هنگامی که شرکت ها در مورد دیجیتال ساینیج صحبت می کنند، اغلب،آن را به عنوان یک ابزار مرتبط با مشتری در نظر می گیرند نه یک ابزار برای تعامل با کارکنان خود .

Gallup می گوید که کمتر از یک سوم کارکنان در ایالات متحده در محیط کار مشغول به کار هستند، که در واقع نسبت به سال گذشته بهبود یافته است. این یعنی بیش از نیمی از کارکنان مشغول به کار نیستند و 16 درصد فعالانه کار می کنند.

یکی از تفاوت های عمده بین کارکنان جدید و قدیم این است که کارکنان جدید بیشتر تغییر شغل می دهند و 60 درصد آنها به دنبال فرصت شغلی جدید هستند. آنها جوانتر هستند و احتمال کمتری دارد تا مسئولیت هایی را در سازمان برعهده گیرند.

استخدام و نگهداری نیروی کار مهم است. چرا که یک شرکت 150 درصد از حقوق یک کارمند را برای جایگزینی او باید هزینه کند.

مقاله هاروارد نشان می دهد که کارمندان مفید در طول بیش از یک سال 5 هزار دلار سود و کارآمدی برای شرکت دارند. در صورتی که کارکنان غیر مفید سالانه 12 هزار دلار هزینه برای شرکت ایجاد می کنند.

مواردی که نشان می دهد کارکنان در طول روز مشغول به کار هستند:

ساعت طولانی تری کار می کنند.

سودآوری بالاتری دارند.

بیشتر به شرکت متعهد هستند.

کارهای نوآورانه انجام می دهند.

مشارکت بیشتری دارند.

به حس هماهنگی در محیط کار کمک می کنند.

دیجیتال ساینیج و ایجاد تعامل در محیط کار
دیجیتال ساینیج و ایجاد تعامل در محیط کار

دیجیتال ساینیج چگونه بهره وری کارمندان را افزایش میدهد

به طور مثال در مدل اطلاع رسانی سنتی ، نیروی کار در یک شرکت می بایست هر روز زمانی را صرف این کار می کرد تا اطلاعات و محتوای مورد نظر خود را بر روی فلش آماده کند و برای تمام نمایشگرهای موجود در طبقات آن شرکت یا سازمان از طریق اتصال فلش، محتوا را جهت اطلاع رسانی انتقال دهد.

با ظهور مدل نوین اطلاع رسانی، به نام سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج برنا رسانه این قبیل مشکلات مرتفع گردید و این امکان فراهم شد که نیروی انسانی در شرکت ها به جای صرف وقت جهت مراجعه حضوری به تمام طبقات و اتصال فلش به نمایشگرها، از پشت سیستم خود تمام نمایشگرهای موجود در طبقات و یا حتی ساختمان های پراکنده آن سازمان را به صورت متمرکز مدیریت کند و محتوای دلخواه خود را در هر لحظه از زمان تغییر دهد.

از دیگر مزایای سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در مقایسه با مدل اطلاع رسانی سنتی، می توان به عدم محدودیت در نوع محتوا اشاره کرد. در این مدل اطلاع رسانی صفحه نمایش به قسمت های مختلف تقسیم می شود و در هر ناحیه فایل با فرمت های مختلف بدون هیچ  نوع محدودیتی قرار می گیرد.

سایر قابلیت ها و امکانات سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج برنا رسانه:

امکان نمایش چندین فرمت متفاوت در کنار هم با طراحی های مناسب

پخش شبکه های تلویزیون در کنار فیلم و اطلاعات مربوط به شرکت یا سازمان

امکان پخش زیرنویس و اتصال به RSS خبری سازمان

پخش جراید ( روزنامه های کثیر الانتشار ) روز در نمایشگرها و امکان به روز رسانی اتوماتیک آنها

امکان نمایش ساعت، تقویم، اوقات شرعی، نرخ ارز و سهام، وضعیت آب و هوا و ….

زمانبندی یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه است. با استفاده از این ماژول، این امکان فراهم می گردد تا 365 روز سال زمانبندی گردد و متناسب با مناسبت های ملی و مذهبی، اعیاد و …… طراحی ها و محتوای مناسب از قبل مهیا گردد و در زمان تعیین شده راس ساعت مشخصی، بر روی نمایشگرها نمایش داده شوند.

به این ترتیب سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج برنا رسانه مدل نوینی از اطلاع رسانی است که علاوه بر ایجاد تعامل بین کارکنان و مشتریان یک سازمان ، به افزایش بهره وری نیروی کار و نیز صرفه جویی در زمان و وقت و هزینه ها در شرکت ها کمک می کند.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English