دیجیتال ساینیج برنا رسانه در صدا و سیما

دیجیتال ساینیج برنا رسانه ، یا نشانه های دیجیتالی ، تشکیل یافته از مجموعه ای از نمایشگر ها و یا یک نمایشگر است که به عنوان جایگزین مدل های سنتی اطلاع رسانی که سابق براین به صورت بنر ، کاغذ و پوستر در لابی سازمانها چسبانده میشدند ، قرار میگیرد. روابط عمومی سازمان صدا و سیما با توجه به نیازهای خود در محدوده اطلاع رسانی سازمانی که بیشتر به صورت چند رسانه ای می باشد اقدام به راه اندازی این سامانه و نصب نمایشگرهای دیجیتال نموده است.

صرف نظر از نوع نمایشگر یا مدل و اینچ آن ،کاربران سازمانی میتوانند از طریق نرم افزار دیجیتال ساینیج و سخت افزار امکان مدیریت محتوا و زمانبندی مطالب را از راه دور به شکل متمرکز داشته و آنها را از طریق نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه زمانبندی نمایند ، و اطلاعات را به سمع و نظر مخاطبین اعم از ارباب رجوع ، پرسنل و یا مدیران سازمانی برسانند.

این نمایشگر ها قابلیت این را دارند که به قسمت های مختلف تقسیم گردیده و بنا به سیاست سازمان فایل با فرمت های گوناگون از قبیل عکس، ویدیو، متن و …. در آنها به نمایش گذاشته شود.

از مزایای استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمانها میتوان به ایجاد روحیه همکاری و تشریک مساعی بین کارمندان و مدیران از طریق این سامانه اشاره نمود  و برای کارکنان بسیار خوشایند خواهد بود که شاهد توجه مدیران به فعالیت های صورت پذیرفته توسط آنان بوده و مدیران نیز میتوانند در صورت نیاز نسبت به موارد به نمایش گذاشته شده در نمایشگرها نظر مساعد و یا انتقاد خود را ابراز دارند.

نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان صدا و سیما ، امکان نمایش دستاوردهای سازمان را بصورت کلی مهیا نموده و  همچنین باعث میشود که پرسنل سازمان در جریان اهداف سازمانی قرار گرفته و با بینش مشخص تری اقدام به تهیه محتوا نمایند.

نقش سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در صدا و سیما

از آنجائیکه سازمان صدا و سیما یکی از مهمترین سازمان های کشور بوده و نقش بسزایی در فرهنگ سازی ، حفظ اصالت و آرمانهای اساسی یک کشور دارد و از بسیاری از جنبه ها به عنوان قدرتمندترین ، فراگیرترین و پرنفوذترین رسانه خبری و نهاد آموزشی-فرهنگی در ایران به شمار میرود، از طرف اداره روابط عمومی سازمان این نیاز احساس گردید که در امر اطلاع رسانی درون سازمانی نیز از تکنولوژی روز دنیا بهره مند گردند.

در این مورد شرکت برنا گستران دانش به عنوان تولید کننده داخلی نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه ، اقدام به نصب و راه اندازی این سامانه در دفتر ریاست سازمان صدا و سیما نموده است.

یکی از ماژول هایی که در این نمایشگر توجه مدیران را بخوبی به خود جلب نمود و تاثیر به سزایی در تولیدات این سازمان داشت ، ماژول نمایش اطلاعات نظرسنجی در خصوص برنامه های صدا و سیما میباشد که باعث میگردد مدیران با توجه به تحلیل آمار حاصل از آن بتوانند در تولید برنامه هایی منطبق با سلایق مخاطبین گام بردارند.

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان صدا و سیما ، آموزش های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این سازمان محترم داده شد و سرویس خدمات پس از فروش و پشتیانی  تا یکسال بصورت رایگان ارایه میگردد.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English