب و کاری است، را به اشتراک می گذاریم.

20- نمایش فعالیت های کارکنان

همه دوست دارند ببینند کدام کارمندان در انجام امور شرکت پیشتاز هستند، کدام کارمندان بخش فروش در کلاس های آموزش شرکت می کنند. اعضای تیم ورزشی چه کسانی هستند و چه موفقیت هایی را کسب نموده اند. شما می توانید از صفحات نمایشگر دیجیتال ساینیج برای نمایش این موارد و مانند اینها استفاده کنید. شما می توانید به راحتی از گوگل اسلاید استفاده کنید یا برای خودکار سازی بیشتر از بخشی از وبسایت خود استفاده کنید.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English