دیجیتال ساینیج برنا رسانه

نرم افزار دیجیتال ساینیج به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی عمومی در بسیاری از موارد کاربردهای گسترده ای دارد. به طور کلی با توجه به فراگیری انواع نمایشگرهای دیجیتال و تنوع بالای آنها از نظر نوع و اندازه، این نمایشگرها برای استفاده در امور تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار مناسب اند. اما مسأله اصلی مدیریت محتوای این نمایشگرها می باشد. بدلیل اینکه معمولاً نمایشگرهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی را در محل های عمومی نصب میکنند باید مدیریت محتوای آنها از راه دور انجام شود. زیرا دسترسی های بعد از نصب به آنها معمولاً سخت خواهد بود. بنابراین نرم افزارهایی برای مدیریت این نمایشگرها به کار گرفته میشود که همان دیجیتال ساینیج ها هستند. یکی از مواردی که نرم افزار دیجیتال ساینیج به همراه نمایشگرهای دیجیتال میتواند برای اطلاع رسانی استفاده گردد روابط عمومی سازمان ها است. اطلاع رسانی سازمانی امری تخصصی است که معمولاً توسط روابط عمومی ها انجام میپذیرد و از این طریق آخرین اخبار فعالیت های یک سازمان معرفی میگردد.

موسسه تحقیقات شیلاتی کشور در سال 1381 از شرکت سهامی شیلات ایران جدا گشته و اساسنامه این موسسه در شورای گسترش آموزش عالی تصویب شد.با توجه به این موضوع که در عصری به سر می‌بریم که عصر ارتباطات نامیده می شود روابط عمومی یک سازمان مسؤولیت ها و کارکردهای بسیار مهم تری یافته‌است. برنامه‌ریزی مناسب و مفید جهت ایجاد ارتباط متقابل بین سازمان و گروه های مخاطب از جمله مهم ترین وظایف یک روابط عمومی مؤثر می باشد. روابط عمومی در حقیقت رسانه ای جهت انعکاس فعالیت های یک سازمان است که می تواند آخرین اطلاعات و رویه های یک سازمان را در اختیار کارکنان و یا مخاطبان قرار دهد و یا جهت انجام امور مورد نظر مراجعین به راهنمایی آنها بپردازد. همچنین حفظ و انتقال فرهنگ یک سازمان و معرفی آن به مخاطب یکی دیگر از وظایف ادارات روابط عمومی می باشد. از آنجایی که مخاطب روابط‌عمومی در سازمان های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی باتوجه به گستردگی بخش و دربرگیری تمام آحاد جامعه شامل افراد زیادی است ضرورت و اهمیت اطلاع رسانی سریع، دقیق و صادقانه به جامعه بزرگ مخاطبان آن بسیار حائز اهمیت است.

روابط عمومی موسسه تحقیقات شیلاتی کشور با توجه به نوع فعالیت سازمان که شامل انجام امور تحقیقاتی و برگزاری همایش های علمی در زمینه صنایع شیلات می باشد نیازمند به کار گیری روش های بروز برای اطلاع رسانی و هماهنگی های داخل سازمانی می باشد که به این منظور روی به استفاده از امکانات روابط عمومی دیجیتال آورده است. نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه که یک سامانه اطلاع رسانی یکپارچه و متمرکز می باشد یکی از ابزار رسیدن به هدف تبدیل روابط عمومی های سنتی به روابط عمومی دیجیتال و الکترونیک است. نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه دارای امکاناتی است که تمامی نیازهای روابط عمومی ها و یا هر مرکز اطلاع رسانی دیگری را می تواند به راحتی برآورده سازد.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

نرم افزار اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در موسسه تحقیقات شیلاتی کشور

دارا بودن ماژول های متنوع این امکان را برای کاربران نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه فراهم می سازد تا اطلاعات مورد نظر خود را به صورت محتوای دیجیتال چند رسانه ای به نمایشگرها ارسال و آنها را مدیریت نمایند. قابلیت مدیریت زمانی پخش طراحی ها و محتوا و نیز مدیریت دسترسی برای کاربران متعدد موجب میشود که با برنامه ریزی برای پخش در طول یک زمان مشخص از قبل بتوان در روز مشخص محتوای مناسب را بر روی نمایشگرها به صورت خودکار نمایش داد. به طور کلی به منظور هرچه بهتر انجام شدن برخی فعالیت های اداره روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی مانند برگزاری همایش ها و نمایشگاه ها یا سنجش افکار عمومی و نظرسنجی و فرهنگ سازی، و همچنین انجام فعالیت های سمعی و بصری مربوط به فعالیت های موسسه، نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا می تواند با استفاده از امکان پخش ویدیو، تصاویر و پاورپوینت و یا اعلان اطلاعیه ها به انواع روش های مختلف مانند زیرنویس کردن آنها با کمترین هزینه ممکن و با بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت در این زمینه ها مورد استفاده قرار گیرد. کنترل نمایشگرهای نصب شده در محل های جغرافیایی مختلف در این موسسه با توجه به ارتباط همیشگی با مراکز شیلاتی کشور در شهرهای ساحلی یکی دیگر از دغدغه های مرکز تحقیقات علوم شیلاتی بود که اکنون با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا به صورت متمرکز تمامی نمایشگرهای نصب شده در محل های مختلف قابل کنترل و برنامه ریزی می باشند.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English