دیجیتال ساینیج بیمه سلامت استان البرز

در جهان امروز فناوری دیجیتال ساینیج به عنوان یکی از نیرومندترین ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی در اختیار جوامع انسانی قرار گرفته است . سامانه ای که توانسته با گردآوری بسیاری از ویژگی های فن آوری های ارتباطی، گام بلندی در تحقق روابط عمومی های نوین الکترونیک بر دارد. این فناوری با قابلیت پخش فرمتهای صوتی ، تصویری ، ، ویدئویی ، متون روان و کانال های تلویزیونی ، بخوبی توانسته است جای خود را در میان ابزارهای ریز و درشت روابط عمومی الکتورنیک پیدا کند. زیرادیجیتال  ساینیج نه تنها می تواند راهی موثر برای انتقال اطلاعات به پرسنل سازمان ها باشد  و باعث افزایش انگیزه و سطح کارایی آنان شود ، بلکه با ارائه خدمات صوتی و  تصویری  می تواند بازدیدکنندگان را مخاطب قرار دهد و حجم بالایی از اطلاعات را در زمانی کوتاه در اختیار آنان قرار دهد. سیستم ترکیبی از فیلم وعکس و صفحات وب است که می تواند در رستوران ، لابی ، نمازخانه و یا سالن انتظار مورد استفاده قرار گیرد. یکی از شرکتهایی که نیاز به سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج برنا رسانه را در درون سازمان حس و اقدام به تهیه آن نموده اداره کل بیمه سلامت استان البرز می باشد.

شرکت مهندسی برناگستران دانش در طی سالیان فعالیت خود در زمینه روابط عمومی الکترونیک و در خلال رصد نمودن نیازهای سازمانها و شرکت ها ، توانسته بخوبی با نیازهای حوزه روابط عمومی آشنایی پیدا کرده و اقدام به تولید سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه نموده و به شرکتها و سازمانهایی که نیاز به اطلاع رسانی دیداری قابل ملاحظه ایی دارند ، از طریق دیجیتال ساینیج برنا رسانه کمک شایانی بنماید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی مردم تمایل دارند در تمامی امورات روزمره خود ردپای تکنولوژی را حس کنند و همین موضوع مدیران روابط عمومی را وادار به این نموده است که از سایر واحد های اداری نیاز به تکنولوژِی را بیشتر حس کنند،  شرکت مهندسی برنا گستران با طراحی و ساخت سیستم اطلاع رسانی  پکپارچه و دیجیتال ساینیج برنا رسانه  خود توانسته است سهم زیادی را در ارئه خدمات به روزو پربازده در سازمان ها داشته باشد.

شرکت های بیمه بدلیل تعدد شعب خود بیشتر از سایر شرکت ها نیاز به اطلاع رسانی یکپارچه را حس میکنند و اداره کل بیمه سلامت استان البرز پس از ملاحظه رویکرد سودمند سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در بیمه سلامت استان تهران ، در مهر ماه سال 1395 ، مصمم به استفاده از این سامانه گردید.

سازمان بیمه سلامت ایران نیز پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه را در سال 1396 با هدف یکپارچه سازی اداره کل استان ها راه اندازی کرده و در فاز های بعدی در پی آن است که دیجیتال ساینیج برنا رسانه را به استان ها نیز اشاعه داده و اطلاع رسانی از مرکز صورت پذیرد و به هر کدام از این اداره کل ها در استان ها یک ناحیه اختصاص داده شود تا اطلاع رسانی داخلی خود را از طریق دیجیتال ساینیج انجام دهد.

پراکندگی جغرافیایی در سازمان ها با استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه به راحتی میتواند به روابط عمومی ها کمک کند تا اطلاع رسانی خود را در ساختمان ها و اداره کل های زیر مجموعه خود انجام دهند و انواع و اقسام مدل های اطلاع رسانی را از طریق دیجیتال ساینیج برنا رسانه داشته باشند از جمله امکانات استفاده شده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان بیمه سلامت ایران میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پخش شبکه های تلویزیونی در یکی از ناحیه ها
  2. روزنامه های کثیر الانتشار که به صورت اتوماتیک در دیجیتال ساینیج برنا رسانه هر روز ساعت 7 صبح به روز میشوند
  3. زیر نویس خبری به صورت RSS FEED
  4. اوقات شرعی تاریخ شمسی قمری میلادی
  5. پخش اطلاعیه های حوزه دفترچه بیمه سلامت مردم
  6. اطلاع رسانی مدارک مورد نیاز جهت تمدید یا تهیه دفترچه بیمه
  7. فرهنگ سازی از طریق ویدئو های آموزشی برای ارباب رجوع در دیجیتال ساینیج برنا رسانه

اداره کل بیمه سلامت در استان ها بیشتر به صورت خدمت محور بوده و ارباب رجوع زیادی جهت تمدید یا تهیه دفترچه از زمان آغاز طرح دفترچه سلامت در آنجا حضور پیدا میکنند که دیجیتال ساینیج برنا رسانه در این طرح در فرهنگ سازی سلامت مردم در زمان انتظار تا رفع نیاز خود در سازمان نقش پر رنگی را ایفا می کند.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English