نقش دیجیتال ساینیج ها در کنترل شیوع بیماری کرونا

بسیاری از شرکت ها برای تأثیر گذاری بیشتر پیام های بهداشتی برای مراجعین خود در مواقع بحرانی مانند شیوع ویروس کرونا از سیستم های دیجیتالی مانند دیجیتال ساینیج ها استفاده میکنند. به همین دلیل شرکت های فعال در زمینه دیجیتال ساینیج برای کمک به سلامت افراد و کنترل بیماری کرونا به فکر استفاده از مواد ضدعفونی کننده دستی در کیوسک ها هستند. کاربران دیجیتال ساینیج در اینجور مواقع بیشتر پیام هایی که مربوط به سلامتی باشند و همچنین معرفی کسب و کارهایی که در این زمینه فعالیت میکنند به صفحه نمایش ارسال میکنند، با این حال استفاده کنندگان از دیجیتال ساینیج لازم نیست منتظر یک همه گیری جهانی مانند شیوع ویروس کرونا برای کمک به بهداشت و سلامتی جوامع خود باشند. سیستم های دیجیتال ساینیج بدون در نظر گرفتن شرایط میتوانند از چند جهت در چنین زمینه هایی تأثیرات مثبت بگذارند.
یکی از راه های آسان استفاده از دیجیتال ساینیج این است که میتوانند با ارائه نکات ایمنی و بهداشتی در نمایشگر های خود تأثیرات مثبتی بگذارند. این عمل میتواند از اطلاعات مختلفی همچون حفظ امنیت در هنگام بلایای طبیعی یا بیماری ها تشکیل شده باشد. از جمله مثالهایی چون ارائه تکنیک های بهداشتی در مواقع مختلف و افزایش آگاهی از وقایع. دیجیتال ساینیج میتواند به رویدادهایی که قلب یک جامعه را تشکیل میدهند کمک کند با تجلیل از جامعه ساکنان از نمایشگر ها بیشتر قدردانی میکنند و به پیام ها دیگر ان توجه میکنند.دیجیتال ساینیج به عنوان یک وسیله ارتباطی برای تبلیغ و افزایش آگاهی بسیار مفید بوده و همچنین تاثیر واقعی در زندگی افرادی که همواره مشاهده عملکرد این سیستم هستند ایجاد میکند و از این سیستم میتواند برای ارسال پیام های مثبت استفاده شود.

شرکت برنا گستران دانش به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده سامانه های دیجیتال ساینیج تعاملی و غیر تعاملی در ایران تلاش میکند تا با بهره گیری از تمامی امکانات دیجیتال ساینیج در شرایط فعلی کشور به یاری هموطنان عزیز آمده و با فراهم کردن دستگاه های مجهز به ضدعفونی کننده در کنار پیام های بهداشتی که توسط کاربران نمایش داده میشوند به کنترل و از بین رفتن بیماری کرونا کمک کرده باشد.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English