نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان عرفان

 استفاده از دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها با توجه به مراجعات فراوان افراد به آنها و وجود تعداد زیاد کارکنان با وظایف مختلف میتواند راهکار بسیار مناسبی برای تسهیل دریافت خدمات مورد نظر مراجعان و همچنین انجام وظایف کارکنان باشد. فرقی نمیکند از دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها برای آسان تر سپری شدن زمان انتظار برای بیماران و همراهان آنها در سالن های انتظار استفاده شود یا به عنوان راهنمای بخش های مختلف در بیمارستان های بزرگ و یا ارائه اطلاعات درمورد مراحل تشکیل پرونده و مراجعات، زیرا وجود نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان به داشتن تجربه ای بهتر در این محیط به افراد کمک زیادی میکند. تحقیقات نشان داده اند افرادی که در زمان انتظار ذهن آنها مشغول به چیز دیگری باشد گذر زمان برایشان تا سی و پنج درصد سریع تر خواهد بود. وجود نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها و به ویژه سالن های انتظار میزان استرس افراد را در چنین شرایطی کمتر میکند و با نمایش اطلاعات مفید و مرتبط و حتی محتوای سرگرم کننده میتوانند این زمان انتظار را لذت بخش نیز کنند. به علاوه پیدا کردن بخش های مختلف در بیمارستان های بزرگ همیشه میتواند برای بیماران و همراهان آنها گیج کننده باشد که قرار دادن نمایشگر دیجیتال ساینیج در بیمارستان و نمایش اطلاعات مورد نیاز مراجعین توسط آنها کمک میکند احساس آرامش در مراجعین ایجاد گردد. برای مثال یک نمایشگر دیجیتال ساینیج در بیمارستان با نمایش قدم به قدم مراحل تشکیل پرونده و رسیدگی به بیمار می تواند ضمن ازبین بردن احساس ناامنی در آنها به ایجاد نظم و آرامش در بیمارستان کمک زیادی کند و درکنار تمام اینها میتوان با اختصاص ناحیه هایی در نمایشگر به تبلیغات از این راه درآمد هم کسب نمود.

اما فواید وجود نمایشگر دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها تنها برای مراجعین نخواهد بود و کارکنان بیمارستان نیز می توانند از آنها استفاده کنند. نمایش اطلاعیه ها و محتوای آموزشی در این نمایشگرها به کارکنان کمک میکند در لحظاتی که مشغولیت کمتری دارند با نگاه کردن به این نمایشگرها اطلاعات خود را افزایش دهند. ارسال اطلاعات در مواقع اورژانسی و پیج کارکنان به یک بخش نیز می تواند از طریق دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها انجام پذیرد. ارسال تمامی این اطلاعات به صورت متمرکز از نقطه می تواند باشد و یا اینکه هر بخش در بیمارستان در یک ناحیه مخصوص خود اطلاع رسانی های خود را انجام دهد.

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان عرفان
نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان عرفان

استفاده از فناوری دیجیتال ساینیج در بیمارستان عرفان نیایش تهران

با در نظر گرفتن تمامی امکاناتی که نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها خواهد داشت استفاده از این راهکار در بیمارستان ها بسیار مناسب میباشد و روز به روز افزایش مییابد. بیمارستان عرفان نیایش مجموعه ای مدرن و پیشرفته در ارائه خدمات بیمارستانی و سلامت است که استفاده از دیجیتال ساینیج را در چند مرحله مدنظر خود قرار داده است. در این مسیر و در مرحله اول با نصب چند نمایشگر دیجیتال ساینیج در بیمارستان عرفان این کار آغاز شده است و میتواند با نصب دیجیتال ساینیج در تمامی اتاق ها گسترده گردد. شرکت برنا گستران دانش مجری این طرح در بیمارستان عرفان می باشد که با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه این امر در این بیمارستان صورت پذیرفته است. نرم افزار سرور نصب شده در این بیمارستان بر خلاف بسیاری از نرم افزارهای دیجیتال ساینیج دیگر قابلیت اضافه کردن نامحدود کلاینت ها را دارد که این مزیت برای اجرای مراحل بعدی طرح دیجیتال ساینیج در بیمارستان عرفان کار را بسیار آسان نموده است.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English