دیجیتال ساینیج توزیع برق کرمانشاه

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت نیرو در جهت دستیابی به یک سیستم اطلاع رسانی یکپارچه و متمرکز و استفاده از آن در اقصی نقاط کشور جهت اطلاع رسانی روابط عمومی ، سامانه نیرو تی وی را توسط نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه راه اندازی نمود است. شرکت توزیع برق کرمانشاه یکی از مراکزی است که به شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق کشور پیوسته است.

شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق کشور

وزارت نیرو همینک در تعداد کثیری از شرکتهای زیر مجموعه خود از جمله شرکت های آب و فاضلاب و توزیع نیروی برق ، برق منطقه ای و آب منطقه ای در کلیه استان های کشور سامانه اطلاع رسانی یکپارچه برنارسانه یا همان دیجیتال ساینیج برنا رسانه را بهره برداری نموده است . از ویژگی های مهم این سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه میتوان به موقعیت آن در جلب نگاه و توجه مخاطبین و افراد حاضر درمحدوده دید به سمت خود میباشد.

تنها در اینصورت است که امکان انتقال پیام به مخاطب امکان پذیر میشود و با توجه به پخش تصاویر به صورت متحرک و متغییر در این نمایشگر های دیجیتال از طریق دیجیتال ساینیج برنا رسانه ، موفقیت های چشمگیری در جذب نگاه مخاطب در مقایسه با روش های سنتی از قبیل  پوسترها، بردها و تابلوهای تبلیغاتی دارد و میتواند مهمترین وظیفه خود را که انتقال پیام در درجه اول جلب نگاه مخاطب میباشد را عمل نماید.

شایان ذکر است استفاده از سیستم اطلاع رسانی یکپارچه و روابط عمومی الکترونیک و دیجیتال ساینیج برنا رسانه به میزان قابل توجهی باعث کاهش هزینه های چاپ و توزیع اطلاعیه ها و بروشور ها میگردد که غالبا پس از استفاده بدور انداخته میشوند .

شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه که از زیر نظر وزارت نیرو فعالیت دارد و در تاریخ تاریخ 1/1/1372  به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و  ماموریت توزیع نيروي برق و با عنوان سهامي خاص دراداره ثبت شرکتها و مالکيت صنعتي شهرستان کرمانشاه به ثبت رسيده و مسئوليت توزيع نيروي برق را در محدوده استان کرمانشاه به عهده دارد و  به طور متوسط، سالیانه ۴/۴ درصد رشد داشته است.

حوزه خدمات رسانی شرکت بالغ بر۲۵ هزارکیلومترمربع در استان کرمانشاه شامل ۱۴ شهرستان و ۳۳۰ کیلومتر مرز مشترک بین المللی است.

این شرکت مسئول توزیع انرژی الکتریکی مشترکین ، حفظ پایداری تاسیسات برق رسانی موجود و توسعه زیر ساخت های لازم جهت فروش انشعاب و تحویل انرژی را در سطح استان کرمانشاه عهده دار میباشد.

کاربردهای دیجیتال ساینیج برنا رسانه در روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه

دفتر روابط عمومی این شرکت با پیوستن به سامانه اطلاع رسانی یکپارچه وزارت نیرو با توجه نیاز به بروز رسانی نوع اطلاع رسانی خود در خصوص دریافت بروز ترین  اخبار وزارت نیرو به مخاطبین و مراجعین خود اقدام  به راه اندازی این سامانه و پیوستن به تلویزون تحت صنعت آب و برق کشور گرفته است.

همچنین نصب دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه با توجه به فاصله استانی این شرکت با ساختمان وزارت نیرو و با استفاده از بستر اینترنت صورت پذیرفته و اتصال اینترنت ساختمان این شرکت به سرور سیستم اطلاع رسانی یکپارچه و دیجیتال ساینیج برنا رسانه  موجب دریافت اطلاعات نمایشگرهای نصب شده در این شرکت گردیده است

همچنین شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در نظر دارد در فاز دوم این سامانه را به صورت متمرکز در درون استان برای اتصال ساختمان های پراکنده در منطقه های مختلف زیر پوشش شرکت توزیع سامانه اطلاع رسانی هوشمند و دیجیتال ساینیج برنا رسانه را راه اندازی نماید تا علاوه بر محتوای استفاده شده از سمت وزارت نیرو در سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه ، روابط عمومی توزیع نیروی برق کرمانشاه نیز محتوای بومی سازی شده خود را نیز در درون سیستم اطلاع رسانی یکپارچه و دیجیتال ساینیج برنا رسانه بارگزاری کند از دیگر امکانات بومی سازی شده دیجیتال ساینیج برنا رسانه میتوان به ارسال محتوای مناسبتی در 365 رو سال تفکیک در مناسبت به طور اتوماتیک قابل ارسال است.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English