دیجیتال ساینیج روابط عمومی الکترونیک برق منطقه ای باختر

روابط عمومی الکترونیک (دیجیتال ساینیج) وزارت نیرو در شرکت برق منطقه ای باختر

روابط عمومی وزارت نیرو با توجه به سیاست های خود در توسعه دادن سامانه نیرو تی وی و اجرای مراحل بعدی این طرح در آینده نزدیک، در پی نصب تجهیزات و نرم افزار دیجیتال ساینیج به عنوان بستر اطلاع رسانی یکپارچه در تمامی سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه خود و اجرای طرح روابط عمومی الکترونیک به صورت سراسری می باشد که در همین راستا شرکت های مدیریت صنعت آب و برق کشور در شهرهای مختلف با سرعت بیشتری درحال پیوستن به این سامانه می باشند. روابط عمومی الکترونیک سیستمی مبتنی بر فن آوری دیجیتال ساینیج و امکانات آن می باشد که اطلاع رسانی سراسری بر روی نمایشگر های متصل به هم از طریق بستر شبکه داخلی یا اینترنت را در لحظه ممکن می سازد. این راهکار به عنوان جایگزین اطلاع رسانی سنتی و معمول در ادارات و سازمان ها ارائه می گردد. با استفاده از این سیستم مشکلات و محدودیت های نصب اطلاعیه ها و اخبار در بوردهای روابط عمومی از بین می رود و می توان با ایجاد طراحی های نامحدود و ارسال آنها به نمایشگرهای نصب شده به جای بوردها و زمانبندی پخش تمامی نمایشگرها را از یک نقطه کنترل نمود و تغییرات نمایش را نیز به صورت خودکار انجام داد. شرکت برنا گستران دانش مجری طرح سراسری روابط عمومی الکترونیک وزارت نیرو است که پس از راه اندازی سرور نیرو تی وی با استفاده از نرم افزار برنا رسانه به تدریج در سازمان های مربوطه دیگر نیز این سامانه را پیاده سازی می کند.

صنعت برق به عنوان يكي از حساسترين صنايع استراتژيك و مادر در پس تأسيسات زيربنايي هر كشور هميشه جايگاه خاص و پراهميت خود را در اقصي نقاط جهان دارا مي‌باشد. در ايران نيز اين صنعت زيربنايي و مهم علاوه بر تأمين انرژي الكتريكي مصرف‌كننده‌هاي مختلف، كليد گردش صنايع كشور را نيز در ابعاد وسيع به خود اختصاص داده است. شركت برق منطقه‌اي باختر كه عهده‌دار تأمين برق مطمئن جهت مشتركين آن مي‌باشد، سرزمين وسيعي است كه از شمالي‌ترين نقطه تا جنوبي‌ترين نقطه حدود 660 كيلومتر و از قسمت شرق تا غرب منطقه حدود 450 كيلومتر، با مساحتی حدود 76522 کیلومتر مربع را شامل می شود. حوزه تحت پوشش اين شركت بر‌اساس آخرين آمار داراي جمعيتي بالغ بر 4.5 ميليون نفر مي‌باشد. شرکت برق منطقه ای باختر مأموریت تولید، انتقال و ترانزیت انرژی الکتریکی در چارچوب بازار برق و همچنین بهره برداری، توسعه و احداث شبکه و تأسیسات در منطقه تحت پوشش را به عهده دارد.

دیجیتال ساینیج روابط عمومی الکترونیک نیرو تی وی در شرکت برق منطقه ای باختر
دیجیتال ساینیج روابط عمومی الکترونیک نیرو تی وی در شرکت برق منطقه ای باختر

نصب سامانه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در این مجموعه با توجه به ارسال محتوای مربوط به صنعت برق از طرف وزارت نیرو در این سامانه و دریافت اطلاعیه ها و ابلاغ های سازمانی یکپارچه از طریق آن مورد توجه مسئولین این شرکت قرار گرفت. شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق دارای این قابلیت می باشد که به هر یک از نمایشگرهای نصب شده در سازمان ها محتوای متناسب و مختص به انها ارسال گردد و همچنین در کنار اطلاع رسانی یکپارچه متمرکز ناحیه ای از آن نیز به پخش محتوای مورد نظر داخل سازمانی اختصاص داده شود. در کنار این ها امکاناتی مانند زمان بندی این اجازه را به کاربران سیستم دیجیتال ساینیج می دهد که در ساعاتی از روز نمایشگرها اطلاعات داخلی سازمان را پخش کنند و در ساعاتی دیگر سامانه یکپارچه نیرو تی وی نمایش داده شود. نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه محدودیتی از نظر تعداد کاربران و نمایشگرهای متصل به سرور ندارد و تمامی سازمان های زیرمجموعه وزارت نیرو به یک سرور متصل می گردند.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English