دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت برق منطقه ای یزد

سازمان های فعال در صنعت آب و برق کشور پس از نصب و راه اندازی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در وزارت نیرو و تصمیم دفتر روابط عمومی مبنی بر یکپارچه سازی اطلاع رسانی در تمامی زیر مجموعه های این وزارتخانه مانند شرکت توانیر و شرکت های آب و فاضلاب و برق در استان های کشور درحال تجهیز به سامانه اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه و پیوستن به تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق کشور می باشند. در این خصوص باتوجه به تکنولوژی موجود سازمان ها و ارگان ها جهت نمایش محصولات و خدمات خود دیگر مجبور به استفاده از پوسترها و اطلاعیه ها و نصب آنها در تابلو اعلانات نمی باشند و برای این منظورا ز تابلوهای تلویزیونی استفاده می­کنند. ضمن اینکه محتوای یکپارچه برای پخش در تمامی نمایشگرها به صورت متمرکز و از یک نقطه ارسال میگردد.

نمایشگر نیرو تی وی در شرکت برق منطقه ای یزد

دفتر روابط عمومی وزارت نیرو با برنامه ریزی جهت توسعه شبکه تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق کشور در چند فاز برای مرحله اول نصب سامانه دیجیتال ساینیج در تمامی سازمان های صنعت آب و برق را مدنظر قرار داده تا پس از این مرحله امکان استفاده از تمامی پتانسیل های راه اندازی این شبکه تلویزیونی به واسطه نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه فراهم گردد. دیجیتال ساینیج یا همان سیستم اطلاع رسانی یکپارچه به معنای انتقال محتوای دیجیتال از طریق تصویر است که جایگزین سیستم های سنتی شده اند و با امکاناتی نظیر پخش انواع محتوای چند رسانه ای از قبیل عکس و ویدیو و پاورپوینت و همچنین نمایش آنلاین اخبار و اطلاعات متنوع به ابزار بسیار مناسبی جهت استفاده در بخش روابط عمومی سازمان ها و پیش رفتن به سوی روابط عمومی الکترونیک تبدیل گشته اند.

اطلاع رسانی تصویری دارای قدرت و تأثیر گذاری بسیار زیادی است و بر همین اساس قدرت اطلاع رسانی با استفاده از جذابیت های بصری فراهم شده با نرم افزارهای دیجیتال ساینیج بسیار بالا میرود. نرم افزارهای دیجیتال ساینیج معمولاً در دو نوع تعاملی و غیرتعاملی ارائه میشوند که هرکدام از آنها با ویژگی هایی که دارد مناسب استفاده در محل های خاص خود هستند. سازمان هایی که خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه میدهند میتوانند بهترین استفاده را از دیجیتال ساینیج های تعاملی داشته باشند و سازمان هایی که بیشتر به دنبال تبلیغات و پیام رسانی به مخاطبین هستند دیجیتال ساینیج غیر تعاملی بهترین ابزار برای آنها خواهد بود. شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق کشور به منظور هماهنگ سازی سیاست های سازمانی وزارت نیرو راه اندازی شده است.

استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه در راه رسیدن به اهداف اطلاع رسانی های سازمانی در روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد

صنعت برق به دلیل نقش زیربنایی و وابستگی زیادی که به کلیه عوامل موثر در رشد اقتصاد و رفاه اجتماعی دارد صنعتی پویاست. سابقه صنعت برق در استان یزد به بیش از هفتاد و سه سال می رسد و شرکت برق منطقه ای یزد در تلاش است با ایجاد بستری مناسب برای سرمایه گذاری و فعالیت در این صنعت، پیشرفت هرچه بیشتر آن را رقم بزند.

تأمین برق مطمئن و پایدار برای مشتریان و تسهیل ارتباط و ارائه خدمات به مشترکین مهم ترین هدف شرکت برق منطقه ای یزد می باشد و در این راه ارزش هایی مانند خدمت رسانی، یادگیری، کرامت انسانی و شفافیت اصول این شرکت به شمار می آیند. در همین راستا اداره روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد اقدام به نصب و راه اندازی سامانه اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج و پیوستن به تلویزیون نیرو تی وی نموده است تا بدین وسیله اطلاع رسانی های سازمانی که مستقیماً توسط دفتر روابط عمومی وزارت نیرو و بربستر نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه به نمایشگرها ارسال میگردند هم برای کارمندان و هم برای مشترکان قابل نمایش باشد.

نرم افزار برنا رسانه با امکاناتی مانند ویدئو کنفرانس یک طرفه و برنامه ریزی زمانی برای تمامی طول سال ابزاری مناسب برای استفاده در سیستم اطلاع رسانی روابط عمومی ها می باشد. اطلاع رسانی توسط نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه با امکانات خود می تواند یاری رسان این شرکت در دستیابی و حفظ اصول خود باشد و در راه ارائه آموزش های یکپارچه به کارمندان و مراجعین به کار گرفته شود و از این طریق حفظ حرمت انسانی و همچنین شفافیت در ارائه خدمت رسانی شرکت برق منطقه ای یزد حاصل گردد.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English