دیجیتال ساینیج دانشکده فنی تربیت مدرس

فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در دانشگاه ها دارای اهمیت بسیار زیادی مبیاشد زیرا همانطور که میدانیم مراکز علمی و دانشگاهی از مهمترین مکان ها برای برای تبادل اخبار و اطلاعات بین جمعیت جوان و افراد جویای علم در هر جامعه می باشند. پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس نیز در همکاری با دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه و به دنبال استفاده از فناوری های نوین اطلاع رسانی اقدام به نصب و راه اندازی سامانه یکپارچه اطلاع رسانی دیجیتال توسط نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دو نقطه از ساختمان دانشکده فنی نموده است. هدف اصلی این سامانه منعکس کردن فعالیت های علمی و پژوهشی واحدهای فناور پارک علم و فناوری مدرس در دانشگاه و بالعکس به منظور فراهم نمودن زمینه همکاری های بیشتر بین دانشجویان و واحدهای فناور پارک میباشد. سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا با امکان مدیریت محتوای نمایشگرها از راه دور و همچنین قابلیت مدیریت ناحیه های نمایشگر توسط کاربران متعدد و با دسترسی های مختلف این اجازه را به کاربران سامانه میدهد تا از نقاط مختلف هرکدام بصورت جداگانه محتوای ناحیه مختص به خود را مدیریت کنند که این امکان در راه اندازی این سامانه در دانشکده فنی مورد نظر بوده است.

دیجیتال ساینیج دانشکده فنی دانشگاه تربیت مدرس
دیجیتال ساینیج دانشکده فنی دانشگاه تربیت مدرس

امکانات مورد استفاده دیجیتال ساینیج برنا رسانه در همکاری با پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و دانشکده فنی و مهندسی

همچنین انواع محتوای قابل استفاده در نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه شامل ویدیو، عکس، پاورپوینت، شبکه های تلویزیون، اوقات شرعی و جراید، ساعت، زیرنویس خبری با قابلیت به روزشدن خودکار و… تنوع بالایی در طراحی و ایجاد محتوا برای نمایشگرها ایجاد میکند. بدین ترتیب سامانه اطلاع رسانی نصب شده در دانشکده فنی دانشگاه تربیت مدرس با تقسیم نواحی نمایشگر بین محتوای دانشکده فنی و محتوای پارک علم و فناوری دریچه ای از فعالیت های هر واحد را در واحد دیگر ایجاد نموده تا مخاطبین بتوانند به سرعت از آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به هریک مطلع شوند.

سیستم اطلاع رسانی یکپارچه و روابط عمومی الکترونیک برنا رسانه ، تکنولوژی بومی سازی شده مخصوص روابط عمومی و تبلیغات در تمامی محیط هایی است که نیاز ویژه ای به اطلاع رسانی دارند و نحوه اطلاع رسانی  را از روش سنتی به مدل دیجیتالی تبدیل نموده و به صورت نصب نمایشگرهای مختلف در سراسر سازمان ( ساختمان های پراکنده سطح شهر ، استان ، کشور ) امکان پذیر است. این سامانه یک نرم افزار ایرانی می باشد که با توجه به نیازها و درخواست های مراکز اطلاع رسانی و تبلیغاتی سازمان های داخل کشور طراحی شده و برای کاربرد در محل های مختلف انعطاف پذیری بالایی دارد.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English