دیجیتال ساینیج سازمان انتقال خون

شرکت برنا گستران دانش با هدف الکترونیک کردن روابط عمومی سازمان ها و شرکت ها و کمک به آنان در افزایش بهره وری ، پا به عرصه دنیای دیجیتال ساینیج نهاد و به سرعت توانست با تیکه بر بیش از 6 سال تجربه و استفاده از نیروهای متخصص ، در بسیاری از شرکتها و وزارتخانه ها و سازمان ها نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه را نصب و راه اندازی نماید. از جدیدترین پروژه های شرکت برناگستران دانش میتوان به پیاده سازی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در سازمان انتقال خون ایران اشاره نمود.

با توجه به سابقه درخشان فعاليتهاي پزشكي در كشور ما به ويژه در ميان كشورهاي منطقه، به كارگيري روش هاي نوين درماني و استفاده از علوم روز دنيا به منظور درمان بيماران، همواره مورد توجه پزشكان ايراني قرار داشت؛ و پرواضح است كه طب انتقال خون و به عبارتي نجات زندگي بيماران و مصدومين نيازمند به خون از طريق تزريق خون و فراورده هاي آن نيز از اين قاعده مستثني نبود.

بر اساس شواهد و قرائن موجود، سابقه اولين تزريق خون در كشور ما به سالهاي ابتدايي دهه 20 هجري شمسي بر ميگردددر واقع بيمارستان هاي ارتش و مراكز جمعيت شير و خورشيد سرخ ايران از اولين مراكزي بودند كه به صورت سيستماتيك اقدام به جمع آوري خون از ميان اعضا و داوطلبان خود نمودند و بعد از آن با توجه به مشكلات و عوارض ناشي از تعدد متوليان امر انتقال خون،طرح اوليه تاسيس يك سازمان مستقل براي ساماندهي سيستم تامين خون و فراورده هاي خوني شكل گرفت و به تدريج پررنگ تر شد تا اينكه در نهايت به تاسيس سازمان ملي انتقال خون ايران در نهم مرداد ماه 1353 منتج گرديد.

واحد روابط عمومی و فناوری اطلاعات این سازمان معظم به دلیل داشتن فعالیت ها و  وظایف متنوع و گسترده از جمله اعلام مواضع و صدور بيانيه در مناسبت‌ها و پاسخ به انتقادهاي مطروحه در رسانه ها،   آگاه ساختن مردم و مسئولين از پيشرفت ها و دست آوردهاي سازمان،  آموزش اهداكنندگان، برگزاري سمينارها، كنفرانس‌هاي داخلي و بين‌المللي و …..، تصمیم به استفاده از سیستم و راهکاری گرفت تا به کمک آن بتواند به اهداف مورد نظر در کمترین زمان و بهترین وجه  دست یابد و با توجه به اینکه برنا گستران دانش با توسعه نرم افزار دیچیتال ساینیج برنا رسانه به شکل کاملا تخصصی توانسته پاسخگوی تمامی نیاز های روابط عمومی سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی باشد ، اقدام به همکاری با شرکت برنا گستران دانش نمود .

لازم به ذکر از روابط عمومی سازمان انتقال خون در حوزه تکنولوژی های به روز روابط عمومی بسیار پیشرو بوده ،لذا از اولینسازمان های مجری دیجیتال ساینیج در ساختمان ستادی به شمار میرود و طی مقایسه فنی و محتوایی بین شرکت های ارائه دهنده دیجیتال ساینیج ، دیجیتال ساینیج برنا رسانه را به عنوان ابزار مناسب و بسیار کاربردی جهت راه اندازی تابلو اعلانات الکترونیکی و روابط عمومی هوشمند انتخاب کرده است .

با اجرایی شدن پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان انتقال خون کشور ، امکان آپلود و نمایش فایل با فرمت های مختلف فراهم گردید و محدودیتی که در گذشته به جهت استفاده در روش سنتی وجود داشت، برطرف گردید. از کاربردهای عمده سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان انتقال خون کشور ، استفاده از ماژول تصویر و ویدئو جهت نمایش عکس و فیلم  (با فرمت های مختلف) و همچنین تجهیز مراکز انتقال خون جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی افراد خیری که اقدام به اهدای خون میکنند و در زمان انتظار جهت اهدا خون میتوانند به خوبی از محتوای اطلاع رسانی شده در نمایشگر های دیجیتال ساینیج برنا رسانه استفاده کنند می باشد .

علاوه بر این، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه ماژول های بسیار پرکاربردی هم چون ماژول جراید که مختص نمایش بریده جراید و روزنامه های کشور با قابلیت به روزرسانی اتوماتیک است، ماژول فلش جهت نمایش فایل های با فرمت فلش ، ماژول های Text , power point , PDF  که با این استفاده از آنها می توان فایل های مورد نظر را بر روی نمایشگرها قرار داد. به کمک ماژول Stream امکان پخش تصویر زنده دوربین   (live) فراهم می گردد در این ماژول که میتواند تمام نمایشگر های سطح کشور رانیز زیر پوشش دیجیتال ساینیج قرار داد و برای مثال آموزش های کاربردی به صورت زنده توسط اساتید مربوطه در ساختمان ستادی را به تمامی نمایشگر های دیجیتال ساینیج برنا رسانه ارسال کردو همچنین از این طریق سخنرانی، کنفرانس و یا هر مراسم زنده دیگری به طور کامل پوشش دهی می شود و تصاویر زنده آن مراسم در تمام نمایشگرهای دیجیتال ساینیج موجود در سازمان به نمایش در می آید. ماژول Web page این امکان را فراهم می آورد که هر صفحه ای از سایت یک سازمان و یا هر سایت مورد نظر دیگر با قابلیت به روزرسانی در لحظه بر روی نمایشگرها به نمایش درآید.

نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه و دیجیتال ساینیج برنا رسانه با داشتن قابلیت ایجاد زمانبندی پخش چیدمان تا هر زمان دلخواه مثلا در 365 روز سال و امکان ایجاد سلسله عملیات برای پخش چند طراحی پشت سر هم به صورت دوره ای ابزار مناسبی برای پاسخگویی به نیازهای اطلاع رسانی سازمانی انتقال خون کشور می باشد. از آنجایی که سیستم اطلاع رسانی برنا رسانه قابلیت مدیریت و ارسال محتوا به صورت متمرکز بر روی تعداد نامحدود نمایشگر و بدون محدویت جغرافیایی در محل نصب آنها را دارد میتوان در کمتر از یک دقیقه جدید ترین اطلاعیه ها و اخبار سازمان را با بالاترین کیفیت به کل کلاینت های متصل به سرور در هرکجای جهان ارسال نمود.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English