دیجیتال ساینیج میراث فرهنگی

با در نظر گرفتن نوع و گستردگی فعالیت های وزارت میراث فرهنگی در سطح کشور لزوم ایجاد شبکه یکپارچه جهت اطلاع رسانی و هماهنگی امور خبری و فرهنگی زیرمجموعه های این وزارتخانه کاملاً مشهود است. استفاده از نرم افزار سامانه اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه در زمینه ارسال محتوا به نمایشگرها به صورت یکپارچه و متمرکز بر بستر شبکه داخلی یا اینترانت و اینترنت یکی از مناسب ترین روش ها برای مدیریت نمایشگرهای نصب شده در نقاط دلخواه میباشد و تنها در صورت برقراری ارتباط شبکه دوطرفه بین سرور اختصاص داده شده به نرم افزار و کلاینت ها به راحتی میتوان به ایجاد طرح ها و پیام ها و ارسال آنها به نمایشگرها پرداخت.

ميراث فرهنگي هر کشور مهم ترین پایه های هويت و خودباوري ملي است و بررسی و تحقیق در زمينه هاي مختلف آن موجب آشکار شدن ارزش­ هاي فرهنگی هر کشور مي شود. سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ایران در سال 1385 و در ادغام با سازمان صنايع ­دستي ايران تشکیل يافت و در سال 1398 به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تبدیل شد. معرفی فرهنگ و تمدن غنی ایران و ظرفیت­ های فرهنگی، تاریخی و طبیعی کشور و توسعه نظام مدیریتی یکپارچه گردشگری و همچنین توسعه شبکه فراگیر و کارآمد تولید و توزیع صنایع دستی در سطح ملی و بین المللی از اصلی ترین وظایف این وزارتخانه می باشند.

امکانات سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه نصب شده در وزارت میراث فرهنگی

شرکت برناگستران دانش با توسعه نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه به شکل کاملاً تخصصی توانسته پاسخگوی تمامی نیازهای روابط عمومی سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی باشد. به این ترتیب وزارت میراث فرهنگی با بررسی نیازهای خود برای اطلاع رسانی در موزه ها، فضاهای فرهنگی و اماکن تاریخی و گردشگری اقدام به انتخاب و راه اندازی سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه نموده و در نظر دارد در طی چند فاز تمامی نقاط یاد شده را به نمایشگرهای دیجیتال ساینیج تجهیز کند.

پخش طراحی های متنوع در زمان های از قبل مشخص شده اصلی ترین ویژگی مورد انتظار دفتر روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی است. نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه با داشتن قابلیت ایجاد زمانبندی پخش چیدمان تا هر زمان دلخواه و امکان ایجاد سلسله عملیات برای پخش چند طراحی پشت سر هم به صورت دوره ای ابزار مناسبی برای پاسخگویی به نیازهای اطلاع رسانی سازمانی می باشد. از آنجایی که سیستم اطلاع رسانی برنا رسانه قابلیت مدیریت و ارسال محتوا به صورت متمرکز بر روی تعداد نامحدود نمایشگر و بدون محدویت جغرافیایی در محل نصب آنها را دارد میتوان در کمتر از یک دقیقه جدید ترین اطلاعیه ها و اخبار سازمان را با بالاترین کیفیت به کل کلاینت های متصل به سرور در هرکجای جهان ارسال نمود.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English