دیجیتال ساینیج در مدارس و دانشگاه ها

برقراری ارتباط و تعامل با نسلی از دانش آموزان و دانشجویان که در محاصره انواع رسانه ها پرورش یافته اند باعث تغییر چشمگیر در بکارگیری روش های ارتباطی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه ها می شود. امروز دانش آموزان و دانشجویان ارتباطات دیجیتالی را به انواع دیگر آن ترجیح می دهند و در نتیجه دیجیتال ساینیج ها به ابزاری مفید و مقرون به صرفه برای اطلاع رسانی در مدارس و دانشگاه ها تبدیل شده اند. یک صفحه نمایش دیجیتال ساینیج پویا که به طور مرتب محتوای جدید در آن به نمایش گذاشته می شود در محیط های آموزشی به مسئولان این امکان را می دهد تا در ایجاد ارتباط با دانشجویان در مواردی اعم از اعلان های اضطراری گرفته تا راه کارهایی در مورد مسائل آموزشی و شخصی دانشجویان و همچنین ارتباطات کارمندان خود را بهبود بخشند.

ارتباطات دیجیتالی در محیط های آموزشی می تواند کمک کند تا مسئولان امور آموزشی در لحظه با دانشجویان ، کارمندان و بازدید کنندگان ارتباط برقرار کنند و در کنار آن با اتصال به سیستم های پیام رسانی و ایمنی ، امنیت مدرسه را نیز بهبود بخشند. برای مثال پخش محتوای آموزشی و دستورالعمل ها در زمان حوادثی مانند زلزله یا آتش سوزی می تواند بسیار مؤثر باشد. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج ارتباطی سریع و مستقیم با مخاطبان خود برقرار میسازند و با ایجاد یک طراحی جذاب و تعاملی در نمایشگرهای دیجیتال ساینیج میتوان تجربه دانشجویان ، اساتید ، کارمندان و بازدید کنندگان را در دریافت پیام های گوناگون و کاربردی به اندازه زیادی بهبود بخشید.

اتصال نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در مدارس و دانشگاه ها به سیستم های موجود، مانند سیستمهای اتوماسیون اداری، برای ارائه اطلاعات دقیق به کارکنان و دانشجویان در مورد برنامه های دانشگاه ضمن سرعت بخشیدن به امر اطلاع رسانی می تواند از هدر رفتن نیرو در ارسال چند باره پیام ها از طریق رسانه های متعدد جلوگیری نماید.

شرکت برنا گستران دانش در دانشگاه هایی مانند علامه ، شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و مدارس همیشه بهار و… سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج برنا رسانه را نصب و راه اندازی نموده و هم اکنون در موارد اطلاع رسانی آموزشی از این سیستم در این مراکز استفاده میشود.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English