کیوسک اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج تعاملی برنا در شرکت ارتباطات زیر ساخت

کیوسک اطلاع رسانی برنا یا دیجیتال ساینیج تعاملی یک ابزار اطلاع رسانی یکپارچه می باشد که در کنار کاربرد های یک نمایشگر دیجیتال ساینیج امکانات بسیار بیشتری به آنها اضافه می کند. کیوسک اطلاع رسانی یا دیجیتال ساینیج تعاملی با دریافت اطلاعات و داده ها از طرف مراجعین و یا محیط اطراف محل نصب خود که توسط حسگرهای گوناگونی بدست می آورد می تواند خدمات بسیار گسترده تری از اطلاع رسانی به مخاطبین و مراجعه کنندگان به سازمان یا فروشگاه محل نصب ارائه نماید.

کیوسک های اطلاع رسانی با توجه به برقراری ارتباط دوطرفه با مخاطبان و توانایی جمع آوری داده های محیط در کنار امکانات نرم افزارهای دیجیتال ساینیج قابلیت های هوشمندسازی را به این امکانات اضافه می نماید و استفاده از رابط کاربری را به کاربران میدهد که می تواند خدمات زیادی از خدمات شرکت را به مراجعین ارائه دهد. نصب کیوسک اطلاع رسانی برنا در شرکت ارتباطات زیرساخت با توجه به خدمات انلاینی که این شرکت به مراجعین خود ارائه میدهد باعث میگردد خیلی از مراجعین با استفاده از همین کیوسک ها خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و نیاز به مراجعه به کارمندان را نداشته باشند. کیوسک های اطلاع رسانی برنا امکاناتی مانند معرفی سازمان و مدیران و ارسال پیام مستقیم و دریافت خدماتی مانند ثبت درخواست ها ودریافت اطلاعات در مورد روند دریافت خدمات و چارت مراحل انجام کار را ارائه میدهند. بدین وسیله تعداد زیادی از مراجعه ها کاهش یافته و بسیاری از هزینه های مالی و زمانی از بین خواهند رفت. کیوسک اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج تعاملی نصب شده در شرکت ارتباطات زیرساخت لمسی می باشد تجربه کاربری بسیار آسانی را در اختیار مراجعین قرار میدهد و با توجه به آشنایی افراد به کارکردن با تلفن های همراه برای هرکسی به راحتی قابل استفاده می باشد.

کیوسک اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج تعاملی برنا در شرکت ارتباطات زیر ساخت
کیوسک اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج تعاملی برنا در شرکت ارتباطات زیر ساخت

کاربرد کیوسک اطلاع رسانی دیجیتال یا دیجیتال ساینیج تعاملی در شرکت ارتباطات زیرساخت

نرم افزار استفاده شده در کیوسک های اطلاع رسانی برنا قابلیت سفارشی سازی برای هر سازمانی را دارد و طرح های متنوعی قابل پیاده سازی در آن می باشد. اضافه نمودن قابلیت های مختلف در نرم افزار دیجیتال ساینیج تعاملی برنا که در کیوسک های اطلاع رسانی استفاده شده است دارای قابلیت نمایش روزنامه های روز و وضعیت آب و هوا و پیام رسانی های لحظه ای و پخش اخبار به صورت زیرنویس با قابلیت نمایش وب پیج کامل در صورت تمایل با اشاره بر روی اخبار زیرنویس قابل دست یابی است. در بخش معرفی مدیران سازمان اطلاعات کامل هر یک از مدیران در کنار دریافت پیام مستقیم از طرف مراجعین می باشد که با استفاده از این قابلیت و قابلیت نظرسنجی از مخاطبین اطلاعات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران سازمان قرار میدهد. مدیران سازمان با دریافت این اطلاعات می توانند کیفیت خدمت رسانی سازمان خود را بالاتر ببرند و رضایت مراجعین را دریافت کنند. بالاترین قابلیت کیوسک های اطلاع رسانی قابلیت تعاملی این کیوسک ها می باشد که می تواند اطلاعات مفیدی را جمع آوری کند. با جمع آوری اطلاعات از طرف کیوسک ها می توان خدماتی که بیشتر مورد تقاضای افراد بوده است را تشخیص داد و در کنار آن با دریافت نظرات مستقیم کاربران نیازهای مراجعین را تشخیص داد و به کارکردهای کیوسک اضافه نمود.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English