دیجیتال ساینیج اتاق بازرگانی البرز

شهر کرج، یکی از کلانشهرهای ایران و همچنین مرکز استان البرز است و در سال ۱۳۸۹ خورشیدی ، پس از تصویب مجلس شورای اسلامی، شهرستان کرج همراه با سه شهرستان دیگر استان البرز را تشکیل دادند. در سی ام تیرماه 1390 هجری شمسی، شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به منظور بستر سازی مناسب برای سرمایه گذاری در بخش صنعت استان البرز و استفاده مطلوب از امکانات شهرکهای صنعتی و تحقق بخشیدن به فرمایش مقام معظم رهبری در پیشقراولی توسعه اقتصادی کشور، به طور رسمی آغاز بکار نمود.

پس از تشکیل استان البرز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز تنها چند ماه بعد فعالیت خود را آغاز کرد. بنابراین فارغ از اینکه برخی کانون ها و مجموعه های بخش خصوصی در کرج مرکز استان البرز حتی قبل از ارتقا استانی فعال بوده اند، اما باید شکل گیری و آغاز فعالیت اتاق بازرگانی به طور رسمی در استان کهن البرز را که بی تردید یکی از صنعتی ترین مناطق کشور به شمار می رود، تحولی مهم و تعیین کننده ارزیابی کرد.

اتاق بازرگانی استان البرز همواره جزء نهادهایی میباشد که سعی در  بروز و مدرن بودن داشته است  و تلاش  بر حفظ  این رویکرد  را در تمامی حوزه ها مد نظر داشته است ،  به خصوص پس از استفاده اتاق بازرگانی استان تهران از  تکنولوژی مدرن محیطی سامانه اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه و ملاحظه این امر که این سامانه درحوزه ی روابط عمومی  الکترونیک تا چه میزان توانسته برطرف کننده نیاز  روابط عمومی این اتاق باشد ، اقدام به تهیه سامانه اطلاع رسانی برنا رسانه نمود.

از مهمترین مزیت های استفاده از نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه و دیجیتال ساینیج  برنا رسانه  در اتاق بازرگانی استان البرز میتوان به این مورد اشاره نمود که دیجیتال ساینیج برنا رسانه به سازمان ها این امکان را میدهد که با وجود پراکندگی جغرافیایی کارشناسان روابط عمومی به راحتی بتوانند  اطلاع رسانی خود را در ساختمان ها و زیر مجموعه خود انجام دهند و انواع و اقسام مدل های اطلاع رسانی مانند چیدمان های مناسبتی و سازمانی  را از طریق دیجیتال ساینیج برنا رسانه داشته باشند و قسمت هایی که نیاز به اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های انجام شده  می باشد از طریق این اطلاع رسانی را به صورت یکپارچه در تمامی شعب یا ساختمان های خود بارگزاری کنند و کارمندان و مراجعین را از اطلاعیه های مربوط به ثبت نام کارت بازرگانی و یا تمدید آن با خبر سازند.

از دیگر مزایای استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه میتوان به داشتن ماژول های متنوع اشاره کرد که این امکان را برای کاربران سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنارسانه فراهم می سازد تا اطلاعات را به صورت محتوای دیجیتال چند رسانه ای به نمایشگرها ارسال و آنها را مدیریت و زمانبندی  نمایند. قابلیت زمانبندی پخش طراحی ها و محتوا و نیز مدیریت دسترسی برای کاربرانی که نیاز به اطلاع رسانی امور مربوط به قسمت خود را دارند ، موجب میشود که با برنامه ریزی برای پخش در طول یک زمان مشخص ،از قبل بتوان در زمان معین محتوای مناسب را بر روی نمایشگرها به صورت خودکار نمایش دهند . درکل میتوان گفت که به  منظور هرچه بهتر انجام شدن برخی فعالیت های اداره روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز مانند برگزاری همایش ها و نمایشگاه ها یا سنجش افکار عمومی و نظرسنجی و فرهنگ سازی، و همچنین انجام فعالیت های سمعی و بصری مربوط به فعالیت های موسسه، نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا می تواند با استفاده از امکان پخش ویدیو، تصاویر و پاورپوینت و یا اعلان اطلاعیه ها به انواع روش های مختلف مانند زیرنویس کردن آنها با کمترین هزینه ممکن و با بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت در این زمینه ها مورد استفاده قرار دهد.

اتاق های بازرگانی در سراسر کشور در قالب واحدی با نام مراجعین، که اشخاص یا شرکت هایی می باشند که فعالیت هایی را در خصوص صادرات یا واردات تحت قالب کارت بازرگانی دارند، لذا با توجه به این نوع مخاطبان دیجیتال ساینیج به خوبی توانایی اطلاع رسانی هوشمند و به روز را با نمایشگر های نصب شده در سطح سازمان ها را دارد .

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English