دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه در شهرداری کرج

وب کیوسک ها یا میز خدمت الکترونیک نوعی از دیجیتال ساینیج تعاملی هستند که قابلیت ارتباط دوطرفه با مراجعه کنندگان سازمان ها و ادارات، یا فروشگاه ها و هتل ها را برقرار میسازند و درکنار ارائه اطلاعات مربوط به محل مانند تاریخچه و لیست خدمات قابل ارائه و راهنمای طبقات و معرفی مدیران، میتوانند سفارش ها و درخواست های خدمات قابل ارائه را دریافت کنند و برای مراحل بعدی راهنمایی های لازم را به مراجعین ارائه دهند. همچنین با امکان نظرسنجی و ارسال پیام مستقیم به مدیران از طریق میز الکترونیک خدمت گزارش های واقعی از وضعیت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان و میزان رضایت آنها در اختیار مدیران قرار میگیرد.

یک راهکار مناسب جهت اطلاع رسانی به مخاطبان در مراکزی که روزانه مراجعه کننده زیادی دارند و این مراجعه کنندگان جهت انجام امور مورد نظر خود مدت زمانی در آن مرکز انتظار میکشند استفاده از دیجیتال ساینیج می باشد. با توجه به جذابیت های بصری بیشتری که دیجیتال ساینیج تعاملی نسبت به سایر روشهای اطلاع رسانی دارد نگاه مخاطبان را بیشتر به سمت خود جذب می کنند و فرصت مناسبی را جهت انتقال موارد مورد نظر به آنها در اختیار مدیران قرار میدهند. علاوه بر این وب کیوسک یا میز خدمت الکترونیک، که  دیجیتال ساینیج تعاملی می باشد، در کنار اطلاع رسانی می تواند بخشی از خدمات ارائه شده در مرکز را به صورت دیجیتال به مراجعین ارائه دهد و بدین وسیله هم زمان انتظار برای دریافت برخی خدمات را کاهش دهد و هم دریچه ای را برای دریافت نظرات و درخواست های اربابان رجوع بگشاید و درکنار اینها استفاده مناسبی از مدت زمان انتظار مراجعین داشته باشد. طبق تحقیقات انجام شده تعداد افرادی که ترجیح میدهند اطلاعات و خدمات مورد نظر خود را به صورت الکترونیک دریافت کنند در حال افزایش است و مدیرانی که سازمان خود را با این روند همگام نسازند در آینده رضایت کامل مراجعه کنندگان خود را نمی توانند کسب کنند.

میز خدمت دیجیتال ساینیج تعاملی برنا رسانه در شهرداری کرج

شهرداری ها به عنوان یکی از اداراتی که رابطه مستقیم با شهروندان دارند روزانه با درخواست ها و مراجعات متعدد از طرف ایشان روبرو هستند و با توجه به گستردگی و تنوع خدمات ارائه شده در شهرداری ها، سازماندهی و راهنمایی مراجعه کنندگان امری مهم در این سازمان محسوب میشود. ایجاد ستاد تکریم ارباب رجوع در شهرداری ها در همین راستا انجام پذیرفته و باتوجه به پیشرفت فن آوری های جدید در این زمینه، به منظور به روز بودن و حفظ رضایت اربابان رجوع استفاده از جدید ترین تجهیزات خدمت رسانی و اطلاع رسانی مورد توجه مدیران شهرداری ها قرار گرفته است. در این مسیر اجرای طرح نصب و پیاده سازی میز خدمت الکترونیک در شهرداری کرج به شرکت برنا گستران دانش محول گردید و این شرکت با توجه به نیازها و خدمات این شهرداری پس از سفارشی سازی های نرم افزار دیجیتال ساینیج تعاملی خود اقدام به نصب کیوسک اطلاع رسانی در این سازمان نمود. میز خدمت الکترونیک برنا رسانه با توجه به لمسی بودن صفحه نمایش بسیاری از نیازهای مراجعه کنندگان به شهرداری کرج مانند ثبت درخواست ها و پیگیری نامه ها، ارسال پیام به مدیران، بازدید صفحه وب شهرداری و دریافت راهنمایی لازم جهت انجام امور مورد نظر را به ساده ترین شکل و در سریع ترین زمان ساماندهی می کند. در ضمن امکان اضافه کردن خدماتی مانند پرداخت قبوض عوارض نوسازی و سایر خدمات شهرداری از طریق این کیوسک ها قابل ارائه می باشد.

دیجیتال ساینیج تعاملی یا میز خدمت برنا رسانه در شهرداری کرج
دیجیتال ساینیج تعاملی یا میز خدمت برنا رسانه در شهرداری کرج

ماژول های موجود در سیستم تعاملی دیجیتال ساینیج برنا (میز خدمت برنا) مستقر در شهرداری  کرج :

معرفی و کارنامه سازمان به همراه معرفی حوزه ریاست و مدیران و نیز فرم ارتباط با مدیران

راهنمای مراجعین(صدور گواهی، استعلامات کسبی، عوارض کسب و پیشه و……)

نقشه منطقه (نمایش نقشه جغرافیایی شهر کرج و موقعیت جغرافیایی شهرداری  کرج)

راهنمای طبقات و نمایش واحدها و بخش های مستقر در هر طبقه به تفکیک طبقات

طرح نظرسنجی جهت ارزیابی امکانات ارائه شده و دریافت پیشنهادات و انتقادات

از دیگر امکانات سیستم تعاملی دیجیتال ساینیج برنا(میز خدمت برنا) مستقر در شهرداری کرج:

نمایش محتوای چند رسانه ای سازمان در قالب فیلم، تیزر و عکس با قابلیت به روزرسانی

قابلیت نمایش و دریافت مجلات و ماهنامه درون سازمانی

گزارش گیری از میزان بازدید صفحات به همراه آمار زمانی ترافیک بازدید و قابیلت شخصی سازی منوها و صفحه بندی ها

نمایش اخبار به صورت زیر نویس و نمایش صفحات اول روزنامه های ایران وجهان

نمایش، دریافت و تکمیل انواع فرم های اداری مستقیما از روی کیوسک توسط مراجعین

تعبیه لوگو‌ی سازمان، افزودن انواع ماژول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، رنگ‌بندی‌های انتخابی کیوسک و بسیاری از موارد دیگر از جمله خدمات سفارشی‌سازی قابل ارائه توسط شرکت برنا گستران دانش می‌باشند.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English